Jump to content
Dogomania

Kto zostanie "rasowym moderatorem" ?


Rahl

Recommended Posts

Proponuję zgłaszać tutaj swoje kandydatury :eviltong:.
Myślę, że na końcu zrobimy jakieś głosowanie ;).
Następnie wyniki będzie można przekazać adminom lub jakie wy tam rozwiązanie wymyślicie :lol:.
Czekam na zgłoszenia:p. Ja się nie zgłaszam, są osoby bardziej siedzące w gordonach i przede wszystkim starsze ode mnie :eviltong::eviltong:. No chyba, że ktoś nalega:diabloti: (w co wątpię ;) ).
Więcej tutaj [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f36/rasowi-moderatorzy-140340/"]rasowi moderatorzy
[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam z post pod postem, ale to ważne...
Zgłaszać się proszę do 29 czerwca (poniedziałek).

Jeżeli nikt się nie zgłosi, to prawdopodobnie ja będę modem, a nie wiem czy wszyscy by tego chcieli. Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany lub po prostu chciałby mnie poprzeć (narisowa mnie zaproponowała) to proszę tutaj napisać, bo dla mnie jest ważne wasze zdanie... Jeszcze raz proszę o jakiś odzew :):)

Link to comment
Share on other sites

Helloooł, nikt nie chce być modem? Ja mogę być, no ale niech się wypowie jeszcze kilka gordonomaniaków :eviltong:. W końcu nie wiem, czy opłaca się czekać czy od razu zgłosić się na wątku głównym :razz:. Ale wyślę jeszcze do kilku osób PW :):)

Link to comment
Share on other sites

Aby była konkurencja to ja jeszcze proponuję na moda [FONT=Arial Black][B]sylrwię[/B][FONT=Georgia].O ile dobrze pamiętam [FONT=Arial Black]sylrwia[FONT=Georgia] kiedyś pełniła taką rolę,świetnie się sprawdzała,służyła pomocą i radą.Prowadziła chyba całą gr VII.[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za propozycje, bardzo miło się czyta że mnie chcecie:lol:. Wątpie aby administracja mnie chciała.
Sprawa wyglada tak, że admini chcą na każda rase dać moda. Więc weźcie ster w swoje ręce i napiszcie a tym temacie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f36/rasowi-moderatorzy-140340/index24.html[/url] bo inaczej pojawi się jakiś samozwaniec jak przy irlandach który nawet nie jest z nami w siódemce.
Zadbajmy o siebei sami bo nikt o nas nie zadba:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja już tam napisałam, piszcie wszyscy
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f36/rasowi-moderatorzy-140340/[/url]

A kto mógłby pójść do anglików? Bo co do irlandów no to do tej Darii nie byłabym pewna :roll:... Też mógłby się znaleźć ktoś lepszy chyba... :)

Link to comment
Share on other sites

Dajce spokoj z Daria ona najpierw w tamtym temacie oglosila ze chce byc mogem a dopiero potem przyszla do nas do siodemki.

Gosia z tymi dwoma modami to jest dobry pomysl ale czy admini "posluchaja ludu"?

Mnie serce boli jak widze jak zostalo zniszczone to co probowalismy razem uporzadkować i rozkrecić jak dostalam funkcje moda.

Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że najwyżej dwóch modów powinno być na gr VII, ale co ja, zwykły użytkownik zrobię, admini raczej nas nie posłuchają...
Wystarczy spojrzeć na munsterlandery i naprawdę smutno się robi. Zero życia, zero...

Link to comment
Share on other sites

Bo one zostaly ot tak nagle wydzielone w sumie chyba w wyniku rozwinięcia się jednego tematu, ale już dziewczyny uciekły.

Ja nie wiem czy admini zrobią tak ze na brytyjczyki i kontynenty tylko modów. Wiec lepiej mieś jakiegoś asa w rękawie i mieć kandydatury na inne rasy.

Link to comment
Share on other sites

No to Ty, Sylrwia, mogłabyś pójść na wyżły węgierskie, a Goshka na niemieckie (o ile chcecie :lol:). Jakieś propozycje na pozostałe? :)
Do seterów to myślę, że jeszcze się spokojnie kogoś znajdzie, a co z weimarami i munsterlanderami? Macie jakieś propozycje?...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...