Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='jusstyna85']Dodo, Daruniu...jeśli znajdzie sie osoba,która udostępni konto itd,to nie ma problemu.Mogę wysyłać do ludzi PW i prosić o wsparcie.

To co robimy?[/quote]


ja jeszcze niemam konta ale za ok. 2 tyg będę mieć.
Jesli to za pózno, to kto pomoze? kto teraz udostepni konto?
Ja tez moge wysylac pw - justynko powiedz jak to bedziesz robic? bo lista uzytkownikow nie dziala. najlepierw musimy znalezc hotelik, znac cene i dopiero zaczac wysylac bo teraz nie wiem ile pieniazkow potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']ja jeszcze niemam konta ale za ok. 2 tyg będę mieć.
Jesli to za pózno, to kto pomoze? kto teraz udostepni konto?
Ja tez moge wysylac pw - justynko powiedz jak to bedziesz robic? bo lista uzytkownikow nie dziala. najlepierw musimy znalezc hotelik, znac cene i dopiero zaczac wysylac bo teraz nie wiem ile pieniazkow potrzeba.[/quote]


nie działa? zaraz sprawdze

Link to comment
Share on other sites

Ok - działa, mozna klikac w literki i pojawiaja sie osoby, ale gdybym chciala wyszukac osobe to sie nie da. Justynko ja ci pomoge, jakie literki wybierasz? I do ilu osob wyślesz? co napisac? Musimy tez juz szukac miejsce w hoteliku, platnym DT dla suni.
I na jakie konto wplacac deklaracje?

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ok - działa, mozna klikac w literki i pojawiaja sie osoby, ale gdybym chciala wyszukac osobe to sie nie da. Justynko ja ci pomoge, jakie literki wybierasz? I do ilu osob wyślesz? co napisac? Musimy tez juz szukac miejsce w hoteliku, platnym DT dla suni.
I na jakie konto wplacac deklaracje?

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Ja zaczne od samego końca alfabetu,Ty możesz od początku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Nie ma konta,nie ma wybranego hoteliku,nie ma deklaracji...słowem-nie ma nic...[/quote]

konto mogę udostępnić, czyli jedno już mamy ;) trzeba napisać że szukamy osoby która weźmie małą na płatny tymczas ale osobny post, może wtedy ktoś podrzuci hotelik, deklaracje pewnie się znajdą, w najgorszym wypadku będę sprzedawać rzeczy na bazarku na jej rzecz albo komuś je prześlę kto się tym zajmie;) więc coś już jest nie wolno się poddawać :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']konto mogę udostępnić, czyli jedno już mamy ;) trzeba napisać że szukamy osoby która weźmie małą na płatny tymczas ale osobny post, może wtedy ktoś podrzuci hotelik, deklaracje pewnie się znajdą, w najgorszym wypadku będę sprzedawać rzeczy na bazarku na jej rzecz albo komuś je prześlę kto się tym zajmie;) więc coś już jest nie wolno się poddawać :mad:[/quote]


Dzięki :)

Powysyłałam PW do 26 osób...od końca + do paru osób na "a","m" i "k"

reszte później,dodam do tytułu prośbe o wsparcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Odpowiadam na Waszą prośbę o wsparcie, na jakie konto można wysyłać pieniądze dla Maji?[/quote]


Na razie zbieramy deklaracje.Jeśli masz ochote pomóc,to zadeklaruj taką sumę,którą będziesz mogła wpłacać co miesiąc, każda złotówka jest ważna.Dzięki, że zajrzałaś :)

Link to comment
Share on other sites

tak, damy rade !!!!
justynko, jesli moglabys to na pw przeslij mi tekst jaki wysylalas do tych osob:oops: nie mam czasu by myslec co napisac:oops:
w pierwszym poscie trzeba napisac kto i ile deklaruje :loveu:
ja moze bede mogla dorzucic, ale pozniej napisze ile bo w tej chwili niestety nie wiem ile bede mogla..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']tak, damy rade !!!!
justynko, jesli moglabys to na pw przeslij mi tekst jaki wysylalas do tych osob:oops: nie mam czasu by myslec co napisac:oops:
w pierwszym poscie trzeba napisac kto i ile deklaruje :loveu:
ja moze bede mogla dorzucic, ale pozniej napisze ile bo w tej chwili niestety nie wiem ile bede mogla..[/quote]


Już Ci wysyłam...

w 1. poście są deklaracje,tzn 1 deklaracja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...