Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

12 godzin temu, rozi napisał:

Ktoś z miejscowości Miękinia mi potrzebny. Nie dla pieska, inna sprawa, a majaczy mi że komuś z Miękini robiłam przelew za jakiś bazarek.

Mari23 jest stosunkowo  niedaleko  20km (Malczyce)

I napisz na wątku wrocławskim, bo jeśli ktoś mieszka w zachodniej części miasta to też nie jest daleko 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, NikaEla napisał:

Mari23 jest stosunkowo  niedaleko  20km (Malczyce)

I napisz na wątku wrocławskim, bo jeśli ktoś mieszka w zachodniej części miasta to też nie jest daleko 

 

Dziękuję  :)  Jeszcze nie wiem, czy będę komuś głowę zawracać, a z pewnością nikomu, kto musiałby podjechać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 5.03.2018 o 19:45, uxmal napisał:

Kupię szczepkę  filodendronu z domowej hodowli z takimi liśćmi (kształt) jak poniżej.

.5981fc969accf5da_620x0_zdjecie-duze.jpeg

Aktualne? A może chcesz się zamienić (jeśli masz) na małą obróżkę tak od 31 cm min. + zapięcie. Wymiana w W-wie. Odpowiedz na priv., bo tutaj raczej nie bywam ;).

Link to comment
Share on other sites

Witam i hasło: torby bawełniane (10 sztuk lub do uzgodnienia) i kolorowy nadruk, ale wielkości torebki prezentowej z krótkimi "uszami", czyli trochę większej niż format kartki "A5" i grubości około 5 cm, aby można było włożyć jakieś słodycze, pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...