Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='Genia']Skręcam w prawo przy dużym sklepie ogrodniczym w prawo i do końca ulicy
a potem w lewo i jakieś 30 metr. i pierwsza hurtownia po lewej stronie.
Mięsko jest super zmielone -to sa mięsne korpusy dla ludzi ale lepiej im schodzi dla psów.

Może znajdę telefon.[/quote]

Jak możesz to poszukaj telefonu, albo podaj więcej szczegółów. Nie znam wogóle Okęcia, ale ma chyba więcej niż jedną ulicę 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA']
Facet przywozi mi do domu.

Niestety nie moge podać namiarów na niego bo wozi mi mięsko grzecznościowo prawie 100km. Więc jeśli ktoś będzie zainteresowany, przy najbliższym zamówieniu moge komuś z Wawy wziąć.[/quote]

A z jakiej dzielnicy jesteś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA']Mieszkam na mokotowie. Adda, a ile kg. byś chciała??[/quote] Tak właśnie myślę, ile mi do zamrażalnika wlizie...
5 kg wlizie? A ile Ty bierzesz? Tysz masz trzy psy, trochu większe, ale porównać mogę.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj pod Halą Mirowską kupiłam mielone mięso drobiowe dla psa za 3,50 zł/kg - jak na mój gust wygląda dobrze (jak na mięso mielone) - ale zapomniałam zapytać z czego dokładnie to jest zrobione

na tym bazarku mozna również kupić w wielu miejscach kości cielęce i wiele innych smakołyków - polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='KORONA']Mieszkam na mokotowie. Adda, a ile kg. byś chciała??[/quote] Tak właśnie myślę, ile mi do zamrażalnika wlizie...
5 kg wlizie? A ile Ty bierzesz? Tysz masz trzy psy, trochu większe, ale porównać mogę.[/quote]

5 kg ? :o :lol:

U mnie 5 kg wytrzyma 2 dni z kawałkiem :lol: Jednorazowo biorę 60 :lol:

Kiedy zaczełam kupować mięcho wyposażyłam się w używaną zamrażalkę na 50 l.

Jeśli chcesz 5 kg, to mogę Ci dać z własnych zasobów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA']5 kg ? :o :lol:
U mnie 5 kg wytrzyma 2 dni z kawałkiem :lol: Jednorazowo biorę 60 :lol:[/quote] Ale dałam ciała :oops:
[quote]Jeśli chcesz 5 kg, to mogę Ci dać z własnych zasobów.[/quote]
To zróbmy tak, ja kupię od Ciebie te 5 kg, zobaczę jak to wchodzi moim pieskom, i w zależności od ich gustów będę zamawiała nadal (te straszne ilości) albo i nie. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ktos tu pytał o karme na terenie slaska Mam namiary na karme a sa to mielone podroby indyczo wołowe za kg wychodzi 1.50 tyle ze gosc nie jest ze slaska ale przy wiekszej ilosci zamowien dowiezie gratis takze czym wiecej osob zamowi tym lepiej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[b]Basia[/b] ja jestem z Bielska i mam obczajone sklepy z dobrym i tanim mięskiem :D

[b]Wołowinę[/b] kupuję na hali targowej ( ubojni ) na Rynku, koło katedry św. Mikołaja
* ogony wołowe cena 3,50 zł. / kg ( jeden ogon waży ok. 2 kg )
* ścinki wołowe ( czyste mięsko doskonałej jakości ) 5 zł. / kg
* kości wołowe ( pięknie porośniete mięskiem ) 2 zł. / kg
* serce wołowe 5 zł. / kg
* przełyki wołowe 3 zł. / kg

[b]Wieprzowina[/b]
* ogony wieprzowe...obrane ze skóry!!! 2,95 zł. / kg - sklep mięsny na przeciwko hotelu Prezydent
* kości mięsne - 1,50 zł. / kg Carrefur
* kulkowe kości 0,50 zł. / kg - Centrum Mięsne obok CH SFERA
* żeberka, mostki - 4,99 zł. / kg - Centrum Mięsne obok CH SFERA
* nerki i wątroba wieprzowa 3 zł. / kg - Centrum Mięsne obok CH SFERA

[b]Drób[/b] głównie w Tesco ( ale spokojnie, mam taki układ z panią kierwoniczką, że zawsze mnie informuje jak coś jest nieświerze ! )
* porcje indycze 1,70 zł. / kg - TESCO
* szyje indycze 3,50 zł. / kg - TESCO
* porcje gęsie 1,00 zł/ kg TESCO
* szyje gęsie 2,99 zł. / kg / TESCO
* skrzydełka kurze 3,90 zł. / kg - Centrum Mięsne obok CH SFERA
* łapki kurze 1,50 zł. / kg - Centrum Mięsne obok CH SFERA

Szkielety z Łososia - sieć sklepów ALBERT lub HYPERNOVA, mają rozbiór łososia codziennie więc szkielety są świerze i kosztują 2 zł. / kg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Olekg,
w Zabrzu jest taka przetwórnia mięsa pt "Moj", na Niedziałkowskiego. Tam sprzedają takie mięso dla psów, skłądające się z różnych ścinków i mielonego mięsa (wygląda to jak gruba kiełbasa, w foli).
Wieść gminna niesie, że to podobno niezłe mięso. Ale ja nigdy nie kupowałam więc nie wiem nawet ile kosztuje (pamiętam, że nie dużo 8) )
Przy okazji wstąpię tam i dopytam.

Link to comment
Share on other sites

A moźe ma ktoś namiary na wrocławskie "paśniki", chodzi mi o mięsko i kości poza drobiem??. My też zaczęliśmy barfowć - jesteśmy początkujacy - tydzień na naszym liczniku jutro stuknie :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ana']A moźe ma ktoś namiary na wrocławskie "paśniki", chodzi mi o mięsko i kości poza drobiem??. My też zaczęliśmy barfowć - jesteśmy początkujacy - tydzień na naszym liczniku jutro stuknie :wink:[/quote]

Podłączam sie do pytania any, czy ktoś wie, gdzie we Wrocławiu mozna zdobyc niedrogo dobre mięso dla psa?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...