Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Życzę, aby i 2 starsze owczarki Fred i Largo? znalazły swoją przystań, wtedy być może stara oneczka z zamojskiego schroniska będzie miała szansę...

Niestety Jaaga na razie nie może jej zabrać:(

 

 

Mam też bardzo smutną wiadomość - przed chwilką dzwoniła wetka, że odszedł Pablo :(:(

Nie wiem, co się stało, podobno jakiś wirus:(

Jest mi bardzo smutno:(

Pablo [*]

IMGP4344.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nagła śmierć Pablo bardzo mnie zaskoczyła, tym bardziej, ze odszedł w gabinecie weta. Jeszcze dobrze nie zaczął życia a już musiał odejść. Strasznie mi przykro...

Jeżynka widać, już sie zadomowiła, nie mówiąc o Pralince. Im się udało !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 16.08.2018 o 20:36, terra napisał:

Dobre wiadomości przeplatają się ze smutnymi,

samo życie.

Pablo [']

 

 

Smutne wiadomości przeplatają się z radosnymi...

Tym razem trochę radosnych - o zwierzakach, które nie mają swoich wątków, a które pokazuję na chwilkę tutaj

Link to comment
Share on other sites

W piątek do swojego nowego domu w Warszawie pojechała Tekilka.

Zamieszkała z 8 letnią mopsiczką Bubą, na razie jest wszystko ok.

Zwierzki zostały nawet na trochę same w domu, a gdy pani wróciła, to Buba była cała;)

Wciąż prosimy o kciuki, bo to trudna adopcja...

Jaaga - bardzo dziękuję, bo ten DS to Twoja zasługa!

Havanka, terra - bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach

 

Tekilka w gabinecie

IMGP3186.JPG

Tekilka vel Tekla w DS

V__AF9D.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Tekilka znalazła domek, mam nadzieję, że dogada się z Bubą.

Powodzenia koteńki, oby Fiodorek też szybko znalazł domek. 

 

Zapytam przy okazji, może ktoś wie o osobie, która szuka towarzysza dla swojego kotka FelV +,

koteczka z mojego banerka już 8 miesięcy siedzi w klatce, a to miziasta, kochana kicia.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, terra napisał:

Dobrze, że Tekilka znalazła domek, mam nadzieję, że dogada się z Bubą.

Powodzenia koteńki, oby Fiodorek też szybko znalazł domek. 

 

Zapytam przy okazji, może ktoś wie o osobie, która szuka towarzysza dla swojego kotka FelV +,

koteczka z mojego banerka już 8 miesięcy siedzi w klatce, a to miziasta, kochana kicia.

My mamy DT dla białaczkowych kotów, ale jest w nim teraz 2 kotki, pani nie da rady opiekowac się kolejnym  :(

Będę pytać...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

My mamy DT dla białaczkowych kotów, ale jest w nim teraz 2 kotki, pani nie da rady opiekowac się kolejnym  :(

Będę pytać...

Tolu, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i polecam się Twojej pamięci

Link to comment
Share on other sites

Tolu, jakie koty jeszcze zostały w gabinecie? Maluszków bardzo mi żal. Już Ci wspominałam, że u nas w zeszłym roku była taka pp bez typowych objawów. Kociaki przestawały jeść i gasły w oczach. Zanim ktokolwiek się zorientował i zrobił badania, to z szóstki kociat udało się surowicą uratować tylko naszego Szronika. Myślę, że do gabinetu w najbliższym czasie maluchy nie powinny trafiać. Jako że przewożę surowicę, to wiem, że u nas w okolicy stale gdzieś występuje pp.

  Jeszcze tylko prosiłabym, żeby z Fiodorkiem przekazać trochę karmy na początek, zanim po niego przyjadę do Katowic, bo trafi najpierw pod opiekę mojej mamy. Nie chciałabym mamie sprawiać kłopotu i wysyłać jej na kocie zakupy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Tolu, jakie koty jeszcze zostały w gabinecie? Maluszków bardzo mi żal. Już Ci wspominałam, że u nas w zeszłym roku była taka pp bez typowych objawów. Kociaki przestawały jeść i gasły w oczach. Zanim ktokolwiek się zorientował i zrobił badania, to z szóstki kociat udało się surowicą uratować tylko naszego Szronika. Myślę, że do gabinetu w najbliższym czasie maluchy nie powinny trafiać. Jako że przewożę surowicę, to wiem, że u nas w okolicy stale gdzieś występuje pp.

  Jeszcze tylko prosiłabym, żeby z Fiodorkiem przekazać trochę karmy na początek, zanim po niego przyjadę do Katowic, bo trafi najpierw pod opiekę mojej mamy. Nie chciałabym mamie sprawiać kłopotu i wysyłać jej na kocie zakupy.

W gabinecie z kotów pod moja opieką jest tylko Fiodor, Malinka pojechała do DS w Krakowie w niedzielę, Jeżynka do Warszawy trochę wcześniej. Z tego co wiem, to w gabinecie pozostało jeszcze sporo kociąt z matkami.

Ja tez mam zgłoszenie o kotce z małymi, ale jak zwykle - nie mam na razie gdzie jej zabrać:(

 

Karmę oczywiście podam, w czwartek będę dzwoniła to wszystko obgadamy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...