Jump to content
Dogomania

Skierniewice?


Inkaa

Recommended Posts

Niestety mam psa, który nie jest za chętny do jakiegokolwiek wysiłku ( no, prócz zapasów) ale z chęcią popodglądamy Was.
Mało jest w naszym mieście miejsc, gdzie można porobić cos ciekawego z psiakiem, więc chwała Ci za próby zmiany tego!
Gdzie można Was podejrzeć?

Link to comment
Share on other sites

O, Skieniewiczanka! :multi:
Tego się nie spodziewałam, byłam pewna, że temat umrze śmiercią naturalną z powodu braku dogomaniaków - mieszkanców naszego miasta.

[quote name='kropka77']Niestety mam psa, który nie jest za chętny do jakiegokolwiek wysiłku ( no, prócz zapasów) ale z chęcią popodglądamy Was.
Mało jest w naszym mieście miejsc, gdzie można porobić cos ciekawego z psiakiem, więc chwała Ci za próby zmiany tego!
Gdzie można Was podejrzeć?[/QUOTE]
Nie jest za chętny do jakiegokolwiek wysilku? Kobieto, to tak jakbym słyszała starszych właścicieli zapasionych jamników, które nie mają siły się ruszyc. :diabloti:
Niestety, u nas nie ma żadnego miejsca gdzie można byłoby spotkać się i poćwiczyć dogfrisbee/obedience (posłuszeństwo sportowe)/agility
Dlatego też, ja jeżdżę na treningi do Warszawy do klubu agility Cavano ... ale byłabym bardzo szczęślwia, gdyby w Skierniewicach znalazło się parę chętnych dogomaniaków na wspólne spotkania agilitowe! :multi:

Wyślę PW. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci dam starszego właściciela!
A Iwan da Ci za zapasionego jamnika ( jak mu powiem)!
Wiem juz gdzie urzędujecie, prosze podac dzień i godzinę, spotkamy sie na udeptanym placu.
Pojedynek za zniewagę!
Proponowana broń- parówki i truskawki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77']Ja Ci dam starszego właściciela!
A Iwan da Ci za zapasionego jamnika ( jak mu powiem)!
Wiem juz gdzie urzędujecie, prosze podac dzień i godzinę, spotkamy sie na udeptanym placu.
Pojedynek za zniewagę!
Proponowana broń- parówki i truskawki.[/QUOTE]
Oki, ja chętnie. :diabloti:
Jak dla mnie, najlepiej byloby jakoś tak w przyszłym tygodniu, bo czwartek-niedziela mamy zawody agility (Międzynarodowy Puchar Ras), a przed tymi czterodniowymi zawodami chciałabym dać psu trochę odpocząć, więc we wtorek i środę agilitować nie będziemy, zbyt forsujące spacery też odpadają.
Ale po Pucharze Ras - możemy się umówić w każdy dzień roboczy po południu, z tym, że będziemy ćwiczyć sobie dosyć nudny slalom tunelowy :eviltong:
Coś takiego (z tym że tutaj w wykonaniu Groty)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=5hhxFut_mrw&feature=channel_page]YouTube - SLALOM[/url]

Iiii ... na spacerek w bliżej nieokreślonym czasie umówiłam się także z właścicielką sheltie z forum shelciakowego - kolejna
skierniewiczanka. :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kropka77']Jakie osiągnięcia?
Przypuszczam,ze przy odrobinie wysiłku odnalazłabym je gdzies na forum, ale nie bardzo mam czas..[/QUOTE]

W naszej konkurencji był rosyjski i czeski zapierdalacz, którzy wiadomo, - generalnie zajmowali pierwsze miejsca.

My mamy 5x trzecie + 2x drugie :loveu:
I 2x drugie w klasyfikacji lącznej agility + jumping. :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serdeczne gratulacje dla Was!!

Sorki,że tak późno, ale jestem zawalona pracą.
Hmm.. poczytałam troszkę o Was i jestem totalnie zawstydzona- mój Gamoń umie 1/10 000 tego, co Twoja Białaska..

zaczynam urlop, idziemy ćwiczyć, bo wstyd...

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...