Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Zrobiłam małej już ogłoszenie na FBi poudostępniałam w grupach pomocowych. Proszę o udostępnianie, jesli ktoś jest na FB:

 

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Na podstawie ogłoszenia Jaagi na FB, zrobiłam ogłoszenie na OLX (Warszawa): https://www.olx.pl/oferta/malenkie-psie-dziecko-wyrzucone-na-mroz-prosi-o-dom-CID103-IDxJPBj.html

Bardzo dziękuję!

Jak możesz Elu to podaj informację o pomocy w transporcie, bo to kawałek od Warszawy...

Mała ma 3 mies. została odrobaczona; wet powiedział, że w przyszłości będzie małą sunieczką, teraz jest malusia, nazwał ją Kremówka.

Jutro postaram się podjechać i zrobić zdjęcia.

Kociaka z Potoczka Eltona Tz zawiózł do tej samej lecznicy - ma ok. 4 mies. został tez odrobaczony, testy w kierunku FIV+FeLv wyszły ok.

Kocurek ma to szczęście, ze dzięki pomocy znajomej jutro jedzie do DT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tutaj, ale... PILNIE szukam kogoś do WIZYTY, WARSZAWA-Ursynów (ul. Rodziny Ulmów) dla suni przerażonej schroniskiej, mocno wrażliwej, małej, w typie pinczerki która zamarza w przytulisku! (a wcześniej przez ponad miesiąc latała po mieście i nikt się nią nie interesował)

 

(Propos szczeniąt... 2tygodnie temu ktoś pod las wyrzucił 7 !!! szczeniaków w kartonie... były wtedy minusowe już tempreatury... czworo szczeniąt wyrzucił pod las przy kościele, więc ksiądz im pomógł i znalazł DT, a troje na pewno z tego samego miotu bo miały w kartonie ten sam kawałek kocyka co ta 4... pod sam las... udało się znaleźć wszystkie i je zabezpieczyć, nadal jeden maluch nie ma domu)

Link to comment
Share on other sites

Dodam jutro zdjęcie Kremówki do ogłoszenia. Ludzie na jednej z grup bardzo chętnie małą udostępniają. Wielu dziś zobaczyło na FB zamarzniętego maluszka, więc cieszą się, że ją udało się uratować.

Szkoda, że taka odległość, bo akurat Yuri i sarcia będą jechać do domów, więc mała mogłaby przyjechać na ich miejsce. Są jeszcze ich puszki, szczeniakowa karma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Jaaga napisał:

Dodam jutro zdjęcie Kremówki do ogłoszenia. Ludzie na jednej z grup bardzo chętnie małą udostępniają. Wielu dziś zobaczyło na FB zamarzniętego maluszka, więc cieszą się, że ją udało się uratować.

Szkoda, że taka odległość, bo akurat Yuri i sarcia będą jechać do domów, więc mała mogłaby przyjechać na ich miejsce. Są jeszcze ich puszki, szczeniakowa karma.

Wiem, Jagna, wiem że  chcesz pomoc, bardzo dziękuję.

Ale niestety ja nie mam transportu (dzwoniłam dzisiaj do Sylwii, a ona własnie wróciła z Katowic), dla jednego psiaka taki transport to spora suma:(

W środę wybieram się do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Wiem, Jagna, wiem że  chcesz pomoc, bardzo dziękuję.

Ale niestety ja nie mam transportu (dzwoniłam dzisiaj do Sylwii, a ona własnie wróciła z Katowic), dla jednego psiaka taki transport to spora suma:(

W środę wybieram się do schroniska...

Wiem Tolu, płatny transport jest w tej sytuacji pozbawiony sensu. Dlatego od razu zaczęłam ją ogłaszać, żeby nie musiała długo siedzieć w lecznicy. Napisałam do kilku osób, które były zainteresowane adopcją Yuri, ale nikt nieodpisał, pewnie również chodzi o odległość.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam, że tutaj, ale... PILNIE szukam kogoś do WIZYTY, WARSZAWA-Ursynów (ul. Rodziny Ulmów) dla suni przerażonej schroniskiej, mocno wrażliwej, małej, w typie pinczerki która zamarza w przytulisku! (a wcześniej przez ponad miesiąc latała po mieście i nikt się nią nie interesował)

Mogę zrobić. Podaj na PW wszystkie szczegóły i telefon do osoby, która zna psiaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, malagos napisał:

wcale nie jestem ciekawa, co tam wypatrzyłaś :(...........

Tola dziś jest w schronisku. Już wiem, że są kolejne szczeniaki dwie suczki i małe dorosłe suczki w tym jedna starsza chora :(  Tola wstawi później zdjęcia. 

Link to comment
Share on other sites

No własnie, podobno takie indywidua nazywają ludźmi, pewnie wyszli z kościoła i wyrzucili niepotrzebną zabawkę a że żywą to nieważne.

Serce pęka jak się patrzy na te wszystkie biedy bo jak im wszystkim pomoc. Podłość ludzka nie ma granic.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Sowa napisał:

Tolu, co to za rudy pies - czwarta fotka samców - sfotografowany sam?

Możesz coś więcej o nim? Może dałoby się wrzucić go na strony owczarków niemieckich i  belgów. Przedstawić jako mix ON i malinois.

To nowy pies, młodzian, trochę zdezorientowany, biega cały czas wokół boksu.

Mogę dowiedzieć  się, jak on do ludzi, nic więcej, u nas psy nie wychodzą na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

Nie wiadomo kiedy będą sunie miały zdejmowane szwy i będzie coś o nich więcej wiadomo ?Chodzi mi o te dwie sunie

IMGP6786.JPG

Nie wiadomo kiedy, na pewno ok 8 dni - 10 dni...

 Jutro spróbuję się dowiedziec, kiedy były sterylki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...