Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

20 minut temu, Anula napisał:

A skąd jest P.Mirek? Może by się udało jednym transportem jakoś psiaki ogarnąć.

U nas zima już,zimno i pada gęsty śnieg.Trzeba by było jak najszybciej ogarnąć transport.

A Isia ma 40cm w kłębie i waży 10kg.Jest mniejsza jak średniak i drobniutka.Na zdjęciach zawsze wychodziła o wiele większa.

Anulko, to nie ten kierunek.. Pan Mirek jest spod Lublina...

Według mnie  ta sunia czarna jest drobniejsza niż Isia, ma takie szczuplutkie łapki. Isia jest bardziej ofutrzona, ta jest taka bardziej szorstka...Proszę o decyzję, bo wybieram się do schroniska, aby ją zarezerwować...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, to nie ten kierunek.. Pan Mirek jest spod Lublina...

Według mnie  ta sunia czarna jest drobniejsza niż Isia, ma takie szczuplutkie łapki. Isia jest bardziej ofutrzona, ta jest taka bardziej szorstka...Proszę o decyzję, bo wybieram się do schroniska, aby ją zarezerwować...

Asiu,już Bogusik zadecydowała,ja też.Mały piesek i ta czarna sunia o którą się pytałam.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten piesek to taki mniejszy średniak. Waga ok 10 kg...Mogę o niego dopytać...

Żal mi go...żal mi ich wszystkich.

Z chęcią pomogłabym bazarkami gdyby ktoś zechciał się nim zaopiekować ze mną.  2-3 osoby i byłoby lżej.

Niestety trzeba się z tym liczyć, że może szybko domku nie znaleźć.

Sama nie dam rady opanować takiego obowiązku. Brak czasu i możliwości.

Ale dopytaj się o niego. 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A masz pomysł, gdzie go umieścić?? Jeśli u Szafirki, to transport rozłożyłby się na trzy psiaki....

Też o Szafirce myślałam.

Kosz u Niej to chyba 350zł + karma i inne wydatki?

Czy ktoś chciałby dać mu szansę i pomóc mi go też wyciągnąć?

Niestety na stałe przy małej ilości osób na dogo a ogromnej psiaków za bardzo nie ma co liczyć.

Jedyne co może dać pieniądze na jego utrzymanie do czasu znalezienia DS to bazarki. Sama nie dam rady co miesiąc zebrać potrzebnej kwoty. Tym bardziej ,że moje zdrowie...jest jakie jest a jeszcze opiekuję się teściową 92 lata...co też nie jest łatwe.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

A jest miejsce?? Trzeba zadzwonić i zapytać....A może tylko za koszt pobytu, karmę ZEA zakupi....

Nie wiem czy jest.

Najpierw trzeba się zorientować czy jest szansa na wyciągnięcie małego .

Nie chce zrobić tak ,że go wyciągnę a za jakiś czas nie będę miała środków na opłatę hoteliku...i co zrobię? Wróci do schroniska? 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Nie wiem czy jest.

Najpierw trzeba się zorientować czy jest szansa na wyciągnięcie małego .

Nie chce zrobić tak ,że go wyciągnę a za jakiś czas nie będę miała środków na opłatę hoteliku...i co zrobię? Wróci do schroniska? 

Najlepszym pomysłem w tej chwili to szybciutko założyć wątek i go porozsyłać,prosić o deklaracje.Piesek jest już wykastrowany bo przebywa w boksach ogólnych.Sądzę,że koszt to 250,00zł bez karmy + wet ale zapewne Fundacja ZEA pomoże zamojszczakowi i sfinansuje karmę.Piesek jest śliczny,ma piękne oczy i fotogeniczny a więc powinien znaleźć dom,nie zalegać w hoteliku.Ja z Bogusik nie prosimy o deklaracje stałe jedynie nasze są po 20,00zł + bazarki Bogusik.Jakoś dajemy radę.Nie możemy wziąć trzech psiaków na nasze barki,dwa to co możemy zrobić i pomóc im.Najtragiczniejszy to jest koszt transportu bo jest to trzymiesięczny pobyt w hoteliku jednego psiaka.

Teraz Bogusia szuka transportu dla naszych psiaków.TZ szafirki nie jest w stanie pojechać do Zamościa jedynie łączony transport wchodzi w grę.Dziś wieczorem ma dzwonić do jubu(Grzesia).Zobaczymy co się wykluje.Najgorszy odcinek to jest Zamość-Kraków,na tym odcinku nie mamy przewoźnika.Teraz głośno myślę może by AniaB przewiozła psiaki ale z Rzeszowa do np.Katowice może Opole ale i tu brakuje Zamość-Rzeszów.W tej chwili są rozpatrywane różne warianty.Na FB brak transportu.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Anula napisał:

Najlepszym pomysłem w tej chwili to szybciutko założyć wątek i go porozsyłać,prosić o deklaracje.Piesek jest już wykastrowany bo przebywa w boksach ogólnych.Sądzę,że koszt to 250,00zł bez karmy + wet ale zapewne Fundacja ZEA pomoże zamojszczakowi i sfinansuje karmę.Piesek jest śliczny,ma piękne oczy i fotogeniczny a więc powinien znaleźć dom,nie zalegać w hoteliku.Ja z Bogusik nie prosimy o deklaracje stałe jedynie nasze są po 20,00zł + bazarki Bogusik.Jakoś dajemy radę.Nie możemy wziąć trzech psiaków na nasze barki,dwa to co możemy zrobić i pomóc im.Najtragiczniejszy to jest koszt transportu bo jest to trzymiesięczny pobyt w hoteliku jednego psiaka.

