Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 minuty temu, Tola napisał:

Myślę Elu, ze Bella to wspaniała suczka i rodzina pokocha ją tak mocno, jak poprzednią swoją sharpeikę:)

Te psiaki są łagodne więc sunia obrońcą raczej nie będzie, ale miłości zapewne wiele im da :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Myślę Elu, ze Bella to wspaniała suczka i rodzina pokocha ją tak mocno, jak poprzednią swoją sharpeikę:)

Te psiaki są łagodne więc sunia obrońcą raczej nie będzie, ale miłości zapewne wiele im da :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ślicznotek i szczęściarz. Mieć taką Panią Ewę to skarb! :)
Tolu, może teraz puścić już jakieś drobne ogłoszenie o Funciku? Wiem, że niewiele o nim wiemy, ale zanim znajdzie domek to trochę potrwa zapewne...

Oczywiście, jak najbardziej można zrobić, bo trochę może potrwać szukanie dobrego domu...

Link to comment
Share on other sites

Funcik czuje się coraz lepiej, wczoraj po raz ostatni był na kroplówce, wyniki tez już dużo lepsze.

Psiak nie zmienił swojego zachowania - nadal jest spokojny, bardzo delikatny i wciąż uwielbia koty; psy go właściwie nie interesują.

 Chodzi już dobrze na smyczy, ale nadal trzeba odbudowywać jego zaufanie do człowieka - każdy nagły ruch ręką budzi jego strach i niepokój, podobnie spotkanie z kimś, kogo nie zna.

V__129F.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Tola napisał:

Szafranek pozdrawia z Krakowa - piękny z niego kwiatek ;)

M__933D.jpg

Szafranek dosłownie i w przenośni zakotwiczył już w swoim nowym domku. Myślę, ze ma dobrą panią, bo pozwala mu się wylegiwać w skrzynce z kwiatkami.

38 minut temu, Tola napisał:

Funcik czuje się coraz lepiej, wczoraj po raz ostatni był na kroplówce, wyniki tez już dużo lepsze.

Psiak nie zmienił swojego zachowania - nadal jest spokojny, bardzo delikatny i wciąż uwielbia koty; psy go właściwie nie interesują.

 Chodzi już dobrze na smyczy, ale nadal trzeba odbudowywać jego zaufanie do człowieka - każdy nagły ruch ręką budzi jego strach i niepokój, podobnie spotkanie z kimś, kogo nie zna.

V__129F.jpg

Funcik miał dużo szczęścia, ze w porę został złapany przez P. Ewę. Nie wiem, co byłoby, gdyby w dalszym ciągu był bezdomny, chory i nie leczony.  Mam nadzieję, ze zaufanie do człowieka da się odbudować.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tolu, bez Ciebie, Twojego męża i P. Ewy dziesiątki, jeśli nie setki zwierzaczków nie dostałoby szansy na przeżycie.

Skupiacie wokół siebie grono wspaniałych Ludzi, dla których pomoc skrzywdzonym, porzuconym zwierzętom stanowi sens życia.

Wielkie dzięki, że jesteście

1555315336_gifdziekujesliczniepies.gif.fd268e3e8e10b0787a6ecd583e78bf70.gif

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Elik - bardzo Ci dziękuję za te słowa, wzruszyły mnie  do łez - łatwiej  jest pomagać w gronie osób, które czują podobnie, dla których życie zwierzaka jest bezcennym darem - jednak  my wszystkie borykamy się z podobnym problemem w swoich miejscowościach  - takich ludzi jest wciąż za mało...  

Wiele takich  osób znalazłam tutaj na dogomanii  i to dzięki Wam mogę pomagać:)

To ja dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do odmiany losu zamojskich bezdomniakówmilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0097

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Havanka napisał:

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję bardzo za ogłoszenia, to dla mnie wielka pomoc23.gif

Proszę tylko, abyście usunęły z ogłoszeń informację, gdzie znajduje się psiak -  często ta duża odległość zniechęca ludzi do dzwonienia. A w trakcie rozmowy wiele się może wydarzyć i ta odległość może stać się zupełnie nieistotna;).

A Piracik cudowny, kochana baryłeczka, jak dobrze, ze wszystko poszło jak trzeba:)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tola napisał:

 

Proszę tylko, abyście usunęły z ogłoszeń informację, gdzie znajduje się psiak -  często ta duża odległość zniechęca ludzi do dzwonienia. A w trakcie rozmowy wiele się może wydarzyć;).

 

Mówisz-masz :) Poprawione. 

Powodzenia życzę Funcikowi! Aby mu się poszczęściło jak... Jasiowi trójłapkowi :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mówisz-masz :) Poprawione. 

Powodzenia życzę Funcikowi! Aby mu się poszczęściło jak... Jasiowi trójłapkowi :)

Dobrze byłoby, żeby ktoś go pokochał w najbliższym czasie - kojec i buda to nie jest miejsce dla takiego słodziaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...