Jump to content
Dogomania

Elżbieta Junikiewicz


Arlula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wystawiałam u tej pani swojego cavaliera w Radomiu i wydaje mi się że nie jest aż taka okropna.Od początku uśmiechnięta,zgrywuśna,miła dla psiaka i wystawiającego.Dokładnie uzasadniła swoją ocene w obecności innych wystawiających,co się jej podoba,co mogłoby być lepsze,opis też ok,może krótki,ale konkretny.Dostaliśmy u niej złoto,dosk.i cwc.

Link to comment
Share on other sites

bardzo sympatyczna i kulturalna sędzina

zawsze uzasadnia swoje wybory i opis - nie da wygrac "pachrustowi" (sorry za okreslenie)

jak dla mnie dobrze zna sie na IX gr, moje psy sędziowała dużoooo razy i za kazdym razem miały takie same opisy i tak samo sie podobały :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

bardzo lubie ta Pania ( oceniala nam buldozke francuska) jestem pod wrazeniem- pierwzy sedzia, ktory stwierdzil ze nie wygra znany tylko lepszy, powiedziala to glosno na rignu cytujac" niestety pana pies nie wygra dzisiaj pomimo ze znam pana dorobek hodowlany(...) przykro mi ten pies jest lepszy"

jak dla mnie moglaby napsiac ze mmoja sunia to maszkara, ale po takich slowach jak wyzej napisalam mam pelen szacunek.


samo sedziowaie- mila, wesola, tlumacyz i podpowiada jak warto wystawiac psa. opis dostalismy zgodny z prawda;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mój pies był już dość dawno oceniany przez Panią Junikiewicz,ale zawraca ona uwagę przede wszystkim na budowę i ruch. W opisie mamy między innymi" kończyny zdrowe, mocne, o dobrym ruchu".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Gienia']My gdy wiemy ze ona ocenia naszą rasę Buldozki -rezygnujemy z wystawy:shake: szkoda psa,kasy i straconego czasu.
Nasz pies uniej nigdy nie wygral zawsze byl zaledwie dobry! chociaz na innych wystawach jest lokatowy.[/QUOTE]


Zgadzam się z Tobą w każdym słowa znaczeniu, ja pojechałam do tej Pani i wiem że to był pierwszy i ostatni raz. zgodzę się z komentarzami że jest miła i zgrywuśna:lol:, ale na rasach nie zna się najlepiej. nie wiadomo na co patrzy dziś podoba jej się pies ładnie uczesany i lakierowany innym razem wygoni go z ringu:evil_lol::lol:.......zastanówcie się zanim pojedziecie:):angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja mam suczkę gryfonika brukselskiego i psa gryfonika belgijskiego, pani sędzina ma opinię w środowisku "gryfonikowym" srogiej i kapryśnej, moim skromnym zdaniem, dlatego, że dobrze zna rasę i ocenia psa a nie przydomek.
sędziowała nas dwa razy i dwa razy było złoto, dodatkowo zawsze służy radą, mówi co poprawić.
jeśli wasze psy wygrywają u zagranicznych sędziów, na międzynarodowych wystawach, to bez obaw możecie jechać do pani Junikiewicz, nawet jeśli nie będzie złotego medalu, to na pewno będzie wpisana w kartę sprawiedliwa i dokładnie uzasadniona ocena.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[quote name='Gienia']My gdy wiemy ze ona ocenia naszą rasę Buldozki -rezygnujemy z wystawy:shake: szkoda psa,kasy i straconego czasu.
Nasz pies uniej nigdy nie wygral zawsze byl zaledwie dobry! chociaz na innych wystawach jest lokatowy.[/QUOTE]

Zgadzam się szkoda czasu i pieniędzy, odradzam u niej wystawianie psów

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

A ja sie nie zgadzam, mimo, iz moj pies u niej nie byl doskonaly ani lokatowy, a wrecz przeciwnie, bo II/2. U maltanki, ktora posiadam zwrocila uwage i wytlumaczyla wszystkie wady, ktore dostrzegalam, podkreslila tez to co sie jej podoba. Bardzo sympatyczna pani, ktora zna sie na anatomi i chyba nie ma mowy o ukryciu u niej czegokolwiek pod dluga szata. Ocenia surowo, dokladnie (mialam wrazenie, ze centymetr po centrymetrze), ale przebiega to w milej, zyczliwej atmosferze i stara sie tlumaczyc, a uwagi nie sa opryskliwe czy zlosliwe, ale przekazane raczej w charkterze informacji czy dobrej rady. Ja dzieki tej pani wiem na co zwracac uwage przy doborze ewentualnego partnera dla mojej suczki, bo dokladnie wytlumaczyla czego nie powielac. Mi wytlumaczyla skad wyikaja poszczegolne wady i w jaki sposob sa ze soba powiazane. Osobiscie czytajac opinie o P. Junikiewicz balam sie jej jako osoby, tymczasem zupelnie nie ma czego.

Ja lubie uczciwe i dokladne sedziowanie dlatego polecam ta pania i uwazam, ze jesli ktos oczekuje sprawiedliwego opisu bez wzgledu na to jakiego ma psa to mozna sie spokojnie do niej wybrac, no przynajmniej z maltanczykiem. Oczywiscie kazdy lubi wygrywac, ale niech wygrywaja lepsi, lepiej przygotowani.

Ja mimo pewnego rodzaju porazki - zdecydowanie polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

 

Z żalem zawiadamiamy, że zmarła Pani Elżbieta Junikiewicz

Przewodnicząca Prezydium Kolegium Sędziów, Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny,
Członek Honorowy Związku,
wieloletni Członek Prezydium Zarządu Głównego.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 29 października o godz. 9.50
na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie przy ul. Rakowickiej 26.

Zarząd Główny ZKwP
Prezydium Kolegium Sędziów ZKwP

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...