Jump to content
Dogomania

trymowanie jamnika szorstkowłosego Warszawa


inecita

Recommended Posts

Czy trymowac? Wszystko zalezy od wlosa. Niektore szorstkie jamniki maja siersc szorstka i krotka, ktorej trymoowac nie trzeba w ogole. ale te sa w mniejszosci:)
Zwykle cos z sierscia robic trzeba - czesciej lub rzadziej. Byle nie ostrzyc maszynka.
Nie mozesz zwrocic sie do hodowcy, ktory moglby
Ci podpowiedziec co i jak?
Ja w miare mozliwosci staram sie pomagac przy pielegnacji psow ode mnie.
Nie jestem z Warszawy wiec trudno mi podpowiedziec, kto w Wawie zrobilby to fachowo.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Pani Agnieszko,jeżeli zabiera Pani głos,to konkretnie,była mowa o jamniku szorstkowłosym.Ja sprawami pielęgnacji zajmuję się chyba więcej,niż Pani ma lat, temat znam doskonale i ale i także nikogo nie obrażam,do każdej sprawy podchodzę uczciwie.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Mnie równiez konkretnie chodziło o wzorzec jamnika szorstkowłosego - bardzo prosze o zapoznanie sie z nim ;), a w szczególnosci fragmentu dotyczącego trymowania.[/quote]

na szczescie wzorzec zostal zmieniony i juz nie w nim hipokryzji dotyczacej trymowania.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Pani Agnieszko K. zacząłem dokładnie czytać co Pani pisze i tak profesjonalista nie powinien napisać ,wg mnie ,to Pani nie robiła żadnego jamnika,teorii coś tam Pani przeczyta , co z praktyką.Na pewno też powie Pani że psy ,które się nie wystawia to można tylko strzyc.
Jest taka bardzo prosta metoda sprawdzenia ,czy włos okrywowy jest martwy i trzeba trymować ,czy Pani wie? (nie dotyczy podszerstka]
Pozdrawiam.:lol:
p.s. ciągle Pani pisze, że "można" ,trzeba robić tak jak należy się.
i co ma wspólnego wzorzec rasy?

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Agnieszko K. i tą odpowiedzią udowodniłaś mnie,że jesze słabo z praktyką.Nie łapiesz mojego toku rozumowania. Myślałem że na tym forum można porozmawiać,konkretnie i poważnie.Ja tam sobie z każdą rasą poradzę.
Pozdrawiam
p.s . a co z tą metodą?:lol:
bez względu czy to wystawa czy nie , pies ma być zrobiony jednakowo,ja nie uznaję chałtury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Agnieszko K. i tą odpowiedzią udowodniłaś mnie,że jesze słabo z praktyką.Nie łapiesz mojego toku rozumowania. Myślałem że na tym forum można porozmawiać,konkretnie i poważnie.Ja tam sobie z każdą rasą poradzę.
Pozdrawiam
p.s . a co z tą metodą?:lol:
bez względu czy to wystawa czy nie , pies ma być zrobiony jednakowo,ja nie uznaję chałtury.[/quote]

I całe szczęscie, że go nie łapie, bo Ten Twój jest chyba jakies 20 lat przeterminowany.

A tak poza tym, oprócz masy postów zalecających jeden (w porywach do dwóch) słuszny grzebień jako cudowny środek na wszelkie problemy pielegnacyjne nie znalazłam Twojej nawet jeden KONKRETNEJ i rzeczowej rady.

Do reklamowania własnego salonu tudziez zaprezentowania swoich umiejętności - zrobionych psów jako "wizytówek" groomera słuza inne działy, a nie tylko puste chwalenie się, ze ze wszystkim sobie poradzisz.

Link to comment
Share on other sites

O i angielski pan zna? :D
Przepraszam tak sie wtracę nie na temat, o jamnikach zbyt wiele nie wiem. Ale pan jest tak bezczelny że muszę ugrźć.

[QUOTE]Ja tam sobie z każdą rasą poradzę.
[/QUOTE] I to zdanie jest najlepszym dowodem na to, że nie wie pan o czym pan mówi. Chyba, ze inaczej rozumiemy stwierdzenie "pradzę sobie", bo jak tak to i ja sobie ze wszystkimi poradzę bo umiem przeczytać wzorzec. :roll: Za dużo ma pan pewnosci siebie...

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Agnieszko K.,może to chodziło o jamnika "amerykańskiego" to twoje pisanie może by miało sęs.

Dlaczego,nie odpisujesz na moje pytania?

Chyba będę pisał inaczej.
"as human stupidy reaches far":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Agnieszko K.,może to chodziło o jamnika "amerykańskiego" to twoje pisanie może by miało sęs.

Dlaczego,nie odpisujesz na moje pytania?

Chyba będę pisał inaczej.
"as human stupidy reaches far":lol:[/quote]

Zeby miało "sęs" to trzeba jeszcze to dobrze napisac - zanim nastepnym razem bedziesz chciał "błysnac" znajomoscia angielskiego to najpierw sprawdź w słowniku, jak sie to pisze, bo tak to znowu kapiszon :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Szanowna "leepa" ,jak się coś pisze, to powinno mieć sęs, nie warto patrzyć się na innych.co to zapisanie tylko ble ble...Nie zna się na jamnikach a zabiera głos.Czytała Pani ,jakie mam zainteresowania,można wybrać temat.
Na koniec trzeba sprawdzić ,co się napisało i poprawić.
Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie zna się na jamnikach a zabiera głos[/QUOTE]Nie wiem czy zauważyłeś Grey, że nie wypowiadałam się na temat jamników...

[QUOTE]Na koniec trzeba sprawdzić ,co się napisało i poprawić[/QUOTE]Najbardziej nie znoszę kiedy ktoś nie dostrzega swoich błędów, a poprawia innych. "chodowla", "sęs" etc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Na koniec trzeba sprawdzić ,co się napisało i poprawić.Pozdrawiam.:lol:[/quote]
Zacznij od siebie - będziesz miał duuuuuze pole do popisu i na pewno będziesz miał co robic :cool1:.


[quote name='Grey']Witam!
Agnieszka K. i znowu nic nie zrozumialaś co napisałem,jeżeli napisałem coś źle, to trzeba napisać co.
Pozdrawiam.:lol:[/quote]

To przeczytaj po raz kolejny - jak zrozumiesz, to popraw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']
"as human stupidy reaches far":lol:[/QUOTE]

Grey dorwał słownik angielskiego:evil_lol: tylko szkoda, że także to zdanie s[B]Ę[/B]su ni ma:roflt: albo może i sĘs ma, ale sensu już nie.


[quote name='Szarak']Czytała Pani ,jakie mam zainteresowania,można wybrać temat.[/QUOTE]

to ja wybieram temat elektronika! Co masz do zaoferowania?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...