Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajny pomysł z tym offem. Tylko żeby nie skończyło sie tak, żeby gadka "zeszła na psy" :wink:
WERON - MASZ UCZONEGO PSA.
Tofcia daje łapę "z łachy" i łypie na mnie niezadowolona, że to musi robić. No i oczywiście musi być nagroda. :wink: No i gdy poprosiłam o psią "rękę" pierwszy raz wywaliła na mnie zdziwione gały i nic...
Pozdrawiam wasze :megagrin: kundelki.
No i proszę, znowu o psach

Link to comment
Share on other sites

O rety mnie fryzjer też by się przydał :-?
Tofcia dzisiaj zaznała kompieli w lodowatej wodzie. Najpierw długo patrzyła jak przeurocza labradorka wskakuje do ogromnej i głębokiej kałuży i wyławia z niej odłamki lodu. Potem sama wskoczyła do kałuży i znieruchomiała. Wyraźnie spodziwała się czegoś innego :wink:

Link to comment
Share on other sites

heh Aza w ogole jest smieszna z kaluzami, bo potrafi stanas na takiej pokrytej lodzie i sie patrzec jak lod pod nia peka :lol: albo wklada caly pysk do kaluzy, wyjmuje kawalki lodu i sie bawi;) o tak...

[img]http://img162.exs.cx/img162/3985/1151579small2oi.jpg[/img]

mam nadzieje ze mozna tu wklejac fotki? :roll:

tak ogolnie to smieszne sa te nasze pociechy kundelkowe;)

Link to comment
Share on other sites

Tofcia i ja pozdrawiamy wszyskie kundelki na forum i nie tylko.
Agnes, ale super zdjęcie. Coś czuje, że posiadanie psa zmobilizuje mnie wreszcie do zakupu aparatu cyfrowego. W tej chwili mogę tylko liczyć na uprzejmosć kolegi. To dzięki niemu mam kilka fotek Tofci, które wykorzystałam do emblematu i podpisu. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat takiej pogody nie lubię i w tym 2 moje małe psiaki :lol: Bo marzną im łapy, a czekoladki to kochają mróz :lol: Drodzy właściciele kundelków trzymajcie kciuki za mnie w tym tygodniu co nadchodzi bo czeka mnie w szkole : big sprawdzian z angielskiego, kartkówka z angielskiego, big sprawdzian z biologi, kartkówka z matmy (nic nie umię z matmy :cry: ), sprawdzian z geografi, konturówka z geografi z lini brzegowej, pytanie z chemii, pytanie z niemca oraz 2 prace z polaka :cry: :cry: Buuu ja nie wyrobie....

Link to comment
Share on other sites

KaRa ja też mam nawał sprawdzianów itp. :-? ale z reguły jak sie na nie nie ucze to i tak jest wporządku.. ja podchodze pod takie rzeczy na luzie :P w podstawówce czy w gimnazjum to miałam stresy teraz biore to inaczej.. spaszcze, to poprawiam ;)

U mnie pogoda taka jak u was śnieg, mróz i ja nie mam ochoty nigdzie wychodzić.. ale mama mnie wyciąga na spacer z psem.. ehh.. z nosa mi leci, gardło boli brr.. szkoda słów :P

Link to comment
Share on other sites

Ja już szkołę mam za sobą od wielu lat :wink:
Ale całkiem niedawno miałam koszmarny sen: miał być sprawdzian z matmy, a ja nic nie umiałam, jak zwykle. I wiecie co, ubudziłam się z wielką ulgą, że to był tylko sen. Nie martwcie się tą matmą. Jakoś ją przeżyłam. Inne chemie, fizyki tfu też. Więc Wy też sobie poradzicie.
Trzymam kciuki. :D

Link to comment
Share on other sites

Jasne, tylko tak dziwnie, bo z reguły chodziłam z psem bez smyczy i szalał do woli, a teraz...
Poza tym zawsze byłam przeciwniczką wyprowadzania psa wyłącznie na smyczy, bo pies powinien się wybiegać, a znam sporo takich, które nigdy nie są puszczane bez smyczy :(
Gdyby nie fakt, że mieszkam blisko ruchliwych ulic, to już dałabym trochę wolności Chesterowi, ale boję się, że wpadnie pod samochód...
Na razie jest ze mną od 3 tygodni, myślę, że za następne 3 tygodnie już będzie mógł biegać luzem :)

Link to comment
Share on other sites

Witam i zaraz zmykam.
W tym roku czeka mnie matura i coraz bardziej przemawia do mnie fakt, że to już tuż tuż. Kończę ostatni 5 rok technikum ekonomicznego. Idę starym systemem - stara matura. Próbną mam 10-11 marca. Boję się :-?
Cieszę się, że topic się rozwija. Miło czasem pogadać o wszystkim i o niczym ;)
Życzę wszystkim kundelkomaniakom miłego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Magdarynka spoko przeciez nie przez całe życie bedzie chodził na smyczy ;) ja tez nie wyobrazam sobie spacerów non stop na uwięzi ;) a znam takie psy .. przykre :-?

Miga mój brat także w 5 klasie technikum, ale elektryczne ;) a próbną mature ma w przyszłym tygodniu, ale on wcale sie tym nie przejmuje.. ;) po kimś to mam :lol: a ja 11 marca bede w Krakowie .. nie daleko Ciebie.. Ty będziesz sie stresować, a ja relaksowac w .. zakonie 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...