Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

OTWIERAMY GALERIE SZNAUCERÓW !!!

WIEM ŻE WIELU Z WAS UMIEŚCIŁO MNÓSTWO ZDJĘC SWOICH PIECHÓW NA TYM FORUM. JEDNAK JA PROPONUJE ABY WSZYTKIE UMIEŚCIĆ TUTAJ PONIEWAŻ TRUDNO TAK PRZESKAKIWAĆ Z TOPICA NA TOPICA :wink: MAM NADZIEJE ZE ZNAJDZIECIE I UMIEŚCICIE TU WIELE ZDJĘC WASZYCH SZNAUCERKÓW :D

INNE RASY JUZ MAJĄ SWOJE GALERIE- MOŻE I NAM -SZNAUCEROMNANIAKOM SIE UDA???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heyka Gala jest super:)) fajnie masz w pokoiku komp;))ja mam w innym pokouju dlatego musze latac na kompa ;)) Gala ma slicznie blyszczaca sie siersc Deniskowi neidługo popstrykam fotki to wam dam bo ma juz troche siersc odrosnieta, ale neich weicej osób umeiszca tu fotkki bo to fajna sprawa taka galeria.):)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Justa :) :) :)

Gala jest przepiękna!!!

Moim skromnym zdaniem , kopiowanie oszpeca sznaucerki (i nie tylko tą rasę rzecz jasna)

Z uszkami wyglądają przekochanie , a ogon nadaje im dostojności!

Buziaki dla wszystkich Sznauceromaniaków :)

PS.Justka , jutro pokażę Twoją piękność mojej przyjaciółce i jestem pewna , że jak zobaczy Galę , to przejdzie jej to durnoctwo z kopiowaniem! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Justa :) :) :)

Gala jest przepiękna!!!

Moim skromnym zdaniem , kopiowanie oszpeca sznaucerki (i nie tylko tą rasę rzecz jasna)

Z uszkami wyglądają przekochanie , a ogon nadaje im dostojności!

Buziaki dla wszystkich Sznauceromaniaków :)

PS.Justka , jutro pokażę Twoją piękność mojej przyjaciółce i jestem pewna , że jak zobaczy Galę , to przejdzie jej to durnoctwo z kopiowaniem! :)

Eh... dziękuję bardzo ;) Bo chcę żeby grono naturalnych sznauceraków sie powiększało !!!!

Ale swoją drogą to każdy sznaucer kopiowany czy nie kopiowany to wspaniałe psisko, bo wogóle sznaucery sa the best :):):)

JusT@ & GALA (uszasta i ogoniasta)

Link to comment
Share on other sites

hey szczerze powiedziawszy to kiedys dawno dawno temu bylam za kopiowaniem ogonków ale zobaczyswszy gale i inne ogoniaste sznaucerki jestem odmiennego zdania widziałam nawet boksika z og0onkiem i wygladał uroczo, al zevzywiscie osik za malo tych fote tu w tej galerii...acha jsuta ty pisałas gdzies ze gala ejst tylko strzyzona to prawda? bo wszyscy mwia ze jak sie czarne strzyze to siersc robi sie szara, bo prostu wyblakła a gala ma pienka blyszczaca czarna jak wegiel siers;)) cudo!!! a mojego Deniska to juz nikt nie pochwali?!!/ co o nim sadzicie? niedlugo porobie fotki na polku ale to jak bedzie ładne słoneczko:0 moze jutro sie uda...a jeszcze jedno treserko widziałam twoje fotki z wiosennego spoacerku na jednym z tematów (juz nie wiem gdzie) i są cudo!!! a ile ty masz psiaków? no to pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

madzior_ka ja Ci cos jeszcze ciekawszego powiem:

GALA nie dość, że jest tylko strzyżona, to jeszcze nie dokarmiam ja żadnymi witaminakami!!!! Je tylko swoją Eukanubę i gotowane żarełko. Gdzieś słyszałam, że pies pięknie wygląda wtedy kiedy jest naprawdę szczęśliwy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale bardzo chciałabym żeby tak było!!! Bo ja naprawdę nic szczególnego z jej sierścia nie robię!!! żadnych odżywek, trymowania, witaminek NIC!!!

Den ejst piękniusi!!!!!!!! Już to pisałam, ale mogę jeszcze raz: Jest śoiczny śliczniuchny i naprawdę przepięknyyyyyyyy!!!!!!!

GALCIA.jpg

GALA2.jpg

GALA3.jpg

Nio i jeszcze kilka GALCIKOWYCH zdjątek...

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

NO własnie! MAdzior_ka: wejdz na swój topic z metamorfozą deniska!! tam wszyscy do zachwalają :wink: Poza tym czekam z niecierpliwością na zdjątka jego nowe- tak jak obiecałaś :D :wink:

Justa: dzieki ponownie za zdjęcia!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ha, udało się :D !

To jest moja Liska. Niestety kopiowana, ale to zrobili jej poprzedni właściciele. Poza tym, oczywiście i tak jest najpiękniejsza na świecie - zresztą tak jak wszystkie NASZE pieski :wink:

Pozdrowienia z wreszcie wiosennego Szczecina :D

Link to comment
Share on other sites

Nio a ja znalazłam jeszcze trochem zdjątek...

Tutaj GAL miała 3 miesiące ;)

Gala_12.jpg

A tutaj się własną smyczą obwiązała...

GALsmycz.jpg

A tutaj coś sobie gryzie...

GALtrawka.jpg

Niom, na razie tyle zdołałam wygrzebać z tego kompa. ale pewnie jak bym jeszcze poszukała to bym znalazła...;)

wszystkie piechy sa przecudne!!!!!!!!1

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

DZIęki Justa!!!!!!!!!!!!! Ile razy będę ci jeszcze dziękowac??? :wink: Nie wiem,ale tyle razy ile na to zasłużysz!!!!!!!

Naprawde jak na rzie jestes honorową dawczynią zdjęć do tej galerii!!!!!!

DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIEM JAK SIĘ ODWDZIĘCZYC :wink:

noi wiesz....pogrzeb jeszce w kompie... :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...