Jump to content
Dogomania

Sędziowskie opinie


Basenji

Recommended Posts

psiaczek byl w kl.mlodziezy, byl nie duzy, mial pięęękny, gesty ogon... tarzal mu sie po ziemi, mial piekna gesta grzywe... plamki na pyszczku (byl nagi) - ogolnie wygladal jak zabawka :D i sedzina stwierdzila ze jak na przedstawiciela IX grupy jest zbyt ozdobny :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Macie niewiarygodne szczęście do sędziów potrafiących nazwać rzeczy po imieniu! A Wy sie jeszcze dziwicie, że wychodzi takie curiosum...
Ot, niewdzięcznicy, zamiast się cieszyć, to jeszcze wyśmiewają. Niedługo sędziowie będą bać się dawać jakiekolwiek opisy.

Z swoja drogą nie spodziewałam się tego po p. U. Tarasiewicz: zbyt młodzieżowy w kl. młodzieży". No nie, to mnie przerasta.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='karenina']Asiaczek jak najbardziej polskiego sedziego. I nie znieksztalcony przez asystenta bo sama to słyszałam.[/quote]
O rany... ręce i spodnie opadają.
pzdr.[/quote]

Prawda? :lol: Ile razy na niego popatrze to sie zaczynam śmiac..
No ale nic, w niedziele kolejna wystawa.. Zobaczymy co ta nam przyniesie :)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[quote name='Madzika']Odnawiam temat:cool3: Minal prawie rok nowe wystawy i nowe kwiatuszki:p[/quote]
i słusznie Madzika!
dołączę cytat z opisu buldożycy mojej koleżanki - bo to jest prawdziwy kwiatuszek :evil_lol:
[COLOR=blue]" to, że suka jest dobrze karmiona - to mało powiedziane! "[/COLOR] -
tylko dodam , że suka ani trochę nie była gruba - to o co mogło chodzić?

Link to comment
Share on other sites

my ostatnio dostaliśmy 'typowa suczka w typie rasy, o ladnych ksztaltach' lub 'dobrze noszona glowa (...) glowa noszona zbyt nisko'

o bardzo mlodziezowej suczce w kl.mlodziezy nie wspomne ;)

a nasz najkrotszy opis-'obecujace szczenie, anatomia i ruch poprawne'. koniec.

Link to comment
Share on other sites

Moja znajoma byla na wystawie w Katowicach otrzymala ocene bardzo dobra,w ocenie miala "zbyt dobre katowanie,zbyt dobrze prezentowana" a na wysatwie tydzien pozniej otrzymala BOBa ona tez wygrala BISa szczeniat w Krakowie w sobote w zeszlym roku :)
Mi sie raz zdazylo ze na wysatwie w OPolu sedzia z zagranicy bylo to w zeszlym roku byl juz niezle pijany i jeszcze jako tako mojego psa ocenil bo byl w srodku na samym koncu szly westy i wygraly najgorsze psy najgorzej przygotowane, z tym ze sedzia co jakas chwile wychodzil z ringu.Na wysatwie w Katowicach X lat temu bylam z pudlem i interchampiopny, championy zeszly z ocena dobra lub jeszcze gorzej a najgorsze najbrzydsze czyli wygraly u niego wszystko

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Fuka'][B]Asiaczek[/B], to było w Lesznie 2001 - sędziował Pan Myszkowski, a detale były takie ze wkładał Esterce palec do środka i grzebał z wielkim skupieniem i namaszczeniem... Po kilku minutach obdukcji - połączonych z rozchylaniem - z przykrościa stwierdził, że niedstety nie może oceniac dalej - bo ten pies nie ma jąder.... [/quote]
Chore i tyle ;/ ...
Mam nadzieje że nie sędziuje VI ;/

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No P. Myszkowski to jest "znawca" . Raz go miałam i sie zastanawiałam czy on jest dentysta, bo oglądał zęby ze wszystkich stron. A skye'i sprawdza się, czy zgryz nożycowy. A on oglądał zęby z boku , w środku. A ustawił na lokatach dokładnie odwrotnie do jakosci psów.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Z perełek "pies stawia tylne nogi do tyłu":evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...