Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Byłam dzisiaj w schronisku wypytać o suczki dla b-b, ale problem rozwiązał się sam...

Tej suczki już nie ma w schronisku, wczoraj została wydana

IMGP1541.JPG

Poprosiłam o wyprowadzenie tej drugiej suczki - ma ok. 2 lat, bardzo sympatyczna.

Dzwoniłam już do b-b - do szafirki jedzie ta malutka

IMGP1661.JPG

IMGP1662.JPG

IMGP1663.JPG

IMGP1664.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja również przyłączam się do rocznicowych gratulacji :)

Kochani,transport planowany jest na wtorek.Szafirek wyjedzie w poniedziałek aby być już rano w schronisku.Tola powiadomiona i jutro jej TZ ma zgłosić to w schronisku.Nasza kochana Havanka na prośbę Toli zrobi bazarek transportowy :) Oczywiście potrzebne będą wątki dla psiaków i ilość km/kwota.

Jaaga,podaj proszę ulicę lub dzielnicę, tak aby Szafirek mógł chociaż w przybliżeniu policzyć kilometerki....:)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

Ja również przyłączam się do rocznicowych gratulacji :)

Kochani,transport planowany jest na wtorek.Szafirek wyjedzie w poniedziałek aby być już rano w schronisku.Tola powiadomiona i jutro jej TZ ma zgłosić to w schronisku.Nasza kochana Havanka na prośbę Toli zrobi bazarek transportowy :) Oczywiście potrzebne będą wątki dla psiaków i ilość km/kwota.

Jaaga,podaj proszę ulicę lub dzielnicę, tak aby Szafirek mógł chociaż w przybliżeniu policzyć kilometerki....:)

Napisałam na priv.

Wiem, że nie ogłaszacie psów w schronisku, ale może jednak zrobiłabym olx i poudostepniała na fb tą śnieżnobiałą piekność? Ma kilka zdjeć i mozna napisac, że czeka w schronisku na dom, dać tel do schroniska czy do kogos tutaj. No nie wiem, dajcie znac. Potrzebny byłby chyba wtedy nr boksu, skoro psy nie mają numerów czy imion. Serce mi się kroi, ze takie cudo tam niepotrzebnie siedzi, a domy powinny się bić o nią.

Link to comment
Share on other sites

IMGP1664.JPG

Przedstawiam Wam Sabę - Sabcię  :)

Los wybrał właśnie ją.

 

Szkoda,że tym razem tylko tej malutkiej mogę pomóc :(

 

Wszystkie psiaczki zasługują na szansę na lepsze życie.

Może stanie się cud i Bobi znajdzie domek a Mika się przestanie bać? i kolejnym razem też będę mogła pomóc jakiejś bieduli.

 

3 godziny temu, Tola napisał:
A my mamy dzisiaj rocznicę - 11 lat temu zabraliśmy z zamojskiego schroniska 5 letnią Zulkęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

IMGP1756.JPG

 

 

IMGP1488.JPG

Do zacałowania :*

Jeszcze raz gratuluję :)

Link to comment
Share on other sites

IMGP1634.JPG - ta czarna z ogonkiem nad grzbietem mnie martwi... zwyczajna, czarna... :( mam wrażenie, że może się zasiedzieć... czy na wątku jest więcej jej zdjęć?

 

Bardzo wychudzona mała suczka

IMGP1630.JPG

IMGP1637.JPG

- a ta to mocno zmiksowany, beagle... tzn. mam nieodparte wrażenie, że w jej genach siedzi jakiś beagle... piąta woda po kisielu, ale może spróbować zainteresować środowisko beagle'arzy?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja również przyłączam się do rocznicowych gratulacji :)

Kochani,transport planowany jest na wtorek.Szafirek wyjedzie w poniedziałek aby być już rano w schronisku.Tola powiadomiona i jutro jej TZ ma zgłosić to w schronisku.Nasza kochana Havanka na prośbę Toli zrobi bazarek transportowy :) Oczywiście potrzebne będą wątki dla psiaków i ilość km/kwota.

Jaaga,podaj proszę ulicę lub dzielnicę, tak aby Szafirek mógł chociaż w przybliżeniu policzyć kilometerki....:)

Wprawdzie mam jeszcze nie rozliczony do końca poprzedni bazarek, bo czekam jeszcze na jedną wpłatę, to spróbuję wystartować z kolejnym. Może się uda choć częściowo pokryć koszty transportu. Tym bardziej, ze jedzie aż 5 psów. Czekam na nowe wątki szczęściarzy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 20:42, Anula napisał:

Tola gratulacje dla Ciebie i Zuleczki.To dzięki Wam Zuleczka tak się fajnie trzyma.

22 godziny temu, b-b napisał:

 

Do zacałowania :*

Jeszcze raz gratuluję :)

Dnia 20.02.2018 o 20:58, Poker napisał:

Brawo Zulka - babulka.Żyj jeszcze długo i bądź zdrowa na pociechę Twojego pańciostwa.

 

Dnia 20.02.2018 o 21:36, Bogusik napisał:

Ja również przyłączam się do rocznicowych gratulacji :)

 

 

13 godzin temu, malagos napisał:

Tolu, moja 16-letnia Zulka pozdrawia Twoją 16-letnią Zulkę :)

Zulcia pięknie dziękuje za  życzenia, ja również http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...