Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Nie rozbieram tego postu, zacofana jestem jakaś :) Czy ktoś może mi wyjaśnić o co tu chodzi ?

19 godzin temu, sonia71 napisał:

mam 20 naklejek świeżaków z B.-myślicie że byli by  jeszcze chętni ----bo juz sie chyba akcja kończy----- na szybciutki bazarek ,dołożyłam bym do szykowanego transportu/?

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Nie rozbieram tego postu, zacofana jestem jakaś :) Czy ktoś może mi wyjaśnić o co tu chodzi ?

 

grinning-smiley.png hi hi Eliku już Ci powiem Świeżaki to takie maskotki gang warzywny :) zbierane za punkty (wymieniane na naklejki) w Biedronce ludzie się o nie zabijają (chyba) więc naklejki chyba cenne promocja do 3 grudnia o ile dobrze przeczytałam

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, elik napisał:

Nie rozbieram tego postu, zacofana jestem jakaś :) Czy ktoś może mi wyjaśnić o co tu chodzi ?

 

Eliczko to musiałaby być bardzo szybka akcja - kup teraz za x zł  naklejki na świeżaka z Biedronki. Za 60 naklejek można odebrać maskotkę wartą /w/g ich wyceny/ 49,99zł - płacąc 0 zł

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tianku napisał:

grinning-smiley.png hi hi Eliku już Ci powiem Świeżaki to takie maskotki gang warzywny :) zbierane za punkty (wymieniane na naklejki) w Biedronce ludzie się o nie zabijają (chyba) więc naklejki chyba cenne promocja do 3 grudnia o ile dobrze przeczytałam

Podobny obraz

Dzięki Tianku kochany :) Wiem co to te świeżaki, ale nie widzę ich związku z szykowanym transportem :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kajtek napisał:

Eliczko to musiałaby być bardzo szybka akcja - kup teraz za x zł  naklejki na świeżaka z Biedronki. Za 60 naklejek można odebrać maskotkę wartą /w/g ich wyceny/ 49,99zł - płacąc 0 zł

Aaaaa i to co sonia71 zarobi na naklejkach, chciałaby dołożyć do transportu. Czy tak ?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Sara2011 napisał:

Ja niestety nie ma dobrych wieści, trzeba będzie szukać nowego domu zamojskiemu Fosterkowi :(

 

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

 

Podobno non stop ujada jak zostaje sam w domu i Pani ma na głowie sąsiadów, policję i juz sobie z nimi nie radzi. Trzeba mu szukać domu jednorodzinnego , nie mieszkania w bloku. Może zostać tam gdzie jest do czasu znalezienia domu ale zobaczymy jak to bedzie, jak się szukanie domu przeciągnie to czy Pani nie będzie kazała zabierać.

Jakoś nie kojarzę Fostera.W jakim on hoteliku był? W razie czego można zarezerwować miejsce bo faktycznie może być tak,że Pani zadzwoni i każe natychmiast zabierać psa bo i takie sytuacje się zdarzają

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

 

Jakoś nie kojarzę Foresta.W jakim on hoteliku był? W razie czego można zarezerwować miejsce bo faktycznie może być tak,że Pani zadzwoni i każe natychmiast zabierać psa bo i takie sytuacje się zdarzają

Tu jest jego wątek:

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

zgadza sie :) naklejki chce dac na bazarek :) moze sa na dogo fani Swiezakow:) 

przepraszam jeżeli napisałam niezrozumiale:)dokładnie o to chodzi co wyżej ...też do końca nie rozumiem ..walki..o te naklejki ale dostałam je więc może komuś brakowało sztukę lub dwie .a nie wiem czy jest sens tak szybko robić bazarek...trochę śmiesznie to wyszło ale może na transport dla trzech psiaków coś wpadło.chyba mają jechać trzy

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, sonia71 napisał:

przepraszam jeżeli napisałam niezrozumiale:)dokładnie o to chodzi co wyżej ...też do końca nie rozumiem ..walki..o te naklejki ale dostałam je więc może komuś brakowało sztukę lub dwie .a nie wiem czy jest sens tak szybko robić bazarek...trochę śmiesznie to wyszło ale może na transport dla trzech psiaków coś wpadło.chyba mają jechać trzy

bardzo fajny pomysl tylko tak jak piszesz nie wiadomo czy tak na szybko sie uda sprzedac naklejki tak zeby jeszcze doszly do kupujacego przed koncem promocji

sama zbieram naklejki i rozdaje dzieciakom i z tego co zauwazylam to Swiezaki maja wziecie wiec watpie zeby Biedronka z nich zrezygnowala wiec mozesz zrobic bazarek jak najbardziej moze sie komus przydadza a 20 naklejek to juz sporo :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, sonia71 napisał:

przepraszam jeżeli napisałam niezrozumiale:)dokładnie o to chodzi co wyżej ...też do końca nie rozumiem ..walki..o te naklejki ale dostałam je więc może komuś brakowało sztukę lub dwie .a nie wiem czy jest sens tak szybko robić bazarek...trochę śmiesznie to wyszło ale może na transport dla trzech psiaków coś wpadło.chyba mają jechać trzy

Jak widać nie było to takie niezrozumiałe, tylko ja nie zaskoczyłam :) Dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

bardzo fajny pomysl tylko tak jak piszesz nie wiadomo czy tak na szybko sie uda sprzedac naklejki tak zeby jeszcze doszly do kupujacego przed koncem promocji

sama zbieram naklejki i rozdaje dzieciakom i z tego co zauwazylam to Swiezaki maja wziecie wiec watpie zeby Biedronka z nich zrezygnowala wiec mozesz zrobic bazarek jak najbardziej moze sie komus przydadza a 20 naklejek to juz sporo :)

Pomysł faktycznie bardzo dobry, u mnie w szkole tez szał na Świeżaki; ale trochę mało czasu zostało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...