Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

4 z małych, nowych suczek nie wyszła dzisiaj z pawilonu, też ma dłuższą sierść.

Jest jeszcze nieduża szorstka suczka, podobna trochę do Funcika, ale niestety nie wyszło mi ani jedno jej zdjęcie, na wszystkich aparat wyłapał siatkę.

Link to comment
Share on other sites

IMGP4410.JPG

IMGP4411.JPG

IMGP4425.JPG

IMGP4395.JPG

Dzisiaj rozmawiałam z pracownikiem o tej suni - trafiła do schroniska jako taki podrośnięty szczeniak  i tak juz została. Spokojna, łagodna, trochę nieśmiała stara się nikomu nie zawadzać.

Czy ma nadzieje na dom - chyba już nie...............

Suczka jest w pierwszym boksie, w którym jest największa rotacja, wszyscy odwiedzający schron muszą koło niego przejść...

A ona jest z tych "niewidzialnych"..........

IMGP4399.JPG

Link to comment
Share on other sites

No i oneczkabeksa_V6_orig.gif

Pracownik powiedział, że ma ponad 10 lat...

Jak długo da radę w schronisku, a  na pewno nie miała łatwego życia...

Nie mam kogo prosić o pomoc, u warszawskich dziewczyn Fred nadal bez domu...

Serce mi pęka za każdym pobytem w schronisku, ale przy takich upodlonych staruszkach - szczególnie

IMGP4412.JPG

IMGP4413.JPG

IMGP4417.JPG

IMGP4420.JPG

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Tysia, jestem pod dużym wrażeniem !!! Tekst śliczny !!!

Ojej, dziękuję :) nie spodziewałam się, zwłaszcza że napisałam ogłoszenie w tzw. "międzyczasie" - podczas gotowaniu obiadu. Miło słyszeć takie rzeczy :)

4 minuty temu, elik napisał:

Udostępniłam.

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, dziękuję :) nie spodziewałam się, zwłaszcza że napisałam ogłoszenie w tzw. "międzyczasie" - podczas gotowaniu obiadu. Miło słyszeć takie rzeczy :)

Dziękuję :)

W takim razie powinnaś gotować obiady w czasie pisania tekstów, bo efekt końcowy jest naprawdę super !

 

Jeszcze chciałam napisać, ze kolejna tura ogłoszeń wykupionych na bazarku ogłoszeniowym, wczoraj została wyróżniona na kolejny miesiąc. Są to ogłosznia Malinki,Tekilki, Pablo, Mimi, Todzia i Miki.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Promowane ogłoszeni Funcika wykorzystałam, zgodnie z sugestią Toli, dla Klary: https://www.olx.pl/oferta/psia-terapeutka-kochajaca-swiat-jak-labrador-madra-jak-owczarek-CID103-IDuDusf.html

 

16 godzin temu, uxmal napisał:

Tysiu jaki świetny tytuł ogłoszenia.

Super :-)

 

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trochę mi chodziło o to, aby było więcej kliknięć - więcej kliknięć = większa szansa. ;)

 

14 godzin temu, Havanka napisał:

Tysia, jestem pod dużym wrażeniem !!! Tekst śliczny !!!

Bardzo dziękuję! Tytuł intryguje, zachęca do otworzenia, a o to chodzi!

Gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Largo z zamojskiego schroniska czeka na dom! Potrzebne udostępnienia :)

Pani Agata obiecała wziąć kolejne bidule zamojskie, ale Aria i Largo muszą znaleźć najpierw domy.

Tak , wiem i mam nadzieję, ze uda się pomóc innemu psu, może i oneczce...IMGP4412.JPG

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

W takim razie powinnaś gotować obiady w czasie pisania tekstów, bo efekt końcowy jest naprawdę super !

 

Jeszcze chciałam napisać, ze kolejna tura ogłoszeń wykupionych na bazarku ogłoszeniowym, wczoraj została wyróżniona na kolejny miesiąc. Są to ogłosznia Malinki,Tekilki, Pablo, Mimi, Todzia i Miki.

Już są pierwsze efekty - zapytania o Malinkę i może coś z tego wyniknie, prosimy o kciuki;)

1129879161_BuczekFoto(41).jpg.86e70a242496b6c0013a16c16da21719.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2018 o 21:00, Jolanta08 napisał:

Biedne kociątko, Tolu może daj mu jakieś imię żeby przez tę chwilę nie był nie tylko bezdomny ale i bezimnienny

Panie, które znalazły kociaka dały mu na imię Gutek...

Po wyleczeniu miał szansę u nich na dom...

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejny porzucony kociak, tym razem w okolicach Radecznicy - widać, że był w domu, korzysta z kuwety, czysty no i miał szczęście, ze ktoś go zauważył.

Nie mam miejsca, we wtorek będzie mógł jechać do gabinetu, ale szkoda takiego zdrowego malca do klateczki:(

Vincent

V__3128.jpg

V__87BD.jpg

V__99CD(1).jpg

V__209F.jpg

V__925A.jpg

V__1401.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...