Jump to content
Dogomania

schronisko


manha

Czy to dobrze,że ludzie adoptują psy ze schronisk?  

651 members have voted

  1. 1. Czy to dobrze,że ludzie adoptują psy ze schronisk?



Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie, ze dobrze. Moja sunia jest ze schroniska.

Spotkałam kiedys pewnego pana, który uznał mojego pieska za jakiegos rasowca i pogłaskał, jak mu powiedziałam że to psiak ze schroniska, to spojrzał na nią z obrzydzeniem i odszedł. Nadmieniam, że gość wyglądał na inteligenta. Ale chyba tylka wyglądał...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Oczywiscie ,ze tak!!!!!!Ja sama mam psa ze schroniska i ku powszechnemu zdziwieniu jest to rodowodowy chinski grzywacz nagi z jednej z czolowych hodowli w Polsce.Pies za miesiac skonczy dwa lata.jestem dumna z tego,ze go mam .Jest cudowny....i bardzo wdzieczny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To bardzo dobrze, że ludzie adoptują psy ze schronisk. Figarcio też jest ze schroniska. Uratowaliśmy mu życie, bo jak go wzieliśmy to dwa dni po jego przybyciu zachorował na straszną chorobę oczu. Gdyby nie my to biedak by już nie żył. Teraz jest nam bardzo wdzięczny :P .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Pewnie, że dobrze, sama mam schroniskowca i w jego przypadku wszelkie obawy, że będzie jakiś dziwny się nie bardzo sprawdzają. Mam z nim kilka problemów wynikających pewnie z jego lęku przed opuszczeniem, ale poradzimy sobie:cool1: Ludzie, którzy mają psy od maleńkiego też miewają z nimi problemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...