Jump to content
Dogomania

Hiro


Hiro

Recommended Posts

Dzień dobry, [B]Maks i Spark[/B]! Zbieramy się dzisiaj na wesele))) Hiro zostaje sam aż do późniejszego wieczoru. Własnie dlatego 2 godziny spacerowałam z nim, żeby nie czuł się skrzywdzonym))))
A co u was słychać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Dzień dobry, [B]Maks i Spark[/B]! Zbieramy się dzisiaj na wesele))) Hiro zostaje sam aż do późniejszego wieczoru. Własnie dlatego 2 godziny spacerowałam z nim, żeby nie czuł się skrzywdzonym))))
A co u was słychać?[/quote]

To fajnie, będziecie się bawić...:lol:

U nas spokojnie, Mania wyjechała, a ja z futrami domu pilnujemy ;):evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Niestety, nie na chwilie a na az 2 miesiecy(((((((((((((((((( Ale mam nadzej, ze bedzicie wychodzic z Hiro na wspolne spacery i ja bede miala mozliwosc zobaczyc tu(na dogomanii) na foto,jak on rosnie. Tak bardzo tesknie, sni mi sie po nocach(((([/quote]

Oj :crazyeye: to długo Cię nie będzie....:shake:

moooocno [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1074/1074139afz8864vna.gif[/img][/url] i czekamy....

A.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie na chwilie a na az 2 miesiecy(((((((((((((((((( Ale mam nadzej, ze bedzicie wychodzic z Hiro na wspolne spacery i ja bede miala mozliwosc zobaczyc tu(na dogomanii) na foto,jak on rosnie. Tak bardzo tesknie, sni mi sie po nocach((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Niestety, nie na chwilie a na az 2 miesiecy(((((((((((((((((( Ale mam nadzej, ze bedzicie wychodzic z Hiro na wspolne spacery i ja bede miala mozliwosc zobaczyc tu(na dogomanii) na foto,jak on rosnie. Tak bardzo tesknie, sni mi sie po nocach(((([/quote]
To wracaj do nas szybciutko:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Będziemy czekać na Asiaczków! i trzymać kciuki)
Agappe, życzymy dużo powodzenia na ostatnim ezamine i daj nam po prostu znać,kiedy bedziesz mogła spotkać się!
Pzd[/QUOTE]

i tak się czas rozpłynął.. jak przez pól roku nie spotykałam się praktycznie wcale ze znajomymi to trzeba było to ponadrabiać.. a w niedziele wystawa.. a we wtorek wybywam z kraju na 2 tygodnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']i tak się czas rozpłynął.. jak przez pól roku nie spotykałam się praktycznie wcale ze znajomymi to trzeba było to ponadrabiać.. a w niedziele wystawa.. a we wtorek wybywam z kraju na 2 tygodnie..[/quote]
Takie zycie;) Ale mam nadzej, ze kiedys sie spotkamy!! Duzo powodzenia na wystawie!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Super!!!!
Bardzo sie ciesze, ze niedlugo wszystkich zobacze!
Hiro jutro bedzie mial 7 miesiecy, wyglada juz inaczej.:multi:[/quote]
Jutro, czyli wczoraj...:evil_lol:
Wszystkiego najlepszego dla Hiro! Niech zdrowo rośnie i pieknie prezentuje się na wystawach!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...