Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 minutę temu, Tola napisał:

W gabinecie z kotów pod moja opieką jest tylko Fiodor, Malinka pojechała do DS w Krakowie w niedzielę, Jeżynka do Warszawy trochę wcześniej. Z tego co wiem, to w gabinecie pozostało jeszcze sporo kociąt z matkami.

Ja tez mam zgłoszenie o kotce z małymi, ale jak zwykle - nie mam na razie gdzie jej zabrać:(

 

Karmę oczywiście podam, w czwartek będę dzwoniła to wszystko obgadamy;)

Gdyby udało się nazbierać na sterylkę dla mamy i jedzonko oraz szczepienia dla małych, to ta zgłoszona rodzinka mogłaby też przyjechać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Gdyby udało się nazbierać na sterylkę dla mamy i jedzonko oraz szczepienia dla małych, to ta zgłoszona rodzinka mogłaby też przyjechać. 

Tylko ze ta rodzina, która jedzie do Katowic nie zabierze więcej zwierząt:(

Będę myśleć...Dzięki!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam na cmentarzu  - ktoś porzucił albo zgubił psa beagle.

Nie mam czasu teraz wstawiać zdjęć, bo mam pilny wyjazd  do Tomaszowa, ale wysłałam koleżance na Adopcje Zamość i wysyłam Alaskan.

Pies jest u administratora na cmentarza, to TZ mojej koleżanki - maja sie psem zaopiekować i ewentualnie zabrać na razie do domu.

Szukamy na razie właściciela !!!

Link to comment
Share on other sites

25.08. do DT do Jaagna pojechał Fiodorek, mam nadzieję, ze wszystko się jakoś unormuje, bo mam ostatnio sporo problemów.

Fiodorek został znaleziony w Zamościu na jednej z posesji w bardzo złym stanie, atakowany przez 2 amstaffy,  cudem przeżył. Przez pond miesiąc przebywał w klatce w gabinecie.

Jaagna bardzo, bardzo  dziękuję, mam nadzieję, ze wszystko się ułoży.

BuczekFoto (94).JPG

Link to comment
Share on other sites

Fiodorek, u nas Piszczyk. Bardzo przylepny i proludzki, wyjątkowo łagodny kotek. Chęć kontaktu stale syglalizuje wydawanymi dźwiękami. Jedynie boi się psów, ale po jego doswiadczeniach, o których napisała tu Tola, to wcale nie dziwi. Na razie przekonuje się powoli do tych grzeczniejszych, dzis spał ze mna i z psami w łózku. Ma kolezankę Delicję, która nie przejęła sie jego dystansem i chyba przełamała zdecydowany opór przed psami. Na razie jeszcze nie ogłaszam go, bo ćwiczymy korzystanie z kuwety.

DSC02151.JPG

DSC02158.JPG

DSC02164.JPG

DSC02176.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

DSC02164.JPG

Chciałam napisać co to za maluteńki piesio...

 

DSC02176.JPG

ale po tym zdjęciu widać, że to kotek jest większy :)

 

Pierwsze wrażenie trafne ;) Delicja jest mniejsza od niego i waży 1,2 kg. Piszczyk tak wyszedł na rękach w zbliżeniu, w rzeczywistosci to drobny kotek. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Pierwsze wrażenie trafne ;) Delicja jest mniejsza od niego i waży 1,2 kg. Piszczyk tak wyszedł na rękach w zbliżeniu, w rzeczywistosci to drobny kotek. 

Matko! Okruszek maleńki :)

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Dzis była pierwsza kupa w kuwecie, jesli dalej pójdzie tak dobrze, to chciałabym prosić pomocna duszę o ogłoszenia. Na zdjeciu wczoraj wieczorem przyłapani. 

DSC02193a.JPG

:D

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia zrobiłaś Jagna Piszczykowi, jak chłopak ogarnie kuwetę to na pewno szybko wpadnie komuś w oko:). Zrobie chłopakowi OLX, poprosze tez Havankę o pomoc, robiła kocurkowi ogłoszenia, jak był jeszcze w lecznicy.

 

A ja dostałam zdjęcia z warszawskiego  domu Fioneczki:)

IMGP3841.JPG

V__4E1A.jpg

V__6BB5.jpg

 

V__031F.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...