Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

22 godziny temu, b-b napisał:

Oby mógł jeszcze skorzystać z życia...

 

19 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Taki troche mix plaskaty,te cudne krzywe łapinki :)

Tolu pozostaje trzymać kciuki i czekać na wynik,czasami potrafi pozytywnie zaskoczyć,oby.

 

Bardzo chciałabym, aby zaskoczył pozytywnie. Bardzo.

14 godzin temu, terra napisał:

Oby maleństwo dostało szansę na życie, trzymam kciuki.

Dziękuję, te kciuki wciąż bardzo potrzebne

13 godzin temu, Onaa napisał:

Biedny Gutek, ale teraz najważniejsze żeby ten czas który przed nim spędził szczęśliwy i zaopiekowany.

Oby tego czasu miał jak najwięcej...

Link to comment
Share on other sites

"Opiekun" psiaka to chyba z rodzaju tych "estetów" , tak jak w przypadku mojej kotki. Ładna była, więc wzięli ją ze strychu, nie żałowali pieniędzy, aby leczyć koci katar, a gdy jedno oczko /bardzo zniszczone chorobą/ trzeba było amputować - pozbyli się, bo... brzydzili się na nią patrzeć :-(. Kicia jest u mnie prawie 12 lat i uwielbiam ją całować w pusty oczodołek. To ta buraska z awatarka <3

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, bo czy oni sami mają gwarancję, że odejdą szybko, bez cierpień, deformacji chorobami, gnicia za życia i nie będą psuć innym doznań estetycznych. Życie czasem bywa przewrotne...

 

  • Like 2
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kajtek napisał:

"Opiekun" psiaka to chyba z rodzaju tych "estetów" , tak jak w przypadku mojej kotki. Ładna była, więc wzięli ją ze strychu, nie żałowali pieniędzy, aby leczyć koci katar, a gdy jedno oczko /bardzo zniszczone chorobą/ trzeba było amputować - pozbyli się, bo... brzydzili się na nią patrzeć :-(. Kicia jest u mnie prawie 12 lat i uwielbiam ją całować w pusty oczodołek. To ta buraska z awatarka <3

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, bo czy oni sami mają gwarancję, że odejdą szybko, bez cierpień, deformacji chorobami, gnicia za życia i nie będą psuć innym doznań estetycznych. Życie czasem bywa przewrotne...

 

Przyznam się, że w stosunku do takich ludzi właśnie na tę przewrotność liczę... 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kajtek napisał:

"Opiekun" psiaka to chyba z rodzaju tych "estetów" , tak jak w przypadku mojej kotki. Ładna była, więc wzięli ją ze strychu, nie żałowali pieniędzy, aby leczyć koci katar, a gdy jedno oczko /bardzo zniszczone chorobą/ trzeba było amputować - pozbyli się, bo... brzydzili się na nią patrzeć :-(. Kicia jest u mnie prawie 12 lat i uwielbiam ją całować w pusty oczodołek. To ta buraska z awatarka <3

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, bo czy oni sami mają gwarancję, że odejdą szybko, bez cierpień, deformacji chorobami, gnicia za życia i nie będą psuć innym doznań estetycznych. Życie czasem bywa przewrotne...

 

Tak właśnie prawdopodobnie było...

Kajtek - bardzo chciałabym, aby Gucio mógł choć "chwilkę"  cieszy się takim opiekunem, jakiego teraz ma Kicia ...

 

Gucio może już właściwie opuścić lecznicę,  (jutro ma jeszcze powtórne badania krwi), a ja nie mam go gdzie zabrać:(

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem pokazuję Tekilkę - kicia ma ok. 1,5 - 2 lat, jest wysterylizowana, odrobaczona, wolna od FIV+FeLv ; ma cudowny charakter, cały czas tylko chciałaby się miziać.

Szukamy domu - za chwilkę zrobię OLX na Warszawę, jakby ktoś chciał pomóc i zrobił ogłoszenia na Kraków - będę bardzo wdzięczna.

IMGP3150.JPG

IMGP3151.JPG

IMGP3155.JPG

IMGP3156.JPG

IMGP3159.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...