Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

Zamieściłam informację z allegro cegiełkowym na 3 psich forach: molosach, psiarni i cao grupa. Porozsyłam też pocztą do znajomych. Kilka osób już zdeklarowało zakup cegiełek. Sama oczywiście też kupię.

[B]Biafra trzymaj się - nie jesteś sama!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Baca spoko, je, wychodzi, on za żarcie zrobi wszystko, Mojo je tylko z ręki i trochę dzisiaj żygał, albo nerwy, albo coś mu siadło na żołądku, zobaczymy jutro, myślę, że się przyzwyczai, żadem mnie nie zjadł.

Link to comment
Share on other sites

3 x, pieknie to rozpisalas. Mozesz dopisac, ze kotow jest faktycznie 16, wszystkie ponad 10 lat. Poldzikie i prawie dzikie. Do tej pory jadly Hills dla trzustkowcow i Hills dla staruszkow. Teraz jedza to co sie da kupic w sklepiku.
Biafra do wlasnego domu to by sie chetnie wlamala, raz nawet to zrobila mimo protestow strazy pozarnej.
Teraz teren jest patrolowany przez straz i policje. Dom w kazdej chwili moze sie zawalic, stad zakaz wchodzenia.

[U]Mamy dwa konta do wplat. [/U]Konto prywatne Biafry ( z fundacyjnego nie moze kupic wielu potrzebnych rzeczy).
I fundacyjne podane w watku.

[B]Adres do wysylek, i konto prywatne podajemy z 3 x tylko na pw lub smsem.
[/B]
[B]Pytalam Biafre o prywatne potrzeby[/B]. Poki nie wiemy, czy dom sie utrzyma nie wysylamy rzeczy poza karma ( sucha tylko).
Wymienila [U]trzy potrzeby "prywatne" na cito.[/U]

[B]Spychacz na gasiennicach, gruz, amortyzatory do samochodu.
To nie jest zart.[/B]

[U]Spychacz[/U] musi byc wynajety zeby doprowadzic do uzytku droge. Wynajecie to na oko 150 zl za godzine.
Bez tego nie ma szans.
[U]Gruz[/U]- wiadomo, do wypelnienia.
Amortyzatory - samochod umiera, jak padnie, to koniec. Biafra mieszka u kolezanki 50 km od swojego domu.
Jak z nia rozmawialam jechala wlasnie nakarmic zwierzeta. Ulewa byla tak koszmarna, ze ledwo dalo sie rozmawiac. Caly czas leje...
Pytanie: czy ktos ma jakies dojscia do tanich czesci, oczywiscie jak najtanszych. Amortyzatory trzeba natychmiast wymienic.
Model i rocznik podam pozniej.

Potrzebne nam znajomosci, dojscia, znajomi znajomych itd artykulow budowlanych i czesci samochodowych.
Juz teraz tego szukajmy. Moze jakies budowy, zwirownie w okolicach, sama nie wiem.
Potrzebne pieniadze, chociazby na wynajecie spychacza...
I sucha karma.

Link to comment
Share on other sites

Po tym linkiem jest sporo ogłoszeń z ostatnich dni pod tytułem "oddam gruz za darmo - Kraków i okolice"

[url]http://krakow.gumtree.pl/f-oddam-gruz-Classifieds-W0QQKeywordZoddamQ20gruzQQisSearchFormZtrue[/url]

i jeszcze takie
[B]Ogł. z dnia:[/B] 2010-04-19

Oddam w II połowie kwietnia sporo gruzu z wyburzanego budynku. Zainteresowanych prosze o kontakt 608 66 55 04.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam na watku Siwej i Dakoty wpłaciłam na konto fundacji 50 zł ale tylko z dopiskiem POWÓDŹ bo wczoraj była taka informacja na wątku, mam nadzieję że te pieniądze trafią do Biafry? Bardzo prosze o PW z prywatnym nr konta Biafry bo miałam ale chyba wykasowałam, a postaram się jeszcze coś przelać w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Tak jak pisałam na watku Siwej i Dakoty wpłaciłam na konto fundacji 50 zł ale tylko z dopiskiem POWÓDŹ bo wczoraj była taka informacja na wątku, [B]mam nadzieję że te pieniądze trafią do Biafry?[/B] Bardzo prosze o PW z prywatnym nr konta Biafry bo miałam ale chyba wykasowałam, a postaram się jeszcze coś przelać w najbliższym czasie.[/QUOTE]

tula - trafią na pewno
chodzi tylko o rozróznienie deklracji od wpłat "powodziowych"

Link to comment
Share on other sites

no ja niestety pieniędzy nie mam :( więc wkleiłam na swoją główną stronę na facebooku i naszej klasie. Chociaż tyle... porozsyłam też allegro po ludziach, a nuż ktoś ma pięcioka, z którym nie ma co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Musimy jutro Irenake poprosic o przeklejenie potrzeb ( karmy, spychacza, gruzu itd) i mozliwosci wysylania adresu i prywatnego konta na pierwsza strone.
Aska7, rano bede Biafre lapac, bo nie podala mi dzis modelu i rocznika wozu, podam Jej wtedy namiar na gruz. Dziekuje :-)
3x dzieki, ze rozsylasz konto, mialam dluuuuga rozmowe adopcyjna w sprawie Popka i sie zagapilam.

Link to comment
Share on other sites

Z Niemiec do Biafry zamówiono:

[B][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][B]2 x [/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B]Bosch Senior[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial]- 12,5 kg [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial]

2 x 15 / 13 kg Pedigree Multi Complete for seniors
[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial]1 x My Friend Hundefutter - 20 kg [/FONT][/SIZE][/FONT]

Plus baryłka na żarcie.

Link to comment
Share on other sites

Jestes WIELKA Sonikowa :-)

Przy okazji dodam, ze Miau zamowilo juz 10 kg Hills dla kotow i wlasnie zbiera na nastepne 10 kg.

Damy kurcze rade. Tylko na ten spychacz trzeba kase zbierac szybko. Bez drogi dojazdowej troche ciezko bedzie :-(

Szolka, juz puscilam, dziekujemy )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...