Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

Wciąż czekam http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

IMGP1572.JPG

IMGP1575.JPG

 

 

To chyba jedna  z tych suczek o długim schroniskowym stażu, o które pytałam po smierci Sary? Gdyby nie pies staruszek, to wzięłabym ja od razu, tak mi ja przypomina :( Jest cudna. Jesli będzie organizowany jakiś transport, to bardzo proszę o kontakt, chętnie dołącze sięze staruszkiem. Niestety, nie udało mi się nic zorganizować na już po znajoomych, za długa trasa. Potrzebny byłby mi transport do Krakowa lub jeszcze lepiej Katowic.

 

Link to comment
Share on other sites

IMGP1511.JPG

To chyba ranka po sterylizacji?

 

 

Tolu a Abi jak się zachowywała? Jest u niej jakaś poprawa???

 

 

Czy o tej suni możesz coś więcej powiedzieć?

 IMGP1515.JPG

 

 

 

 

 

 

 

IMGP1531.JPGTo chyba inna?

 

 

IMGP1522.JPG

 

 

O tym chłopaku ostatnio myślałam i padło na Mikę...

IMGP1583.JPG

 

 

IMGP1541.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

To chyba jedna  z tych suczek o długim schroniskowym stażu, o które pytałam po smierci Sary? Gdyby nie pies staruszek, to wzięłabym ja od razu, tak mi ja przypomina :( Jest cudna. Jesli będzie organizowany jakiś transport, to bardzo proszę o kontakt, chętnie dołącze sięze staruszkiem. Niestety, nie udało mi się nic zorganizować na już po znajoomych, za długa trasa. Potrzebny byłby mi transport do Krakowa lub jeszcze lepiej Katowic.

 

Transport będzie organizowany z Zamościa do Nowej Soli a więc Katowice są po drodze.Prawdopodobnie transport będzie łączony ale na razie jeszcze nic nie wiemy.Będą założone wątki tylko musimy chwilkę poczekać.

2 minuty temu, Poker napisał:

Patrzę na te psy i serce mi pęka Straszne jest uczucie, gdy trzeba wybierać.

Za każdym razem trzeba wybierać a pomagamy już troszeczkę.Decyzja jest bardzo ciężka.Nie damy rady więcej utrzymać psiaków w hoteliku.Za mało jest nas do pomagania a psiaków multum. Najgorsze jest to,że to multum nigdy się nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja wymiękam już.

Anulko nie tylko Ty Kochana...

 

Niestety mam dwa psiaki i obiecałam sobie,że  choć jeden musi iść do domu a ja dopiero wezmę kolejnego. Nie powinnam tu wchodzić bo znowu serce zwyciężyło.

 

Rozmawiałam z Hanią .Mogę zabrać ale tylko sunia wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

IMGP1511.JPG

To chyba ranka po sterylizacji?

 

Czy o tej suni możesz coś więcej powiedzieć?

 IMGP1515.JPG

 

IMGP1531.JPG   To chyba inna?

 

Cytat

To chyba ranka po sterylizacji?

To nie tyle ranka, co jeszcze RANA  :(

 

Jeśli chodzi o te dwie suczki, to wg. jedna i ta sama.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

To chyba jedna  z tych suczek o długim schroniskowym stażu, o które pytałam po smierci Sary? Gdyby nie pies staruszek, to wzięłabym ja od razu, tak mi ja przypomina :( Jest cudna. Jesli będzie organizowany jakiś transport, to bardzo proszę o kontakt, chętnie dołącze sięze staruszkiem. Niestety, nie udało mi się nic zorganizować na już po znajoomych, za długa trasa. Potrzebny byłby mi transport do Krakowa lub jeszcze lepiej Katowic.

 

Tak, to weteranka, bardzo długo w schronisku, serce mi pęka,  jak mijam jej boks, podobnie jak boks tej suczki podobnej do Miłej http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Bezsilność jest strasznahttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Martuniu jeszcze oprócz Miss to tą sunię byśmy wzięły

IMGP1545.JPG

Bogusiu - ogromnie się cieszę,TZ jutro rano zadzwoni do schronu ; Miss już zarezerwowana, ma niecałe  2 lata, ta czarno biała podobno jeszcze młodsza

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

 

Tolu a Abi jak się zachowywała? Jest u niej jakaś poprawa???

 

Czy o tej suni możesz coś więcej powiedzieć?

 IMGP1515.JPG

 

IMGP1531.JPGTo chyba 

 

 

IMGP1522.JPG

IMGP1541.JPG

 

3 godziny temu, b-b napisał:

IMGP1512.JPG

 

Tolu dla jasności. 

Mogę zabrać tylko sunię.

Wiesz może jaki są wiekowo?

Proszę wybierz mi z tych - wiem,że to nie będzie łatwe bo wszystkie zasługują na pomoc :( - sunię, którą była wzrostowo taka jaka może iść do Hani, i taką , która była najbardziej proludzka. Nie mogę teraz pozwolić sobie na kolejnego psiaczka, który będzie potrzebował dłuższego czasu na ...uwierzenie,że człowiek to nie samo zło. Wiem, że mimo dobrego wyboru może być tak,że sunia nie znajdzie zainteresowania w ogłoszeniach. Wtedy będę się starała aby mino wszystko mogła tam poczekać na swój domek. Najwyżej zadłużę się u Hani.

Ta 1 sunia widać,że ludzi się nie boi. Skoczyła na pana nogę...Trudno, trudno wybrać:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

IMGP1511.JPG

To chyba ranka po sterylizacji?

Tolu a Abi jak się zachowywała? Jest u niej jakaś poprawa??

Czy o tej suni możesz coś więcej powiedzieć?

 IMGP1515.JPG

IMGP1531.JPG

To chyba inna?

IMGP1522.JPG

 

O tym chłopaku ostatnio myślałam i padło na Mikę...

IMGP1583.JPG

IMGP1541.JPG

Boguniu - to rana po sterylce, bo wszystkie te suczki, które dzisiaj pokazałam są po zabiegu.

 

Abi dzisiaj dosyć długo stała przy siatce, potem spokojnie odeszła.

Nie potrafię powiedzieć, czy jest poprawa, ona w boksie zachowuje się bardzo spokojnie , ale  zupełnie nie zwraca uwagi na człowieka - podobnie zachowywała się Suzi...

 

Ta mała trochę szorstka sunia (jest na obu zdjęciach) jak widać na zdjęciach do pracownika podchodzi, próbuje się wspinać (dzisiaj był ten, którego psy się nie boją).

Wyciągałam  do niej rękę, ale nie podeszła.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Boguniu - nie chciałabym wybierać...:(

Dzisiaj najbliżej mnie była ta ruda sunia, ona jest nieduża, bardzo płakała.

Ta z krótkim ogonkiem tez fajna...

 Jak chcesz to jeszcze popytam pracownika o charakter, albo porównam wzrost, albo wiek....bo i tak TZ albo ja będziemy  musieli jechać, żeby pokazać suczkę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...