Jump to content
Dogomania

bieg na orientacje


wiosna

Recommended Posts

no wlasnie.. ostatnio wymyslilismy z kumplem zeby zorganizowac taka impreze - start w jakims miejscu, pare pkt kontrolnych i gdzies meta, kazdy dostaje mapke i ma se sam poradzic,.. tylko nie wiemy czy ktos by byl zainteresowany, bo to bardziej na zasadzie zabawy niz zawodow - Ci co licza na wynyki pewnie jechaliby na wazniejsze zawody.. a tk dla kilku ekip sie nie da.. jak narazie to ktos by sie pisal na cos takiego ?

Link to comment
Share on other sites

No ja kiedyś raz wystartowałam w biegu na orientację i myślę, że teraz też bym chętnie uczestniczyła w takich zawodach. Pewnie mogłabym cos wam pomóc, bo moja mama jest w klubie, który własnie organizuje takie zawody i często sędziuje na biegach na orientacje. Myśle, że byłaby to ciekawa impreza, tylko musiałoby sie wiecej osób zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o mnie mozemy zrobic taki bieg z psami (ale bez psow tez chyba nic sie nie stanie) ciekawe co bedzie jak ktos sie zgubi :D no jakies 2 tygodnie temu to juz myslalem ze bede spal w lesie z psami bo mi sie trasy pomylily :D ( ale udalo nam sie znalezcdrohge powrotna ...heheh Pay )

Link to comment
Share on other sites

no wiec tak - mapy mam, teraz w ciagu jakiegos czasu jak juz jest w koncu chlodniej, to bedziemy 'zwiedzac' lasy zaprzegami i wynajdziemy trasy, ktore sie nadaja. terenow jest dosyc sporo, wiec jakas impreze moze sie uda zrobic :))

jak cos edzie blizej wiadomo, to dam znac dokladniej :))

Link to comment
Share on other sites

no wiec gdzie - tworog maly, 20km od gliwic.

co do wszystkiego blizej, typu kiedy, jak dokladnie to ma wygladac, to jak narazie nic nie wiadomo, jak narazie po prostu gadalismy z kolega, ktory robil zawody w zabrzu, ze fajnie jakby taka imppreza byla, i chcielismy sie dowiedziec czy wogole jest jeszcze ktokolwiek zainteresowany takim czyms. wiec skoro sie okazalo e tak, to cos dalej moze sie ruszy. jak na dzis to mozemy sobie tylko wziasc mapy i pobiegac p0o lesie na zasadzie wspolnego treningu, bo cala reszta jest jak narazie w wyobrazni ;)

ale moze, moze :))

plan byl taki, ze jak bedzie sporo zainteresowanych to to by bylo na zasadzie zawodow :) tylko w taki sposob ze kazdy dostaje mapke, jest kilka punktow gdzie trzeba byc i tyle ;) trzeba sobie radzic samemu :)

Link to comment
Share on other sites

Jacek

ja tak sie zapalilam na te biegi, bo moj brat od kilku lat w tym temacie biega. No i co tu dużo mówić ma spore sukcesy :lol: :lol:

Kluby wszystkie w 3mieście znam, tzn. mój brat zna. Problem w tym, że już od zeszłego roku próbuje zrealizowac mój pomysł połączenia orienteeringu z psami, no i wszyscy niby zainteresowani, niby wszyscy chetni, ale żeby coś zrealizować to każdemu ciężko. Prawdę mówiąc podejrzewam, że tym zapalonym biegaczom nie chce sie po prostu bawić "w pieski". No i pewnie po co taki niepotrzebny balast. :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...