Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wydaje mi się, że to ta sama... chociaż maska trochę inna? ale to może być wynik zdjęcia...

 

tez mi się wydaje że to ta sama :( 

podesłałam do znajomych belgomaniaków

teraz straszna moda na belgi zauważyliście tez to?

Link to comment
Share on other sites

Tyle fajnych psiaków. Na razie wygrzewaja sie w słoneczku, ale noce juz zimne, a wkrótce będzie gorzej. Zauwazyłam, że większosć to niestety duże psy. Pewnie maja małe szanse na dobre adopcje ze schroniska. Oby ktos wypatrzył jakieś pieski tym razem i opuszczą schronisko.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

teraz straszna moda na belgi zauważyliście tez to?

Moda modą, ale w naszych rejonach na 100% działa co najmniej jedno pseudo, bo regularnie, średnio co 3 msc, od paru lat pojawiają się błąkające, niechciane (głównie przy lesie, w rowach) psie podlotki i psy wycieńczone, zniszczone, stare, z cycuchami do ziemi... oczywiście mówię o psiakach w typie belga... Tutaj nie może być mowy o przypadku, nie ma co się łudzić :(

Zresztą, ONów starego typu, pracujące, też od groma. Od wielu lat.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Anula napisał:

Czy czarna sunia i ta jasna dalej wycofane jak poprzednio pisałaś Tola?

Czyżby adopcje ruszyły bo mało jakoś psiaczków widać tym razem? Chciałam bym usłyszeć,że ilość psiaków się zmniejszyła.

Wydaje mi się, ze trochę mniej, ale to są nadal suczki wycofane, bojaźliwe:(.

Psów jest bardzo dużo, szczególnie samców, u suczek trochę lużniej.

Nie wiem jak z adopcjami, podobno te mniejsze psy są zabierane, ale jak ja jestem w schronisku to najczęściej jestem jedyną odwiedzającą  osobą i tak jest od dawna. Na pewno zdecydowanie jest mniej szczeniaków, wczoraj zagródka była pusta, nawet żadnego małego psa tam nie było.

Sporo jest zamkniętych psiaków po środowych zabiegach, ale tylko w 2 boksach mogłam je dojrzeć.

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Tyle fajnych psiaków. Na razie wygrzewaja sie w słoneczku, ale noce juz zimne, a wkrótce będzie gorzej. Zauwazyłam, że większosć to niestety duże psy. Pewnie maja małe szanse na dobre adopcje ze schroniska. Oby ktos wypatrzył jakieś pieski tym razem i opuszczą schronisko.

Tak, niestety większość to te średnie i duże psy no i stare:(. 

Tych ostatnich też ubywa, nie ma już tej starej owczareczki:(.

Noce coraz chłodniejsze, zaczyna się ten czas, kiedy  patrząc na spadającą za oknem  temperaturę będę z przerażeniem myślała, które z nich nie dadzą rady:(

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu do gabinetu  naszej wetki wskoczył młody kocurek. Najpierw poszukiwany był właściciel, ale teraz już wiadomo, ze kociak został porzucony, bo w czwartek na tej samej ulicy został znaleziony jego brat.

Hubert został w gabinecie wetki, Hektor jest w domu tymczasowym - dla obu kocurków szukamy domów - mają po ok. 5 mies. są bardzo przyjażni, korzystają z kuwety,  wolni od  FIV+FeLv, odrobaczeni. Po spotkaniu w gabinecie widać było od razu, ze maluchy się znają.

Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu.

Biało rudy kocurek KLEMENS nadal bez domu - telefonów sporo, ale nic konkretnego...

O czarą koteczkę Mirabelkę nie mam zupełnie zapytań:(

Link to comment
Share on other sites

Drako ma dom!!!

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009

W czwartek Jo37 była w Warszawie na wizycie PA u p. prawnik, której odszedł starszy psiak i która szuka nowego czworonoga, a dzisiaj rano odwiedziła panią z 2 psiaków i niepełnosprawną córką.

Zdecydowanie poleciła pierwszy z domów i tam pojedzie Drako - psiak będzie miał  zapewnioną wspaniałą opiekę, spacery, wyjazdy wakacyjne. Po uzgodnieniu z panią ustaliśmy, ze kastracja będzie w Warszawie za jakiś czas - Drako trzeba zabierać jak najszybciej w bezpieczne miejsce, czyli w tym przypadku do własnego domu.

Szukam pilnie transportu do Warszawy!

Jo37 - pięknie dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

IMGP5428.JPG

 

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2018 o 20:23, Tola napisał:

Tak, niestety większość to te średnie i duże psy no i stare:(. 

Tych ostatnich też ubywa, nie ma już tej starej owczareczki:(.

Noce coraz chłodniejsze, zaczyna się ten czas, kiedy  patrząc na spadającą za oknem  temperaturę będę z przerażeniem myślała, które z nich nie dadzą rady:(

Tak mi przykro z powodu owczareczki. Niestety, nie mogłam jej pomóc. Co innego młody, mniejszy piesek, który za jakiś czas zostanie wyadoptowany, a w przypadku dużego, starego, jeszcze długowłosego psa tymczasowanie jest z załozenia dożywotnie. Tak samo nie potrafię z głowy wyrzucić tej suni, co była z Sabą i nie przezyła zimy. Sabcia dawno szczęśliwa w nowym domu, a tamta nie doczekała swojej szansy.

Za to bardzo cieszę się z domu dla Drako. Wiedziałam, ze trzeba poczekac na ten właściwy, mimo że trochę dołowały te wszystkie wczesniejsze nieudane oferty adopcji. 

Gdyby była jakaś opcja transportu, to proszę o wiadomość, moge zrobić na Katowice ogłoszenia kociakom. Chociaż u nas podobne zakocenie, kiedy byłam ostatnio w schronisku po ksiażeczke od Tyci, to nic nie ubyło maluchów, widziałam nowe, a te które tam siedzą, rosną i czekają juz długo.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Drako ma dom!!!

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009

W czwartek Jo37 była w Warszawie na wizycie PA u p. prawnik, której odszedł starszy psiak i która szuka nowego czworonoga, a dzisiaj rano odwiedziła panią z 2 psiaków i niepełnosprawną córką.

Zdecydowanie poleciła pierwszy z domów i tam pojedzie Drako - psiak będzie miał  zapewnioną wspaniałą opiekę, spacery, wyjazdy wakacyjne. Po uzgodnieniu z panią ustaliśmy, ze kastracja będzie w Warszawie za jakiś czas - Drako trzeba zabierać jak najszybciej w bezpieczne miejsce, czyli w tym przypadku do własnego domu.

Szukam pilnie transportu do Warszawy!

Jo37 - pięknie dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

IMGP5428.JPG

 

Czasami los uśmiechnie sie do bezdomnego. Tym razem Drako miał to szczęście ! Mam nadzieję, ze zostanie z nim już na zawsze ! Powodzenia Drako !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...