Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Martuniu nie ma za co dziękować.Bardzo się cieszę,że mogłam jakoś pomóc i sunia będzie miała dobry domek :) Kamila zaoferowała się,że gdyby była taka potrzeba to bez problemu zrobi wizytę po/a :)

Na pewno skorzystam:). Podziękuj p. Kamili serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Na pewno skorzystam:). Podziękuj p. Kamili serdecznie!

Jutro podziękuję :) jeszcze o tym nie napisałyśmy,że  Państwo najpierw otrzymali na maila ankietę przed adopcyjną do wypełnienia,która  według mnie i Kamili była bez zastrzeżeń,więc kolejnym etapem była wizyta p/a.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

A na ulicy kolejny mały bezdomniak, tylko co ja mogę zrobić:(

V__317F.jpg

Tolu, a to nie ten sam piesek? Poniżej zdjęcie ze schroniska...

IMGP2975.JPG

Wracając dzisiaj z pracy ul. Dzieci Zamojszczyzny widziałam tego psiaka, skojarzyłam z tym ze schroniska....Nawet pomyślałam, że może nawiał....

 

Faktycznie, to ten sam piesek:(

A ja zastanawiałam się, do kogo ten malec podobny...

Ale pies  ma los - najpierw schron, teraz kolejne porzucenie:(

Piesek ma na szyi resztki sznura od bielizny...

Ja niestety teraz w obecnej swojej sytuacji nie mam nawet pół miejsca ani pomysłu, jak mu pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Jutro podziękuję :) jeszcze o tym nie napisałyśmy,że  Państwo najpierw otrzymali na maila ankietę przed adopcyjną do wypełnienia,która  według mnie i Kamili była bez zastrzeżeń,więc kolejnym etapem była wizyta p/a.

Oczywiście - wszystko odbyło się b. profesjonalnie.

Państwo dzwonią, pytają o dziewczynę; już szukają ośrodka, który wykona korektę powiek...

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Oczywiście - wszystko odbyło się b. profesjonalnie.

Państwo dzwonią, pytają o dziewczynę; już szukają ośrodka, który wykona korektę powiek...

 

Wspaniale się zapowiada... trzymam kciuki!

A malec... :( szkoda go. A ten DT, który miał Tosię i inne sunie z zamojskiego schronu? nie ma szans pomóc? :(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale się zapowiada... trzymam kciuki!

A malec... :( szkoda go. A ten DT, który miał Tosię i inne sunie z zamojskiego schronu? nie ma szans pomóc? :(

Tysiu - niestety tego DT już nie ma. Mają już swojego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

 Sharpeika ma dom!!!

IMGP3370.JPG

No i to dopiero jest WIADOMOŚĆ !!!! Cieszę się bardzo, bo przyznam, ze czarno widziałam jej przyszłość. No i przy okazji suczka przyczyniła się do odnowienia starych znajomości. Oj będzie się działo, kiedy dojdzie do spotkania...

Jak zawsze dobre wieści przeplatają się ze złymi. Tak to jest, jak się nie kontroluje adopcji ze schronu. Szorściaczek śliczny, mały, ale strasznie pechowy. Czy miał okazję nacieszyć się życiem. Na pewno nie, bo prosto zza krat trafił na sznurek od bielizny. Kurcze, gdyby znaleźć miejsce, gdzie mógłby poczekać na dom... Strasznie go szkoda. Żeby tylko znowu nie trafił do punktu wyjścia - schronu, bo sytuacja na "mur" się powtórzy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zmieściła się, zmieściła - wyjechała ze schroniska taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009

Wczoraj nic nie pisałam na zamojskim, bo istniała obawa, że sunia nie zmieści się tym transportem...

Jaaga zadzwoniła do mnie wczoraj z decyzją - dawajcie sunię do mnie za karmę i weta, ona dosyć się już wycierpiała, a jak Olii znajdzie dom to pomyślimy, co dalej.

TZ na wszelki wypadek zostawił w schronie smycz i szelki no i przede wszystkim pokazał, która sunia ma jeszcze jechać.

Ale nadziei było niewiele...

No i dzisiaj ten sms od Murki - wyjechały 3 sunie!!!!!!!!!!

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tola napisał:

Dostałam wczoraj link od koleżanki - też z zamojskiego schronu - piesek  z guzem:(

Popłakałyśmy sobie obie do telefonu nad cierpieniem psów, bo czasami tylko tyle można:(

 

"Uff już po operacji,guz usunięty,piesio wybudził się z narkozy.Żyje i walczy!!!Rokowania są ostrożne,ale my wierzymy,ze się nie podda jest już bezpieczny i ma ludzi,którzy chcą dla niego lepszego życia,niż wegetacji w schroniskowym boksie.Dziękujemy Wszystkim którzy byli sercem podczas operacji z naszym biedakiem" (z jego wydarzenia na fb <<CLICK>>

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Wesoły autobus TZa dotarł już szczęśliwie do Katowic:) część psiaków właśnie przesiada się do szafirka.

Jak autobus wesoły, to i kierowca musi być fajny :)

Super, że psiaki już dużą część trasy mają za sobą. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Wesoły autobus TZa dotarł już szczęśliwie do Katowic:) część psiaków właśnie przesiada się do szafirka.

Dzięki Murka za informację, dobrze, ze wszystkie już na miejscu

5 godzin temu, agat21 napisał:

Jak autobus wesoły, to i kierowca musi być fajny :)

Super, że psiaki już dużą część trasy mają za sobą. 

Pierwsza noc w cieple, blisko ludzi...

Jutro świat będzie piękniejszy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...