Jump to content
Dogomania

Karma dla wybrednej suni


Kropka96

Recommended Posts

Mam problem.Moja sunia nie chce jeść suchej karmy.Próbowaliśmy eukanuby,royala,josery,nova foods?,purinę.Co robić?Jaka karma jest najbardziej przyswajana przez wybredne psy?Nie mówię tu o tych najdroższych karmach typu werwolf:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

A próbowałaś Nutry Nuggets albo Nutry Gold?
Ja niedawno przestawiłam moje psy z Royala na NN i wszyscy jesteśmy zadowoleni z tej zmiany.
Można zadzwonić do producenta ( tel. na stronie [url=http://www.nutranuggets.pl/]Nutra Nuggets - suche pokarmy dla ps

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kropka96']Mam problem.Moja sunia nie chce jeść suchej karmy.Próbowaliśmy eukanuby,royala,josery,nova foods?,purinę.Co robić?Jaka karma jest najbardziej przyswajana przez wybredne psy?Nie mówię tu o tych najdroższych karmach typu werwolf:roll::roll:[/quote]

Być moze piecho wcale nie jest wybredny tylko np. bolą go zęby :roll:. Radze sprawdzic. Jezeli natomiast jest wszystko ok i piesio jest okazem zdrowia to prawdopodobnie stawia fochy:diabloti:. Sprawdza jak dalece moze sie posunąć w swoim wybrzydzaniu i na ile jego pani bedzie mu ulegac. A potem to juz z górki. Mam wrażenie ze piecho potrzebuje zamiast nowej karmy - stanowczej i nieulegajacej fochom Pani. Ze zdięć w galerii wnioskuje ze piesio jest dobrze odżywiony i niczego mu nie brakuje. Tak więc albo problemy stomatologiczne albo maluch grymasi. :evil_lol:Radze byc stanowczym i nie ulegac piechowi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LakusiowaPani']Być moze piecho wcale nie jest wybredny tylko np. bolą go zęby :roll:. Radze sprawdzic. Jezeli natomiast jest wszystko ok i piesio jest okazem zdrowia to prawdopodobnie stawia fochy:diabloti:. Sprawdza jak dalece moze sie posunąć w swoim wybrzydzaniu i na ile jego pani bedzie mu ulegac. A potem to juz z górki. Mam wrażenie ze piecho potrzebuje zamiast nowej karmy - stanowczej i nieulegajacej fochom Pani. Ze zdięć w galerii wnioskuje ze piesio jest dobrze odżywiony i niczego mu nie brakuje. Tak więc albo problemy stomatologiczne albo maluch grymasi. :evil_lol:Radze byc stanowczym i nie ulegac piechowi;)[/quote]
No niestety jest tylko jeden problem...Babcia :diabloti:.Ja tu próbuję jej ustabilizować jedzenie tzn.sucha karma,wieczorem gotowana a babcia non stop jej daje jakieś kości,mięso czy kabanos bo uaża że Kropka przeze mnie głoduje:roll:.A z zębami nic nie ma bo w pedigree bardzo gustuje,ale oczywiście go nie dostaje.:cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

No w takim razie kochanieńka to nie masz sie co dziwic ze piecho nie chce jesc. Jest pasiony przez babcie i jest na dobrej drodze , przy takiej diecie< do psiej otyłosci i chorób serca.:placz: Ojj niegrzeczna ta babcia:mad:.:mad::mad: Powinnaś kochana byc bardziej stanowcza i musisz wytłumaczyc babci ze zrobi piechowi wieeeeelką krzywde.

Link to comment
Share on other sites

Tak tak Erica ma racje.:cool3: Albo kochanieńka bedziesz ty panią dla swojego piesia albo niebawem będziesz miała go tylko na fotkach bo go babunia zatuczy i uśmierci:angryy:(sorki za drastycznosc ale nie rozumiem kto jest panią tego psa Ty czy Babcia ,która ma w nosie co do niej mówisz).:mad::mad:. Nic więcej nie mozemy zrobic dla Ciebie:placz: . Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Zrobiłam jej dwudniową głodówkę i efekty takie sobie.Suchej nie ruszyła,ale jak jej dodałam trochę pedigree z puszki to wszystko zjadła.Oto skład Pedigree:
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(min.20 % mięsa,min.4%kurczaka,min. 4%jagnięciny,min.4% wątróbki,min.4% świeżego mięsa),zboża(min.4% pszenicy),roślinne ekstrakty białkowe,produkty pochodzenia roślinnego,oleje i tłuszcze,substancje mineralne.Wiem,że Pedigree jest niezdrowe,ale ten skład jest zachęcający.

Link to comment
Share on other sites

moja sunka też była wybredna i niestety jadła tylko gotowane od czasu do czasu royala sensibil dla szczególnie wybrednych ale nie do najedzenia sie tylko raczej do zabawy i pochrupania. Obecnie je na zmiane gotowane lub frolika ten ostatni jakos bardzo przypadł jej do gustu choć słyszałam że tuczy wiec za duzo i za często go nie podaję ale tak raz dziennie moja Lejdi lubi sobie zjeść te miekkie pachnące krązki, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...