Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 minutę temu, Anula napisał:

To cudownie,że  sunia otrzymała szansę opuszczenia schronu.Jest jakiś plan ulokowania jej gdzieś? Potrzebna wizyta u weta,przebadania jej bo ten brzuszek autentycznie jest wzdęty.

Na razie jest zainteresowanie sunią osoby z Warszawy...

Jak będzie - zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Pracownik bardzo chwalił tą czarnulkę...

Możesz coś o suni powiedzieć? I byłaby szansa na jakies zdjęcia z przodu?
Chociaż ją poogłaszam prosto ze schroniska... :(

Ona taka w moim typie mocno. Mój psisko też nosi tak wysoko ogon, no kocham takie psy, aż płakać mi się chce, jak widzę tę niunię.

1 godzinę temu, Tola napisał:

Suczkę zabiera fundacja AST, szukamy transportu do Warszawy...

 Wczoraj cały wieczór szukaliśmy z TZ miejsca ...

 

21 minut temu, Tola napisał:

Na razie jest zainteresowanie sunią osoby z Warszawy...

Jak będzie - zobaczymy...

 

21 minut temu, Tola napisał:

Mam transport do Warszawy dla Astki!!!

Wow! ale działacie! :)

Trzymam kciuki! MOCNO!
Kiedy astka pojedzie?
I czy beagielka się też załapie? 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Możesz coś o suni powiedzieć? I byłaby szansa na jakies zdjęcia z przodu?
Chociaż ją poogłaszam prosto ze schroniska... :(

Ona taka w moim typie mocno. Mój psisko też nosi tak wysoko ogon, no kocham takie psy, aż płakać mi się chce, jak widzę tę niunię.

Wow! ale działacie! :)

Trzymam kciuki! MOCNO!
Kiedy astka pojedzie?
I czy beagielka się też załapie?
 

Wera jedzie w niedzielę :)

Jutro bierzemy zrzeczenie się psa i wszystkie dokumenty.

Nie mam na razie decyzji w sprawie beaglusi...

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko pójdzie dobrze, to do hoteliku pojedzie 4 suczki z zamojskiego schronu.

Wygrały  być może życie. Wkrótce będą miały własne domy, rodziny. 

 Ale najbiedniejszy z nich, starszy piesek, już we wtorek będzie spał  we własnym domu, w domu u Jaaga.

Maluszek nie ma jeszcze swojego imienia, ale ma własny dom!!!

Chciałam, aby TZ zrobił mu dzisiaj  nowe zdjęcia do portrecików, bo mnie w niedzielę nie wyszły;  ale TZowi  też nie wyszły:(

 

Jaaga - ogromne podziękowania za taką decyzję.

 Gdyby nie TY nie wiem, czy zobaczyłabym maluszka przy kolejnej wizycie...

Dziękuję

pu020-xl.jpg

Zrobiłam portreciki ze starych zdjęć...

 Chcialam, aby podziękowanie było wyjątkowe, bo i decyzja Jaaga jest wyjatkowa...

P1270069.JPG.a56d74e463e3a0c9aeb14034bdd77a1d.JPG

P1270066.JPG.15136b4ceb33f8e43c33fb8e9cf36dd8.JPG

  • Like 2
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Jeszcze beaglusia z Gracja na wybiegu otwartym - to tam przeniesiono wszystkie psy, które wyjeżdżają we wtorek.

IMGP1897.JPG

Czy tam z tyłu przy misce jest mój psiaczek? jeszcze te kilka dni i jadą.

Rozglądałam się za suczką, ale jak go zobaczyłam na schroniskowym fb, to wiedziałam, że jesli jeszcze żyje, to go wezmę, więc to nie była szczególna decyzja. Raczej przeznaczenie. Teraz tylko prosze o kciuki za przyjazne przyjęcie przez moich chlopaków. Mam jednak nadzieję, że na tej wielkości psiaka nie zwróca uwagi. Stale o nim mysle, praktycznie za każdym razem, kiedy wychodzę z domu i czuję zimno, to mysle, jak on tam znosi tą temperaturę. Odliczam dni. Imienia nie mam, dobiorę raczej, jak już go zobaczę.

Bardzo się cieszę, ze tyle psow dostało szansę i opuszcza schronisko. A już wyjątkowo cieszy ta beagielka z mega brzuszkiem. Zawsze Was podziwiałam, ze tak sprawnie i zgodnie działacie. Fajnie, ze tez bedę miała zamojszczaka :)

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Czy tam z tyłu przy misce jest mój psiaczek? jeszcze te kilka dni i jadą.

Rozglądałam się za suczką, ale jak go zobaczyłam na schroniskowym fb, to wiedziałam, że jesli jeszcze żyje, to go wezmę, więc to nie była szczególna decyzja. Raczej przeznaczenie. Teraz tylko prosze o kciuki za przyjazne przyjęcie przez moich chlopaków. Mam jednak nadzieję, że na tej wielkości psiaka nie zwróca uwagi. Stale o nim mysle, praktycznie za każdym razem, kiedy wychodzę z domu i czuję zimno, to mysle, jak on tam znosi tą temperaturę. Odliczam dni. Imienia nie mam, dobiorę raczej, jak już go zobaczę.

Bardzo się cieszę, ze tyle psow dostało szansę i opuszcza schronisko. A już wyjątkowo cieszy ta beagielka z mega brzuszkiem. Zawsze Was podziwiałam, ze tak sprawnie i zgodnie działacie. Fajnie, ze tez bedę miała zamojszczaka :)

Tak, z tyłu przy misce jest Twój maluszek.

Widziałam go dzisiaj w schronisku, podobnie jak pozostałą 4  szczęściarzy, którzy we wtorek zaczynają nowe życie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Beaglusia  też ma szansę na odmianę losu - dzisiaj dzwoniła do mnie p. Kasia, która zabiera sunię!

Niestety jeszcze nie wiadomo kiedy to będzie, wciąż próbują zorganizować i miejsce i transport.

Trochę się martwię, ze jak nasza 5 psiaków wyjedzie, o sunia zostanie sama w tych pustych budach...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pojechałam do schronu zaraz po pracy, bo umówiłam się z onaa, że sprawdzę, czy sunia Bezogonka jest jeszcze i w razie czego zarezerwuję ją.

Od razu pobiegłam do boksu. ale tam suni nie było...

Zapytany pracownik powiedział, że dzisiaj  rano wydał  małą sunię, więc podłamana  poprosiłam, aby zczytał mi wiek innej małej suczki w nadziei, że może ona pojedzie...

Jakież było moje zdziwienie, gdy na wybiegu otwartym, wśród szczęściarzy, którzy czekają na wyjazd do szafirki, biegała sobie Bezogonka!!!

Okazało się, ze Tz rano dzwonił do schroniska i prosił o dołączenie suni do oczekujacych psiaków!

A ta mała czarna musiała wrócić do boksuhttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Myślałam, że serce mi pękniehttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Sunia ma ok.3 lat

IMGP1902.jpg

IMGP1903.jpg

IMGP1904.jpg

IMGP1905.jpg

IMGP1906.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Jak by dało radę ją jeszcze gdzieś upchnąć, to wspomogę finansowo. Na początek deklaruję 50 zł ,a potem bazarki i jeszcze jakiś grosz.

Udało się malutką  "upchnąć" u Szafirków :) Anula mnie pogoniła i już wszystko pozałatwiałam.Jutro będziemy czekać na potwierdzenie od Toli,że sunia jest zarezerwowana

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...