Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Udało się malutką  "upchnąć" u Szafirków :) Anula mnie pogoniła i już wszystko pozałatwiałam.Jutro będziemy czekać na potwierdzenie od Toli,że sunia jest zarezerwowana

Ależ się dzieje !!! Tym razem szafirek będzie miał samochód pełny po brzegi :D.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Udało się malutką  "upchnąć" u Szafirków :) Anula mnie pogoniła i już wszystko pozałatwiałam.Jutro będziemy czekać na potwierdzenie od Toli,że sunia jest zarezerwowana

Wspaniale. Bardzo się cieszę. Na czyje konto słać kasę?

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba oszalałam ale nie mogłam przetrawić,że sunia wróciła na boksy ogólne.Zobaczymy jak nam się poukłada z finansami,jak będzie kiepsko to będziemy myśleć aby nie popaść w długi.Teraz najważniejsze potwierdzenie Toli o zarezerwowaniu suni.W Zamościu ma być -20.Masakra.

Poker,bardzo,bardzo dziękuję za pomoc w imieniu czarnulki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jak by dało radę ją jeszcze gdzieś upchnąć, to wspomogę finansowo. Na początek deklaruję 50 zł ,a potem bazarki i jeszcze jakiś grosz.

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Udało się malutką  "upchnąć" u Szafirków :) Anula mnie pogoniła i już wszystko pozałatwiałam.Jutro będziemy czekać na potwierdzenie od Toli,że sunia jest zarezerwowana

5 minut temu, Anula napisał:

Ja chyba oszalałam ale nie mogłam przetrawić,że sunia wróciła na boksy ogólne.Zobaczymy jak nam się poukłada z finansami,jak będzie kiepsko to będziemy myśleć aby nie popaść w długi.Teraz najważniejsze potwierdzenie Toli o zarezerwowaniu suni.W Zamościu ma być -20.Masakra.

Poker,bardzo,bardzo dziękuję za pomoc w imieniu czarnulki.

 

Jesteście WSPANIAŁE !!! 

Gdyby nie to ,że moja dwójka siedzi i nie chce wybrać się do swoich domków ;) i że Abi też czeka na pomoc to bym sama ją zabrała.

58 minut temu, Onaa napisał:

Ależ się dzieje !!! Tym razem szafirek będzie miał samochód pełny po brzegi :D.

Ciekawe czy wystarczy dla niego miejsca w aucie? ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj pojechałam do schronu zaraz po pracy, bo umówiłam się z onaa, że sprawdzę, czy sunia Bezogonka jest jeszcze i w razie czego zarezerwuję ją.

Od razu pobiegłam do boksu. ale tam suni nie było...

Zapytany pracownik powiedział, że dzisiaj  rano wydał  małą sunię, więc podłamana  poprosiłam, aby zczytał mi wiek innej małej suczki w nadziei, że może ona pojedzie...

Jakież było moje zdziwienie, gdy na wybiegu otwartym, wśród szczęściarzy, którzy czekają na wyjazd do szafirki, biegała sobie Bezogonka!!!

Okazało się, ze Tz rano dzwonił do schroniska i prosił o dołączenie suni do oczekujacych psiaków!

A ta mała czarna musiała wrócić do boksuhttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Myślałam, że serce mi pękniehttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Sunia ma ok.3 lat

 

IMGP1903.jpg

IMGP1904.jpg

IMGP1905.jpg

Czy to ta sunia, która ma zdjęcia z tyłu i pracownik ją chwalił?

Jak cudnie, że dostała szansę i opuszcza schronisko! :)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie ta czarna podpalana sunieczka wygląda jak mix cavalierka. Gdyby jej te kudełki na grzbiecie i głowie ładnie przykrócic, to bedzie śliczna. Jesli bedzie już wykąpana i zadbana, to mogę ją ogłosić na grupach cavisiowych i zrobic jej w rasie olx. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Jak dla mnie ta czarna podpalana sunieczka wygląda jak mix cavalierka. Gdyby jej te kudełki na grzbiecie i głowie ładnie przykrócic, to bedzie śliczna. Jesli bedzie już wykąpana i zadbana, to mogę ją ogłosić na grupach cavisiowych i zrobic jej w rasie olx. 

Szafirka też zaraz mi napisała,że to chyba taka cavalierka...:) Bardzo dziękujemy,ogłoszenia zawsze się przydadzą :)

Otrzymałam potwierdzenie od Toli,że mała zarezerwowana! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Faktycznie!
Mix cavalierka albo nawet jego mniejszego kuzyna, kinga :)

Własnie chodzi mi o Cavalier King Charles Spaniel.  Nie chce wstawiac cudzych zdjeć, ale czarne podpalane tez są, a tu dla porównania Tonia. Niektóre cavisie są bardzo kudłate, mozna wiec ją przyciać. Jak bedą przydatne ogłoszenia, to proszę o info na priv, zawsze w danej rasie łatwiej o milośnika rasy, niż na ogólnych ogłoszeniach. Rasa bardzo popularna, więc mała powinna szybko znaleźć dobry dom.

DSC05797.JPG

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Bogusik napisał:

Udało się malutką  "upchnąć" u Szafirków :) Anula mnie pogoniła i już wszystko pozałatwiałam.Jutro będziemy czekać na potwierdzenie od Toli,że sunia jest zarezerwowana

 

22 godziny temu, Anula napisał:

Ja chyba oszalałam ale nie mogłam przetrawić,że sunia wróciła na boksy ogólne.Zobaczymy jak nam się poukłada z finansami,jak będzie kiepsko to będziemy myśleć aby nie popaść w długi.Teraz najważniejsze potwierdzenie Toli o zarezerwowaniu suni.W Zamościu ma być -20.Masakra.

Poker,bardzo,bardzo dziękuję za pomoc w imieniu czarnulki.

Dziewczyny, bardzo, bardzo dziękuję, jesteście wspaniałe!

Wczoraj, jak zadzwoniła Bogusik, to śmiałam się i płakałam z radości

Dzisiaj rano TZ zadzwonił do schroniska, powiedział o suni i chciał zaraz jechać, ale w schronie powiedzieli, ze wiedzą, o którą suczkę chodzi.

A ja jak zwykle przejmuję się za 2 Tole i cały czas myślę, czy się nie pomylili.

Na razie wszystko układa się, oby takk dalej http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czy to ta sunia, która ma zdjęcia z tyłu i pracownik ją chwalił?

Jak cudnie, że dostała szansę i opuszcza schronisko! :)

Tak, to ta sunia zachwalana przez pracownika, ale to nie ona jedzie;  jest odrobinę wyższa od szczęściary

5 godzin temu, Onaa napisał:

Ta mała czarna sunieczka co się załapała na końcu to ta z tego zdjęcia ?

IMGP1512.JPG

Na ręce wygląda wielkości pekinka.

To nie ta sunia, to ta wyższa...

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też jestem ciekawa... i zapytałam o to wyżej Tolę... 

 

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

A ta łaciatka jest jeszcze mniejsza? 

Ta łaciata jest  taka, jak ta, która jedzie jako ostatnia

1 godzinę temu, Tianku napisał:

to raczej nie ta sama sunia ta jest większa

Masz rację...

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tola pisała wcześniej o dwóch czarnych suniach być może to są różne.Tola jak wejdzie na wątek to odpowie na nasze pytania.

W tym boksie jest 4 czarne suczki, zaraz je pokażę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...