Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

[QUOTE]jak zobaczyłam jego zdjęcia z życia prywatnego, no to *przeprasza fanów bardzo* ale na niektórych zdjęciach wyglądał jak lekko przyćpany niechluj.. [/QUOTE]

dokładnie. Mi osobiście cała saga się podoba i książki i filmy , ale sam Pattinson nieeeee z wykrzyknikiem !!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mixa2']wiem.ale trudno niezmiernie nie ośmiać Pattinsona:D[/QUOTE]

zgadzam sie XD

chociaż co do tamtego zdjęcia, no to gdyby tak każdy sobie zrobił zdjęcie w trakcie mówienia, albo tuż przed kichnięciem podejrzewam, że by wcale lepiej na nim nie wyszedł jak pattinson na tamtym zdj. no ale to zdj tak fajnie podkreśla jego brzydotę.. ; >

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Ale siadłyście na R.Pattinson'a...
Każdy ma inny gust i trudno żeby uroda aktora pasowałaby wszystkim, kogo by nie dali do tej roli to i tak zawsze byłby jakieś głosy że "to brzydal" itd., więc może troszkę tolerancji dla jego urody.[/QUOTE]

Cieszy mnie takie podejście do tej sprawy, ale my po prostu z koleżanką odnalazły cząstkę wspólnego gustu, więc chciałyśmy o tym trochę podyskutować ; > nic więcej.. być może Pattinson nie jest brzydki, ale mi bynajmniej się nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...