Jump to content
Dogomania

Właściciele Bullmastiffów


paulaa88

Recommended Posts

Witam
Interesuj sie rasa i chciałabym zebyscie podzielili sie ze mna informacjami o waszych psach wiadomo wszystkie sa przedstawicielami jednej rasy ale każdy pies sie rozni od siebie nie tylko wygladem ale takze charakterem zachowaniem .
Piszcie jakie sa wasze pociechy jakie sa wady i zalety posiadania tej rasy
wszystkie informacje bardzo mnie interesuja mile widziane takze zdjecia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cześć też jestem tu nowa a wkrótce być może jak los poszczęści zostanę właścicielką bullmastiffka:multi:.
Na razie szukam informacji na temat tej rasy, w internecie nie ma zbyt dużo informacji na ten temat, więc na razie moja znajomość opiera rasy się na korespondencji z jedną hodowczynią oraz jej książce.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam ja też jestem tu nowa i zdecydowałam już ! chcem bullmastiffa ! chcem go bardzo i czytam wiele na furach, zaraz zajrzę też gdzie Wy, od dawna myślałam o mastiffie lub
bullmastiffie ale teraz już wiem napewno , dokładnie to przemyślałam :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][U]Kurna, wchodze pierwszy raz od jakiegos czasu na Dogo i nic nie rozumiem![/U][/COLOR]

Co sie stało,że wątek zamknięty?
Mowa tam o jakiejś pyskówce, ale posty pokasowane, zupełnie nie rozumiem, co jest grane.
Domyślam się,że chodzi znów o wojnę NN-FH.
Ale czemu aż wątek zamknięto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luiza 45']Witam ja też jestem tu nowa i zdecydowałam już ! chcem bullmastiffa ! chcem go bardzo i czytam wiele na furach, zaraz zajrzę też gdzie Wy, od dawna myślałam o mastiffie lub
bullmastiffie ale teraz już wiem napewno , dokładnie to przemyślałam :)[/QUOTE]

Ja zafsze jestem tu nowy, i tez chce go bardzo, ale to bardzo bardzo.Tak bardzo za az kupilem boerboela. Ale nic to.Teraz nie mozemy rozmawiac o tym, bo jeszcze jestem pod nickiem kalfas, jak se zrobie nowe konto na dogomani to sie odezwe i pogadamy, ale wtedy ja to bede tez ja, ale tak jakby juz nowy. Baaajjjj:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77'][COLOR=black][U]Kurna, wchodze pierwszy raz od jakiegos czasu na Dogo i nic nie rozumiem![/U][/COLOR]

Co sie stało,że wątek zamknięty?
Mowa tam o jakiejś pyskówce, ale posty pokasowane, zupełnie nie rozumiem, co jest grane.
Domyślam się,że chodzi znów o wojnę NN-FH.
Ale czemu aż wątek zamknięto?[/QUOTE]

a powiem Ci kropka ze nie bylo tak zle, pare poczatkowych postow bylo wesolych (troszeczke popsztykalem sie z Krolową), natomiast pozniej byla kulturalna dyskusja na argumenty,bez wyzwisk, obrazania i chamstwa. Moderatorowi chyba nie spodobal sie efekt koncowy tej dyskusji, wiec temat zamkniety i posty wykasowane. Widac to forum jest jedynie od wklejania kwiatkow. Mam wrazenie ze jak jakis hodowca wklei zdjecie psa skatowanego, brudnego, zaglodzonego, to moderator dopusci jedynie posty pochwalne odnosnie hodowcy i kondycji psa, jakakolwiek polemika na tym forum jest widac niedozwolona.

Link to comment
Share on other sites

Czsc, jestem nowa na dogomanii, chciala bym poznac milosnikow tych pieknych psow, jestem zafascynowana bullmastiffami od dziecinstwa.
Jak tu pieknie, sami sympatyczni ludzie, macie wspaniale psy, opowiedzcie mi prosze o rasie bo juz nie moge sie doczekac kiedy bede miala swojego bernardyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77'][COLOR=black][U]Kurna, wchodze pierwszy raz od jakiegos czasu na Dogo i nic nie rozumiem![/U][/COLOR]

Co sie stało,że wątek zamknięty?
Mowa tam o jakiejś pyskówce, ale posty pokasowane, zupełnie nie rozumiem, co jest grane.
Domyślam się,że chodzi znów o wojnę NN-FH.
Ale czemu aż wątek zamknięto?[/QUOTE]


Kropka jesli chcesz sie troche posmiac i odprezyc z przyjemnoscia udostepnie Ci materialy owej "wojny" to byla ostra wymiana zdan miedzy kalfasem, a krolowa tym razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Full House']Kropka jesli chcesz sie troche posmiac i odprezyc z przyjemnoscia udostepnie Ci materialy owej "wojny" to byla ostra wymiana zdan miedzy kalfasem, a krolowa tym razem.[/QUOTE]

Królowa piszemy z duzej litery, kalfas moze byc pisany byle jak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...