Jump to content
Dogomania

Biały model-Fudzi


Czasowa

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pies który kocha psie sporty - przed państwem panna Mi zwyciężca wielu edycji DCDC i mistrz świata agility! :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7903/dscn3781n.jpg[/IMG]

No to tyle z pierwszego dnia (oprócz zdjęć z plaży, które są na taty apracie nieprzegrane).

Link to comment
Share on other sites

ja muszę się przyznać, ze też swojego Lintu bałam się spuszczac przez jakiś czas. a teraz spuszczanie na podwórku i spacerach to norma, cały czas trzyma się mnie ;) tylko nie spuszczam go przy ruchliwych drogach w parku, bo jak poczuje zew narury to moze być nieciekawie, tymbardziej, ze to jest droga główna trasy warszawa-wrocław i pełno tirów ;o
ale jak są spokojniejsze miejsca to czemu nie ;) spróbuj go spuścić, chociaż na chwilę, pies sobie pobiega i będzie wyhasany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Czasowa czemu tak boisz sie spuścić Fudżiego ze smyczy? :hmmmm:
niech ma chłopak trochę wolności,niech se polata bez wiecznej uprzęży ;)[/quote]

Zgadzam się - co to za życie jak ciągle na smyczy... Westowa natura to wolność :)

Link to comment
Share on other sites

Ja za radą dogomaniaków zaczęłam Simbe puszczać i powiem, że jestem zadowolona - tak jak mi radzono - może najpierw puść go na zamkniętym terenie, pouczcie się przychodzenia na zawołanie? Niech zobaczy, że jak go zawołasz i przyjdzie to będzie fajnie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Haha, nawet moja, radę- ale Simba to szczeniak :placz:

A na podwórku On lata,po za wakacjami :evil_lol:

I przychodzi, ale już mu się karma z mięsem znudziła, i nie Wiem jak mam mu tą karmę dawać( nic innego mi mama nie pozwala):shake:[/quote]

Fakt, szczeniaka łatwiej, ale to nie znaczy, że Twój jest skazany na smycz na wieki wieków...

Czemu nie pozwala? :question:
[SIZE=1]Nie wmuszaj w psa na siłe czegos, bo wtedy na pewno nie przyjdzie...[/SIZE]
Niektórym psom smakuje ser, na rynku masz b. duży wybór smaków dla psów

Link to comment
Share on other sites

Masz :diabloti: A potem zaraz uciekł. Spytaj się mojej mamy... tata nawet na rowerze jechał :evil_lol:
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/643/alicjamajlp004.jpg[/IMG]
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7541/alicjamajlp005.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Ja za radą dogomaniaków zaczęłam Simbe puszczać i powiem, że jestem zadowolona - tak jak mi radzono - może najpierw puść go na zamkniętym terenie, pouczcie się przychodzenia na zawołanie? Niech zobaczy, że jak go zawołasz i przyjdzie to będzie fajnie :razz:[/quote]

Haha, nawet moja, radę- ale Simba to szczeniak :placz:

A na podwórku On lata,po za wakacjami :evil_lol:

I przychodzi, ale już mu się karma z mięsem znudziła, i nie Wiem jak mam mu tą karmę dawać( nic innego mi mama nie pozwala):shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...