Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Witam,

 

mam dostęp wiejskiego drobiu, bez sztucznych karm i antybiotyków : kurczaki - ok.10zł/kg, kaczki - od 40 zł/szt, gęsi - ok. 100zł/szt,

także jaja - od 0.90 zł/szt oraz króliki - 25zł/kg

Ubój na zamówienie.

Ceny do negocjacji zależne od ilości.

 

Oferta dla osób z Warszawy i okolic, więcej info na PW

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Chciałbym na próbę zamówić kilka produktów z http://Ecokarma.pl .
Warunki są takie że można zamówić  50 kg z dowozem gratis lub mniej i umówić się gdzieś na odbiór naterenie Górnego Śląska gdyż z tego co mi odpisano co jakiś czas  jest transport w  te okolice.
Drugi warunek jest taki że produkty w kostkach po 250g można zamawiać tylko na kartony czyli 10kg jednego asortymentu natomiast te pakowane po 1kg można dobierać dowolnie byleby było w sumie minimum 10kg.
W związku z tym poszukuję chętnych na zamówienie 50kg i transport do Gliwic lub mniej i odbiór przy okazji ih transportu, tak aby można było zamówić kilka rodzajów "mielonek" w kostkach i rozdzielić miedzy sobą.Ja ze swojej strony brałbym ok 15kg.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
O 2.07.2015o20:33, marta1624 napisał:

Ostatnio kupowałam ścinki wieprzowe po 4zł kilogram, wołowe po 8zł kilogram, baranina za 10zł/kg. Ale trochę po to jechać muszę... Kurę, kaczkę, indyka u mnie w sklepach na razie najtaniej, lub znajoma mi kupuje- dzisiaj zamówiła u znajomego kaczkę za 7zł/kg, udka 3,90zł/kg, porcje rosołowe ze skrzydełkami i sercem 3zł/kg, szyje indycze i kacze 5zł/kg, rosołowe z indyka 6zł/kg. Za to niestety nie spotkałam koniny, zostaje mi aspol :(

Zapraszamy do Poznania, oferujemy również z wysyłką. Pozdrawiam zdrowemiesa.eu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zapraszam do zakupu mięsa dla psów. Oferuję mięso wołowe z podrobami, mielone, bez kości, mrożone i pakowane po 1kg. Przy większej ilości możliwy dowóz na terenie Krakowa i  okolic. Cena to 3,30zł/kg na miejscu lub 3,40zł/kg z dowozem

Link to comment
Share on other sites

Planuję po świętach złożyć zamówienie na koninę( poliki, przełyki, serca, języki)  w zdrowemiesa.eu. Ma być 5.04 dostawa do sklepu w Poznaniu. Koszt wysyłki mięsa do Gdańska ok. 30 zł. Może ktoś byłby zainteresowany zamówieniem?

Konina dostarczana jest do sklepu świeża - w sklepie jest możliwość zapakowania jej próżniowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam.

Poszukuję skrawków mięsnych (wołowina, konina, saran/jeleń) do wykarmienia gromadki sporych głodomorów. Potrzeba byłoby mi ok 50 kg/mc, ale jeśli znalazłoby się źródło, to pewnie sporo osób zainteresowanych się dołączy I zamówienia bedą większe.

Uwaga: nie interesują mnie podroby ani mięso mielone.

Jestem w Trójmiasta.

Może ktoś z Szanownych Forumowiczów pomoże??

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, fastcat napisał:

Witam.

Poszukuję skrawków mięsnych (wołowina, konina, saran/jeleń) do wykarmienia gromadki sporych głodomorów. Potrzeba byłoby mi ok 50 kg/mc, ale jeśli znalazłoby się źródło, to pewnie sporo osób zainteresowanych się dołączy I zamówienia bedą większe.

Uwaga: nie interesują mnie podroby ani mięso mielone.

Jestem w Trójmiasta.

Może ktoś z Szanownych Forumowiczów pomoże??

zdrowemiesa.eu

tam próbowałaś/ łeś?

Jakby co mogę się podłączyć pod zamówienie?

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎08‎-‎23 o 16:49, Axelka napisał:

zdrowemiesa.eu

tam próbowałaś/ łeś?

Jakby co mogę się podłączyć pod zamówienie?

