Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 listopada na wszystkich naszych wątkach napisałąm taki apel:

[B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga!
Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!!

[/U][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=Black]wszystkie wcześniejsze wpłaty szły na konto ab-agnieszki. być może niektóre osoby nadal wpłacają na jej konto pieniądze, nie wiem-może nie są na dogo, nie śledzą wątków itp...
wtedy zaczęłyśmy się denerwować, że coś jest nie tak, agnieszkę prosiłam o wyjaśnienia, rozliczenie i przelew na moje konto. czekam do tej pory. to było dokładnie miesiąc temu!
zaczęłyśmy z dziewczynami szukać, pytać, drążyć i wyszło na to, że problemy zaczęły się we wrześniu-jakieś cząstkowe wpłaty na konto pana marka, z wielkimi opóźnieniami, do danki przelewy, rzekomo zrobione też nie doszły. wcześniej nie było sygnałów, by coś było nie tak.

jeśli chodzi o białkę, to wiem, że powinna mieć min. 2 razy dziennie oczka zakraplane, ma jakiegoś wrzoda na powiece. nie sądzę by ktoś, kto przychodzi karmić agi psy, zakraplał jej oczka:shake::-(
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B]
pamiętam tą sprawę i o ironio ....opowiadałam o tym ,,naszej koleżance " ab-agnieszce ...jako ciekawostke jakimi swiniami są ludzie ...i co powiedziała ...jak można ... przeciez nie wolno okradać zwierzat [/B][/QUOTE]

Tak.... A jak się burzyła na wątku Ajsi, jak mrooofcia przewaliła 40zł!!! No tak, jak robić przekręt to robić- [B]NA 100 RAZY TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Kiedy w połowie listopada mniej więcej odwoziłyśmy Trolla, jeszcze w momencie kiedy rozmawiałam z Markiem była aktualna opcja że na Trolla też Aga będzie zbierać. Ale kiedy wspomniałam o tym, wyraził się "Agnieszka to w porządku dziewczyna, ale czasami zalega z opłatami". Wtedy się tym nie przejęłam bo myślałam że chodzi po prostu o to, że nie zdążyłyście zebrać całej kwoty na wszystkie psy, w końcu to było niedługo po przyjeździe Białasa, a na dogo było wspominane że trzeba dozbierać na niego więcej deklaracji :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Kiedy w połowie listopada mniej więcej odwoziłyśmy Trolla, jeszcze w momencie kiedy rozmawiałam z Markiem była aktualna opcja że na Trolla też Aga będzie zbierać. Ale kiedy wspomniałam o tym, wyraził się "Agnieszka to w porządku dziewczyna, ale czasami zalega z opłatami". Wtedy się tym nie przejęłam bo myślałam że chodzi po prostu o to, że nie zdążyłyście zebrać całej kwoty na wszystkie psy, w końcu to było niedługo po przyjeździe Białasa, a na dogo było wspominane że trzeba dozbierać na niego więcej deklaracji :([/QUOTE]
przecież była zebrana kasa, nigdy nie chciałyśmy brać psa bez "zabezpieczenia" na koncie! zalegała z opłatami nie dlatego, że nie było kasy! no chyba że już dawno ją przepieprzyła!:placz:

pamiętam sytuację z mróffcią. aga się wściekła na nią a to chodziło o jedyne 40zł:shake:
jeśli do wieczora pieniędzy nie będzie to dziś będę rozmawiać z agnieszką32 na temat zgłoszenia sprawy do prokuratury/policji. już nie ma na co czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Tak.... A jak się burzyła na wątku Ajsi, jak mrooofcia przewaliła 40zł!!! No tak, jak robić przekręt to robić- [B]NA 100 RAZY TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE]

jak tak sumuję to wszystko + wpłaty między innymi do Agi i Krzysia i wielu innych osób i to co odjęła tutaj a przelewów nie zrobiła to tego będzie nie 100 razy więcej Aniu tego będzie nie 4000 a ze 6000 leciutko

[B][COLOR="#ff0000"]no to chyba najwyższa pora aby ten ludzki pomiot beknął za to co zrobił[/COLOR][/B]

[COLOR="#800080"][COLOR="#000000"]Alicja mam prośbę skontaktuj się z Gonią wytłumacz gdzie mają szukać Białki, ja już się z nią kontaktowałam, powiedziała że na bank sprawdzą wszystko[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Ile w tej chwili jest długu? I jakie jest realne zagrożenie że psy (nawet nie chcę o tym myśleć!) będą musiały wrócić do schroniska? Ile jest czasu na ostateczną spłatę?[/QUOTE]
po wpłacie pani grażyny na moim koncie się wyrównało, [B]ALE:[/B]

-do dziś powinniśmy zapłacić mariamc za 2 psy(larę i diabła), czyli -[B]400zł![/B]
-do 13 trzeba zapłacić markowi za białasa [B]-400zł[/B]

[B]wychodzi na to, że na dzień dzisiejszy dług wynosi 800zł. [/B]
26 jest termin zapłaty za barona i candy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabelka_70']że Danusia złota kobieta poczeka to juz wiemy... postaramy sie expresowo wpłacic za bazarek a co z Markiem? poczeka jeszcze trochę?[/QUOTE]
marek nie chce czekać, jest wściekły na agnieszkę, za jej opóźnienia. zrobię mu przelew z moich pieniędzy na razie za białasa jak tylko odblokuje się strona banku.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę robię przelew Markowi za Białasa, to jest to co było z mojego poprzedniego bazarku 300 + 100 dołoże.
Czyli na dzień dzisiejszy jesteśmy z Markiem na czysto.
Marek jest biznesmenem, ale też człowiekiem, ma duże serce dla psów, jeżeli wyjaśnimy mu o co chodzi, np. powstanie nam jakieś opóźnienie, ale je wcześniej zapowiemy i uzgodnimy to nie wystawi nam na 10000% psów na ulicę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']marek nie chce czekać, jest wściekły na agnieszkę, za jej opóźnienia. zrobię mu przelew z moich pieniędzy na razie za białasa jak tylko odblokuje się strona banku.[/QUOTE]
z drugiej strony mógł wcześniej dać znać, że nie płaci w terminie... wtedy łatwiej jest wyprostować problem na bieżąco...a wie , że agnieszka przywłaszczyła sobie te pieniadze? trudno winić za ta sytuację innych nieświadomych ludzi...tym bardziej, że chcemy to jak najszybciej spłacić

Link to comment
Share on other sites

a może skrócic bazarek do np. 17 grudnia? wtedy jeszcze wpłaty doszłyby przed 23 i możnaby puścić przelew przed świętami. bo wydaje mi sie, ze na pieniądze wpłacone na poprzednie konto nie ma co liczyć... a szkoda denerwować się i łudzić codziennie rano, ze wpłata będzie. a po nowym roku jednak oddać sprawę do sądu o wyłudzenie.

Link to comment
Share on other sites

troche mniej na temat ale zadałam pytanko dotyczące Majro na wątku schroniskowym , dlaczego ja mam potajemnie przez telefon załatwiać coś co powinno być zrobione przed adopcją psa i jeszcze wydawać pieniądze na telefony ....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-ogA-aszaniu-psiakA-w?p=13666808&viewfull=1#post13666808[/url]

Link to comment
Share on other sites

przejrzałam kilka stron wcześniej tego wątku do którego podała linka Alicja...

i ręce opadają, tam to Agnieszka ma czas się udzielać i pisać posty - wpisywała się wczoraj o 11 rano!

szkoda że tutaj nie może trafić.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-ogA-aszaniu-psiakA-w/page122[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...