Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Miałam dzisiaj parę zapytań z Krakowa o Adasia, ale wszyscy chcą kota natychmiast, na już.

Było też jedno zapytanie o Elwiska z okolic Krakowa, warte uwagi, ale pani  poprosiła o  czas na zastanowienie, szuka chyba jednak kota gdzieś blizej...

Z Warszawy sporo telefonów o Adasia/Tygryska od osób narodowości ukraińskiej.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aldrumka napisał:

Tych ostatnich nie trzeba odrzucać na wstępie; Ukrainka, która opiekowała się moim Tatą wzięła kotka ( kupiła na bazarze :() i dobrze się nim zajmowała; jest tylko kwestia jak bardzo są tu zadomowieni;

Od nas też rok temu psiak pojechał do DS do Krakowa do Ukraińców. Na początku trochę się obawiałam jak usłyszałam łamaną polszczyznę w telefonie, ale podczas rozmowy okazało się, że małżeństwo, mają swoje mieszkanie, pracę itd. Wizyta wypadła bardzo dobrze i do dzisiaj psiak ma się świetnie (DS jest w stałym kontakcie z wolontariuszami z Krakowa, są wspólne spacery).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2018 o 21:32, Aldrumka napisał:

Tych ostatnich nie trzeba odrzucać na wstępie; Ukrainka, która opiekowała się moim Tatą wzięła kotka ( kupiła na bazarze :() i dobrze się nim zajmowała; jest tylko kwestia jak bardzo są tu zadomowieni;

 

9 godzin temu, Murka napisał:

Od nas też rok temu psiak pojechał do DS do Krakowa do Ukraińców. Na początku trochę się obawiałam jak usłyszałam łamaną polszczyznę w telefonie, ale podczas rozmowy okazało się, że małżeństwo, mają swoje mieszkanie, pracę itd. Wizyta wypadła bardzo dobrze i do dzisiaj psiak ma się świetnie (DS jest w stałym kontakcie z wolontariuszami z Krakowa, są wspólne spacery).


Nie odrzucam tak od razu na wstępie, staram się najpierw  porozmawiać, wypytać.

Rok teku tez miałam bardzo sympatyczna rodzinę Ukrainy dla mojej koteczki, mieszkali w  swoim mieszkaniu w Krakowie, pracowali.

Była zorganizowana wizyta, wypadła bardzo dobrze.

Ale wszyscy, którzy dzwonią teraz z Warszawy to ludzie nie mający pacy, zmieniający po raz kolejny adres zamieszkania, większość z nich mieszka w wynajętych mieszkaniach z innymi sublokatorami, jeden właśnie się przeprowadzał.

Nie mogę zafundować kociakom po przejściach takich ciągłych zmian i niepewnego losu. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W sprawie Kornelki miałam telefon z Wieliczki -  umówiłam się z panią, że wrócimy do rozmowy po świętach i zobaczymy, jak to dalej się potoczy...

Miałam kolejne telefony w sprawie Adasia, ale wszystkim pytającym kot był potrzebny tego samego dnia, chcieli od razu przyjeżdzać i zabierać malucha.

Było tez zapytanie o Sabinkę (Anastazję), pani wyraziła zgodę  na wizytę, umowę no i więcej się nie odezwała.

 

Link to comment
Share on other sites

Życzenia świąteczne od Rajki i Fionki z Lublina z ich domu jak bajki - to już 6 Boże Narodzenie...

Przez 6 kolejnych lat p. Ewa przysyła zdjęcia suniek w zimowej lub świątecznej aurze; mordki już trochę siwe, ale nadal w dobrej formie:).

20181218_123454.jpg

20181218_124253.jpg

20181218_132243.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...