Jump to content
Dogomania

Otwarte Mistrzostwa Psów Obrończych IPO1, IPO3, Turniej PT


Ravk

Recommended Posts

W imieniu mojego macierzystego Oddziału mam przyjemność przekazać dogomaniakom niniejszą informację:

ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE
XLIX ODDZIAŁ W BĘDZINIE

ZAPRASZA NA
[b]I OTWARTE BĘDZIŃSKIE MISTRZOSTWA PSÓW OBRONNYCH[/b]
oraz na
[b]I BĘDZIŃSKI TURNIEJ PSÓW TOWARZYSZĄCYCH[/b]
które odbędą się w dniach 16 - 17 kwietnia 2005

Szczegółowe informacje na stronach [url=http://www.zkwp.d6.pl]Oddziału[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a dużo już zgłoszeń?? bo nie chciałabym zbyt wielu psów deklasować z Luną :evilbat: :lol: :lol: :lol:

nie no serio pytam czy dużo jest :D ale bajer się nie mogę doczekać - nareszcie się coś dzieje blisko :angel: a gdzie będzie PT bo nie znalazłam info na stronie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:angel: wystawiam Lunę w obrończych :roflt:[/quote]

Ty się Waszka z tego nie chachaj :lol: :lol: :lol:
Miniatury sa bardzo dzielne!!! :P Koleżanka ma miniaturkę ,która ma zrobione PSO/kiedyś takie było -Pies śłużbowo-obrończy/,na egzaminie zajął I miejsce :P Zażarty był i jest jak diabli.
Poniżej wstawiam fotę Barona i Gabrysi:Mistrz Polski na XXIII Mistrzostwach PT w Białymstoku w roku 2003 :P Baron ma też ukończone PTT :wink: Zajął I m-ce na I Podlaskich Zawodach PT w roku 2002 :P
Piesek malutki,ale serce ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wielkie :P :P :P
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img47.exs.cx/img47/1667/baronigabrysia4pv.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Brawo Baron !!! Powiedz koleżanca żeby przyjechała bo chcę na żywo zobaczyć takiego malucha na podium :D[/quote]
:P :P :P Gabrysia jest w tej chwili we Francji,więc nie przyjedzie :( Dodam jeszcze ,że startowała z Baronisiem w konkursie Tańca z Psem :wink: :wink: :wink: Też coś tam zawalczyła :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:multi: już się nie mogę doczekać :angel: dużo jest już zgłoszeń????[/quote]
Szczerze - nie wiem. Głównym "ciałem" organizacyjnym jest Sekcja Szkolenia i tam spływają zgłoszenia. Z tego wiem od Przewodniczącego Sekcji - było duże zainteresowanie i sporo pytań na wystawie w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Pysia']Z tego co wiem jest bezpłatny.
Relacja ?? No świetnie było popatrzeć na te wspaniale wyszkolone psy :D
Jutro wszystko zaczyna się o godz. 10 tej. Będzie tym razem IPO.[/quote]

Wstęp jest na pewno bezpłatny, a relacja będzie... wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...