Teraz Bogusia szuka transportu dla naszych psiaków.TZ szafirki nie jest w stanie pojechać do Zamościa jedynie łączony transport wchodzi w grę.Dziś wieczorem ma dzwonić do jubu(Grzesia).Zobaczymy co się wykluje.Najgorszy odcinek to jest Zamość-Kraków,na tym odcinku nie mamy przewoźnika.Teraz głośno myślę może by AniaB przewiozła psiaki ale z Rzeszowa do np.Katowice może Opole ale i tu brakuje Zamość-Rzeszów.W tej chwili są rozpatrywane różne warianty.Na FB brak transportu.

Aniu czy mogę Cię prosić abyś zapytała Szafirki czy by miała dla niego miejsce i o dokładny koszt utrzymania.

Boje się, że nie dam sama rady...a tak mi go żal :(((Potrzebowałabym też dla niego skarbnika. Ja niestety nie mogę brać wpłat na konto.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b , ten psiak skradł serce Toli....Jak wejdzie na dogo, sama napisze...

Te ich oczy...jak ludzie mogą je tak krzywdzić.

Ja chyba przestanę wchodzić na schroniskowe wątki....bo mi serce kiedyś odmówi współpracy.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Te ich oczy...jak ludzie mogą je tak krzywdzić.

Ja chyba przestanę wchodzić na schroniskowe wątki....bo mi serce kiedyś odmówi współpracy.

b-b, wczoraj jak byłyśmy w schronisku z Tolą przywitał nas rozdzierający płacz suni z kwarantanny...To nie był skowyt, taki psi, to był płacz, rozpaczliwy....głośna prośba o pomoc...Rozrywało serce...Z tym wyjechałyśmy stamtąd...do dzisiaj słyszę ten rozdzierający płacz....beksa_V6_orig.gif I pewnie jeszcze długo będę słyszeć....Nie wiem jak długo jeszcze dam radę....

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b, wczoraj jak byłyśmy w schronisku z Tolą przywitał nas rozdzierający płacz suni z kwarantanny...To nie był skowyt, taki psi, to był płacz, rozpaczliwy....głośna prośba o pomoc...Rozrywało serce...Z tym wyjechałyśmy stamtąd...do dzisiaj słyszę ten rozdzierający płacz....beksa_V6_orig.gif I pewnie jeszcze długo będę słyszeć....Nie wiem jak długo jeszcze dam radę....

 

I chwała Wam Dziewczyny za to, że jednak tam jedziecie.

Bo to dzięki Wam wiele psiaków dostało swoją drugą szansę.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, b-b napisał:

Aniu czy mogę Cię prosić abyś zapytała Szafirki czy by miała dla niego miejsce i o dokładny koszt utrzymania.

Boje się, że nie dam sama rady...a tak mi go żal :(((Potrzebowałabym też dla niego skarbnika. Ja niestety nie mogę brać wpłat na konto.

Wysłałam do szafirki sms z zapytaniem.Na razie nie mam odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b, wczoraj jak byłyśmy w schronisku z Tolą przywitał nas rozdzierający płacz suni z kwarantanny...To nie był skowyt, taki psi, to był płacz, rozpaczliwy....głośna prośba o pomoc...Rozrywało serce...Z tym wyjechałyśmy stamtąd...do dzisiaj słyszę ten rozdzierający płacz....beksa_V6_orig.gif I pewpodziwiam Was, naprawdę!

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Jestem po wstępnej rozmowie z Grzesiem i ewentualnie transport był by pod koniec tygodnia z Zamościa do Kalisza,a z Kalisza odebrałby psiaki TZ Hani.Nie znam jeszcze kosztów transportu ani dokładnej daty.Jak tylko otrzymam info. to dam znać.

Bogusiu, może poprosimy kochaną Havankę o bazarek transportowy???

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Aniu czy mogę Cię prosić abyś zapytała Szafirki czy by miała dla niego miejsce i o dokładny koszt utrzymania.

Boje się, że nie dam sama rady...a tak mi go żal :(((Potrzebowałabym też dla niego skarbnika. Ja niestety nie mogę brać wpłat na konto.

Mam wiele swoich psich spraw na głowie, ale jeśli tylko to miałoby stać na przeszkodzie, to wyjątkowo poprowadzę za Ciebie finanse.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Aniu czy mogę Cię prosić abyś zapytała Szafirki czy by miała dla niego miejsce i o dokładny koszt utrzymania.

Boje się, że nie dam sama rady...a tak mi go żal :(((Potrzebowałabym też dla niego skarbnika. Ja niestety nie mogę brać wpłat na konto.

 

19 minut temu, Anula napisał:

Wysłałam do szafirki sms z zapytaniem.Na razie nie mam odpowiedzi.

Ja na wszelki wypadek zapytałam jeszcze Grzesia,czy zmieściłby jeszcze ewentualnie trzeciego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...