Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

11 godzin temu, malagos napisał:

Ale dobre wieści! Jak psiak wygląda po gonitwie po węglu, to widzimy, ciekawe jak TŻ Toli :) he, he, Tola, pokazuj czarnego chłopa!

Chłop do pasa w pyle węglowym,   czapa w pajęczynach z ubiegłego stulecia ,  a w aucie z czapy wyleciał niezidentyfikowany owad latający.

Skąd on się wziął w środku zimy - chyba tez chciał być uratowany:)

 Ewa w  różowej czapeczce całej w pajęczynach wyglądała jak szamanka;)

 Wszyscy wkroczyli tak do wetahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_h1_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2018 o 17:10, Tola napisał:

. . .

Piesek jest biało - rudy;  w tej chwili pobrudzony, bo poganiali sobie trochę z TZ po węglu.

 

To taka nowa zamojska tradycja, rozumiem, gonitwa z psiakiem po węglu     5a84a51fa1621_gifpuszczaoczko.gif.aac078b56da1ca33dd6fcd7eedf647ef.gif

A tak poważnie, to czemu  oni po węglu się gonili ? 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

To taka nowa zamojska tradycja, rozumiem, gonitwa z psiakiem po węglu     5a84a51fa1621_gifpuszczaoczko.gif.aac078b56da1ca33dd6fcd7eedf647ef.gif

A tak poważnie, to czemu  oni po węglu się gonili ? 

TZ próbował złapać  Homera, a ten  zaszył się w pomieszczeniu, gdzie jego pan składował sobie węgiel (pomieszczenie jest chałupie) 5a84a51fa1621_gifpuszczaoczko.gif.aac078b56da1ca33dd6fcd7eedf647ef.gif

Homer też był cały w pyle węglowym.

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, konfirm31 napisał:

Piękny Fred. Cudny z niego owczar :). Radość na niego patrzeć :).

 

Oj tak:)

Ja mam oczy w mokrym miejscu i od razu po takich zdjęciach  płacze mi się, bo pamiętam, jak wyglądał w schronie i jakie tam miał życie

 Dziewczyny bardzo go chwalą, mówią, ze oddadzą tylko do najlepszego domu;)

Link to comment
Share on other sites

Już miałam iść spać... Niesamowicie szczęśliwe psiaki plus Pucek ! Pucek, widzę, też ma swojego bodyguarda, podobnie jak trójłapek Jaś. Ale największy sentyment, mam do Rajki i Soni. Wciąż wiodą szczęśliwe życie w cudownym domu. Bardzo, bardzo sie cieszę ! Dziękuję Tolu za te zdjecia.

Fred z kolei, przeszedł ogromną metamorfozę ! Jest wręcz nie do poznania ! Wygrał szczęśliwy los i niech mu już zawsze sprzyja !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

TZ próbował złapać  Homera, a ten  zaszył się w pomieszczeniu, gdzie jego pan składował sobie węgiel (pomieszczenie jest chałupie) 5a84a51fa1621_gifpuszczaoczko.gif.aac078b56da1ca33dd6fcd7eedf647ef.gif

Homer też był cały w pyle węglowym.

No to TZ miał przednią "zabawę w chowanego".  Musiał być bardzo szczęśliwy, gdy wreszcie udało mu się docapić Homerka :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Już miałam iść spać... Niesamowicie szczęśliwe psiaki plus Pucek ! Pucek, widzę, też ma swojego bodyguarda, podobnie jak trójłapek Jaś. Ale największy sentyment, mam do Rajki i Soni. Wciąż wiodą szczęśliwe życie w cudownym domu. Bardzo, bardzo sie cieszę ! Dziękuję Tolu za te zdjecia.

Fred z kolei, przeszedł ogromną metamorfozę ! Jest wręcz nie do poznania ! Wygrał szczęśliwy los i niech mu już zawsze sprzyja !

Ja tylko zacytuję Havankę. To jest dokładnie to,  co mi na myśl przychodzi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Zuleczka ma super legowisko :)   Florcia wypisz, wymaluj moja Kikunia :)  Nawet ułożenie podobne :)

Dobrej nocy Dziewczynki, kolorowych snów!

I to nie jedno. Florka wybrała duże, królewskie łoże na kanapie. Śpiące królewny już odpoczywają, bo przed nimi kolejny dzień, królewskiego życia. A mało brakowało, zeby Floreczka miała dziś inny domek... Zaparła się dziewusia i udało sie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Jaaga napisał:

Na fb schroniska w Zamościu wypatrzyłam na zdjeciu psiaka, który po prostu wrył mi się od razu w mózg. Napisałam tam pytanie o płeć. Jak tu wstawić zdjecie, bo może Wy kojarzycie?

Metodą kopiuj wklej. Jeśli to się nie uda (nie zawsze można tak), to zaznaczyć zdjęcie, kliknąć w nie prawym przyciskiem myszy i z menu wybrać opcję: Zapisz obraz jako... zapisać ten obraz na dysku kompa i wkleić go na wątek korzystając z przycisku: wybierz pliki.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jaaga napisał:

Dziekuję bardzo, wygłupiłam się ;) Ostatnio wstawiałam dawno temu zdjecia na dogo, kiedy nie było obcji, wybierz plik. Chodzi mi o tego czarnego, na drugim planie.

 24273502_1501819026603776_1288166079336132587_o.jpg

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi :)

Faktycznie, może wryć się w pamięć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...