Jump to content
Dogomania

wymiotuje żółcią


aga_21

Recommended Posts

NIe oczekuje postawienia dignozy jedynie podpowiedzi co może być mojemu pudlowi...gdyż po majówce i tak wybiorę się z nim do weterynarza....
Może ktos się z tym spotkal, moj pies wymiotuje czasami żółcią, co moze mu być???? zapewne ma to związek z wątrobą....

Link to comment
Share on other sites

Moja czteromiesieczna buldozka wymiotowla wielokrotnie zolcia na przemian z niestarwionycm jedzonkiem i zyje.... wet powiedzial ze to przez to ze dostaje albo za malo jedzonka albo za duzo i od tamtej pory ma konkretne godziny jedzenia, poza tym jak na szczeniaka przystalo zarla co popadnie od galezi az po plastik... wiec pilnowalam by nie brala do pyska byle czego i juz nie wymiotuje... najwazniejsze czy piesek poza wymiotowaniem normalnie je i pije i czy jest zywe, skore do zabawy bo jesli przy wymiotach jest oslabione to cos powaznego jesli nie poprostu oczyszcza w ten sposob organizm ale i tak polecam kontakt z wetem- moze nawet telefoniecznie skonsultowac sytuacje bo po co niepotrzebnie placic za wizyte...pozdro dla psiaka

Link to comment
Share on other sites

Aga 21 - z moją miałam to samo - poranne wymioty żółcią. Porobiłam badania krwi, kału odwiedziłam kilku wetów w tym gościa zajmującego się gastrologią - wszystko w najlepszym porządku, książkowe wyniki. I w końcu doszliśmy do tego, że to nadkwasota. Nie może mieć dłuższych przerw w jedzeniu - karmię 3 razy dziennie -rano, popołudniu i poźnym wieczorem (tzn. właściwie w nocy bo koło 22 ostatni raz) i jest dobrze (alternatywą jest podawanie ranigastu). Więc jak Twój wet nic nie wymyśli to spróbuj go zapytać o nadkwsotę;)

Aga - czy Ty byłas może na wystawie w Nowym Dworze bo widziałam tam fajnego redzika:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja pudla zwymiotowała raz żółcia ale to była wina tescia bo tak jej wpychał szyneczke i kotlecika a zanim zdazyłam zareagować pies wszystko pochłonał. Stracha miałam bo tydzień wcześniej złapała kleszcza ale na szczeście to tylko teścia sprawka była...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mój Cori też wymiotował żółcią. Denerwowałam się i powiedziałam mamo zadzwoń do weterynarza. Okazało się, że to przez ominięcie terminu odrobaczania:lol:.Po tabletce jeszcze trochę wymiotował, ale wszystko z nim już dobrze:p. Może to również być przez oczyszczanie trawą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...