Jump to content
Dogomania

Czy Wasze sunie są po sterylce?


Aga

Czy Wasze sunie są po sterylce?  

928 members have voted

  1. 1. Czy Wasze sunie są po sterylce?



Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja poprzednia sunia była wysterylizowana, a obecna Ambra za ok. miesiąc też będzie miała robioną sterylkę, gdyż nie jest ona suczką hodowlaną. Moja poprzednia suczka owszem troszkę po sterylizacji przytyła, ale nie była otyła, bo ona zawsze była wręcz za chuda. ;)

Link to comment
Share on other sites

ja jestem zdecydowana zwolenniczą sterylek.Jesli sunia nie jest hodowlana powinna być wysterylizowana (względy zdrowotne!!!),jestem też za świadomym rozmnażaniem zwierząt.Serce mi się kraje jak widze przepełnione schroniska - pełne psiaków powołanych bezpomyślunku do zycia w imie jednej z zasad: "krycia dla zdrowia", "chcemy mieć młode po naszej suni ( a co z resztą?o tym juz ludzie nie myslą)", "niech sobie piesek uzyje-jemu też się coś od życia nalezy".
Nasze sunieczki zarówno te rasowe jak i te schoniskowe są wysterylizowane.Kundelki miały zabiegi w schronach a nasze rasowce są sterylizowne po ostatnim porodzie,czyli w wieku 8 lat.Te sunie,które są z nami a nie będą nigdy rozmanażane są oczywiście poddawane zabiegowi wcześniej.Jesli chodzi o psychike to dziewczyną sterylka nie zrobiła ona żadnych zmian,tycie też nie wystepuje w ich przypadku.Natomiast nasz buldog -pies po kastracji przestał interesować się dziewczynkami (miał ogromny temperament) ale agresja na większe samce mu pozostała.
To samo dotyczy wszystkich naszych kotów-chłopaszki i dziewczynki są po zabiegach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...