Axelka, wchodziłam na ich stronę, ale ceny są wysokie. Skrawki wołowe bez problemu dostanę na hali targowej za 13 zł, mogę Ci też podać namiary na dziczyznę w podobnej cenie. Jak ktoś ma jednego niedużego pieska to całkiem spoko, gorzej jak trzeba wykarmić trzy olbrzymie bestie... 60 - 70 kg mięcha na miesiac (jeśli karmiłabym tylko naturalnie) to może być dla mnie za mało :/

Szukam namiarów na mięso sprzedawane bez pośredników, tylko wtedy jest szansa na to, żeby zapłacić poniżej 10 zł/kg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, fastcat napisał:

Axelka, wchodziłam na ich stronę, ale ceny są wysokie. Skrawki wołowe bez problemu dostanę na hali targowej za 13 zł, mogę Ci też podać namiary na dziczyznę w podobnej cenie. Jak ktoś ma jednego niedużego pieska to całkiem spoko, gorzej jak trzeba wykarmić trzy olbrzymie bestie... 60 - 70 kg mięcha na miesiac (jeśli karmiłabym tylko naturalnie) to może być dla mnie za mało :/

Szukam namiarów na mięso sprzedawane bez pośredników, tylko wtedy jest szansa na to, żeby zapłacić poniżej 10 zł/kg

Poproszę o namiar ns dziczyznę. Ja mam  dwa duże do wykarmienia - wiem jak trzeba się nagłówkować żeby w miarę tanio i dobrze kupić.

Wiem z fb - trojmiejskie zaopatrzenie barf , że we wrześniu ma być dostawa sarniny i jelenia w przystępnych cenach. Ja czasami mam dojście do super kawałków wołowych tzw. łatyza 9-9,9 zł/ kg.Na barfnym świecie ostatnio szukali na tuszki królików chętnych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Chciałbym trochę odświeżyć temat. Szukam namiarów na mięso dla psa w Warszawie. Mięso jakie mnie interesuje to wołowina, jagnięcina/baranina, ryby, dziczyzna, wieprzowina. Bez podrobów oczywiście. Cena ok. 6,5 zł/kg. 

Czy ktoś z Was kupował mięso na ecokarma.pl? Czy polecacie jakieś inne sklepy? Może ktoś z Was kupował mięso w kostkach, które można dostać na allegro? (http://allegro.pl/barf-mieso-kostka-mrozone-100-wolowina-4x250g-i6658786739.html). Proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym temacie :)  

Link to comment
Share on other sites

Ja od kilku lat kupuję mięso w kostkach w Warszawie - jest tanie ale zdrowe, moje i nie tylko moje psy jedzą je chętnie surowe i gotowane, nie chorują.

Mięso jest sprzedawane w soboty do godz. 10 na dawnej giełdzie samochodowej, tam jest taki targ różnosci, warzywa, jajka, ptaki i różne przysmaki dla psów no i oczywiście to mięso. Najlepsze ma pan Łukasz Śmiechowski. Trzeba do niego zadzwonić wcześniej i zamówić na sobotę.Tel. 600412941.

Ten pan został mi polecony przez osobę, ktora miała bardzo wrażliwą suczkę i nie mogła nic jeść a na tym mięsie żyje już wiele lat i nie choruje. Mojea staruszka 11,5 roku też nie ma problemów.

Link to comment
Share on other sites

A ja od mniej więcej roku kupuję to:

https://www.olx.pl/oferta/karma-dla-psa-mieso-wolowina-surowa-mrozona-1-kg-CID103-IDagLhD.html#72a7ab5364

Tylko wołowe, ale jakość świetna - nawet koty podkradają psom z misek, a lepszych testerów mięsa nie znam. Szkoda tylko, że nie ma innych, ale z drugiej strony porcje z kurczaka od lata po 0,99, karkowe po 1,69 a korpusy indycze po 2.39. Tylko kaczka droga, prawie piątaka 'trza' dać :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Istnieje możliwość kupna mięsa króliczego ( między innymi z tanich rzeczy : porcje rosołowe, głowy czyszczone) w:

1.Krakowie

2.Warszawie

3.Kielcach

4.Radomiu

5.Rzeszowie

6.Tarnowie

7.Łodzi

8.Zgierzu

9.Częstochowie

10.Koninie

11.Wrocławiu

12.Wałbrzychu

 Lub wysyłka w każdy inny rejon.

 

Więcej informacji pod nr.12-280-32-78, 608-576-154  lub meil    [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...