Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, uxmal napisał:

i jak wypadła wizyta?

Bardzo dobrze - Malinka ma dom:)

Zamieszka w bloku jako kotka niewychodząca, pani na pewno za jakiś czas zechce dobrać Malince towarzysza lub towarzyszkę.

Koteczka najprawdopodobniej pojedzie do Krakowa 19.08 (jak wszystko ułoży się tak, jak planujemy).

Czekamy na sterylizację, wciąż za gorąco...

Bardzo dziękuję Havanka za ogłoszenia, jeśli ktoś jeszcze robił kociej rodzince jakiś pakiecik - równiez barzzo dziękuję23.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2018 o 17:56, Tola napisał:

No i oneczkabeksa_V6_orig.gif

Pracownik powiedział, że ma ponad 10 lat...

Jak długo da radę w schronisku, a  na pewno nie miała łatwego życia...

Nie mam kogo prosić o pomoc, u warszawskich dziewczyn Fred nadal bez domu...

Serce mi pęka za każdym pobytem w schronisku, ale przy takich upodlonych staruszkach - szczególnie

IMGP4412.JPG

IMGP4413.JPG

IMGP4417.JPG

IMGP4420.JPG

To ta oneczka, której zdjęcia wstawiałaś poprzednio? Utkwiła mi wtedy w głowie i zmotywowała do zrobienia zdjęć do ogłoszeń Sabie. Gdyby udało się wspólnymi siłami ogłaszać Sabę i znaleźć jej dom, to wzięłabym oneczkę do nas.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gdyby był organizowany transport na Śląsk dla psów, to może na DT do nas przyjechać kot. Jakoś z kocimi adopcjami na Katowice nigdy nie miałam problemów. Po śmierci naszego Bastiana raczej już nie zdecydujemy się na wzięcie kolejnego na DS. Kot  na DT musi tylko tolerować inne koty.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Jaaga napisał:

To ta oneczka, której zdjęcia wstawiałaś poprzednio? Utkwiła mi wtedy w głowie i zmotywowała do zrobienia zdjęć do ogłoszeń Sabie. Gdyby udało się wspólnymi siłami ogłaszać Sabę i znaleźć jej dom, to wzięłabym oneczkę do nas.

 

28 minut temu, Jaaga napisał:

Gdyby był organizowany transport na Śląsk dla psów, to może na DT do nas przyjechać kot. Jakoś z kocimi adopcjami na Katowice nigdy nie miałam problemów. Po śmierci naszego Bastiana raczej już nie zdecydujemy się na wzięcie kolejnego na DS. Kot  na DT musi tylko tolerować inne koty.

Jagna - bardzo dziękuję, jestem Ci ogromnie wdzięczna za dotychczasową pomoc i za chęci, aby pomagać dalej zamojskim bezdomniakom.

Tak, to ta sama oneczka:( 

Zapadła mi w serce, teraz takie upały, a ona stareńka, z masą dredów:(

Kociaka bardzo chętnie bym podrzuciła, bo mamy miejsca tylko w gabinecie, a tam siedzą w klateczkach, szkoda ich.

Na razie żaden transport się nie szykuje, tym razem chyba żaden psiak nie zacznie nowego życia. Chciałam też zabrać przy okazji jakiegoś do szafirki.

19.08 mamy transport kociaka, ale tylko do do Krakowa. Potem po 20  jedzie mój TZ, ale też do Krakowa.

Ale teraz

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

 

Jagna - bardzo dziękuję, jestem Ci ogromnie wdzięczna za dotychczasową pomoc i za chęci, aby pomagać dalej zamojskim bezdomniakom.

Tak, to ta sama oneczka:( 

Zapadła mi w serce, teraz takie upały, a ona stareńka, z masą dredów:(

Kociaka bardzo chętnie bym podrzuciła, bo mamy miejsca tylko w gabinecie, a tam siedzą w klateczkach, szkoda ich.

Na razie żaden transport się nie szykuje, tym razem chyba żaden psiak nie zacznie nowego życia. Chciałam też zabrać przy okazji jakiegoś do szafirki.

19.08 mamy transport kociaka, ale tylko do do Krakowa. Potem po 20  jedzie mój TZ, ale też do Krakowa.

Ale teraz

22.08 mąż zawozi córkę na obóz jeździecki w okolice Mogilan, więc mógłby zabrać kota z Krakowa.Jesli to pasuje, to wybierz najbardziej potrzebującego, który zgodzi się z naszymi.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Jaaga napisał:

22.08 mąż zawozi córkę na obóz jeździecki w okolice Mogilan, więc mógłby zabrać kota z Krakowa.Jesli to pasuje, to wybierz najbardziej potrzebującego, który zgodzi się z naszymi.

Jagna - pomyślimy, jak to wszystko zgrać, będziemy w kontakcie.

Na razie szykujemy się na krótki urlop;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano Funcik jedzie do swojego domu w Józefowie, prosimy o kciuki, bardzo się przydadzą.

Tymczasem Ewa wyszykowała przystojniaka - kąpiel, czesanie i takie tam inne upiększające zabiegi ;)

Funcikowi bardzo się podobały;)

V__3A57.jpg

V__5E02.jpg

V__5E15.jpg

V__9A7A.jpg

V__18E4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...