Jump to content
Dogomania

Stanisław Abłamowicz (PL)


Judit

Recommended Posts

[quote name='Judit']Czy może ktoś mi coś powiedzieć na temat tego Pana? :p
Stanisław Abłamowicz (PL).

Przeszukałam całe forum ale nic nie znalazłam... :roll:[/QUOTE]

zdaje się, że to sędzia dość wszechstronny, m.in. od sędziowania różnego rodzaju zawodów.
[I]Abłamowicz Stanisław – „Pies obronny. Charakterystyka i zastosowanie w ochronie.” [/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Koleś Pana Wojciecha B. /też tylko co odwieszonego Sędziego/...jak oceniał na międzynarodowej w Warszawie to wszyscy ryli ze śmiechu wokół ringu.../na ringu zresztą też/...nawet zwycięzca klasy Championów - Pan Wojciech B./wyżły niemieckie/ jak głośno i dosadnie wychwalał jego sukę jaka to ładna i doskonała...:-)...a miny Gośki to do śmierci nie zapomnę/pierwsze "wolne" miejsce/...Sędzia wszechstronny, ocenia IPO, itd... część wystawców twierdzi, że się zna na rzeczy...ale PROBLEMY Z WŁASNĄ OSOBOWOŚCIĄ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

[quote name='Impresja']on się chyba specjalizuje w onkach, więc jak cholera na ruch patrzy. Na kubówce seterów wszystkim mówił że pies łokcie odstawia co było kompletną bzdurą w większości przypadków. W życiu już do niego nie pojadę... na seterach w ogóle się nie zna.[/QUOTE]

na innych rasach też się mało zna albo poprostu nie jest zainteresowany psami i robi to od niechcenia. Zdarza się, że psów wogóle nie dotyka (jakby się brzydził), nie zagląda do pyska. Zero profesjonalizmu. Nie polecam, wrażenie jak najbardziej negatywne i nie odosobnione.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z poprzedniczką:)
w rybniku sędziował min bordery:)
jak sam stwierdził przed ocenianiem że dzis praca na akord... 20 psów w 15 min, my w młodzieży na ringu nie spedzilismy nawet 2 min,psa nie dotknął zęby sprawdzał na odległośc metra.. a po połowie kółka widząc psa od tyłu stwierdził ze mamy niewydajny chód...o dał bdb

osobiscie nie polecam, facet ogólnie nie za bardzo przyjemny...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

witam wszystkich Stanisław Abłamowicz to mój sędzia na 1 wystawie ja startuje w grupie VIII czyli aportery startuje z Labradorką czarną i strasznie się obawiam.Wystawa jest 1 kwietnia 2012 błagam pomocy :lol::placz::-(:shake::cry::puppydog::???: a na dodatek tydzień przed wystawą ocenia nas na PT2 :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pan się wogóle nie zmienił
na krajowce w Ustce 3/4 borderow bdb, z czego szczenie młodsze "mało obiecujące" bo za drobne za długie łapy...
wszyscy nie tylko z borderow ale i BOSow wychodzili nie zadowoleni.
w dodatku Pan nawet nie raczył przyjsc obmcacac psa - tylko z daleka stwierdza ze pies ma drobny koscicec. nie sprawdzil zebow jajek nic...

kazal mi sie przebiec PÓŁ kółka - pies sie nawet nie rozpedził, i tak ocenił jego ruch. a bylam sama w rasie, wiec o zadnym bieganiu nie byla mowa - ocena trwala 1.5-2 minut

dlaczego go odwiesili? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam Wszystkich.

Mieliśmy z tym panem do czynienia na konkursie tropowców 2 lata temu i teraz na II MWPR w czestochowie. Zgadzam się że ten pan  może być chamski, bo przed wejściem na trop musiał zmieszać człowieka z błotem, lecz bo 200 m ścieżki już miał inne zdanie o psie i właścicielu, wręcz się nim zachwycił. 

Na wystawie był już zupełnie inny, nie wiem czy skojarzył z konkursu czy coś innego, ale w stosunku do innych ludzi też był miły. Zwracał głównie uwagę na ruch psa, lubił psy o lekkiej i zwartej i proporcionalnej budowie. Zęby i jajka sprawdzał tylko wyrywkowo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...