Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 10/12/2017 o 12:39, helli napisał:

Damy się tak nie rozkraczają, ale kotki chyba lubią

Chwileczke...Koteczka lapka skromnie zaslonila swe "wdzieki".

Po' spojerzeniu widac, ze zostala niecnie przylapana podczas intymnej toalety i w ostatniej chwili ratuje sie, jak moze... Jest mocno niezadowolona, wrecz zla. Kazda z nas czulaby sie podobnie ;)

 

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Pralinka to wyjątkowa koteczka z wyjątkową historią to i pozy przybiera wyjątkowe;).

Domek też ma wyjątkowy - pani zadzwoniła i poprosiła o kota, który najdłużej czeka na dom i któryjest najbardziej wycofany.

No i tak Pralinka znalazła swoja rodzinę:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2017 o 14:56, Anula napisał:

Aby nie sprawiać kłopotu Marcie,TZ-owi i Asi,zakupiłyśmy obróżki,szelki,smycze dla naszych psiaków,które mam nadzieję,że trafią pod naszą opiekę.

Martuniu,paczuszka będzie wysłana w tym tygodniu,jeżeli wyrazisz zgodę na przechowanie tych akcesoriów. 

W paczuszce: 5szt. szelki+smycz;5szt.szelki;4szt.obroża+smycz;16szt.obroże;8szt.smycze.

 

IMG_0624.JPG

Dzisiaj przyszła paczka, wszystko piękne, solidne - jeszcze raz bardzo dziękujemy:)

Teraz tylko czekamy na kolejnych szczęśliwców.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Pralinka to wyjątkowa koteczka z wyjątkową historią to i pozy przybiera wyjątkowe;).

Domek też ma wyjątkowy - pani zadzwoniła i poprosiła o kota, który najdłużej czeka na dom i któryjest najbardziej wycofany.

No i tak Pralinka znalazła swoja rodzinę:)

Ja też tak zrobię. Na razie mam stareńkiego Boryska, nie chcę mu zrobić kłopotu nowym kotem, ale kiedyś...wezmę dwa najmniej adopcyjne :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki :) mały plaskaty Oluś ma szansę na domek :)

Rozwydrzył się maluch,nawet pogadać nie pozwolił tak się wtrącał szczekaniem do rozmowy :) to już nie taki cichutki piesełek,poczuł się pewniej to i rządzić czasami chce :)

Słodziak ma problemy z serduszkiem,na razie bez leków,musi być pod kontrolą kardiologa.Resztki z tego usuniętego oczka trzeba usnąć,drugim widzi kątem,trzeba powalczyć o poprawę  wzroku.Jest wychudzony,trzeba go podtuczyć i dopiero dobrać mu się do klejnotów.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Trzymajcie kciuki :) mały plaskaty Oluś ma szansę na domek :)

Rozwydrzył się maluch,nawet pogadać nie pozwolił tak się wtrącał szczekaniem do rozmowy :) to już nie taki cichutki piesełek,poczuł się pewniej to i rządzić czasami chce :)

Słodziak ma problemy z serduszkiem,na razie bez leków,musi być pod kontrolą kardiologa.Resztki z tego usuniętego oczka trzeba usnąć,drugim widzi kątem,trzeba powalczyć o poprawę  wzroku.Jest wychudzony,trzeba go podtuczyć i dopiero dobrać mu się do klejnotów.

Dziękuję za informacje o Olusiu.A jeżeli chodzi o rządzenie i rozmowę to one wszystkie chyba takie są.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dziękuję za informacje o Olusiu.A jeżeli chodzi o rządzenie i rozmowę to one wszystkie chyba takie są.

Sama mam dwie plaskate :)  U mnie Hańcia nie pyskuje ale potrafi rzucić fochem ;) adopciaki nigdy :) Natomiast Zycior nauczył Hańcię szczekać ;) do czasu kiedy się wprowadziła były podejrzenia,że jest niema ;) nie nadużywają jednak głosu haha

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

Trzymajcie kciuki :) mały plaskaty Oluś ma szansę na domek :)

Rozwydrzył się maluch,nawet pogadać nie pozwolił tak się wtrącał szczekaniem do rozmowy :) to już nie taki cichutki piesełek,poczuł się pewniej to i rządzić czasami chce :)

Słodziak ma problemy z serduszkiem,na razie bez leków,musi być pod kontrolą kardiologa.Resztki z tego usuniętego oczka trzeba usnąć,drugim widzi kątem,trzeba powalczyć o poprawę  wzroku.Jest wychudzony,trzeba go podtuczyć i dopiero dobrać mu się do klejnotów.

Bardzo się cieszę, ze Oluś już niedługo może mieć swoją rodzinę, trzymam mocno kciuki.

Skradł serca nas wszystkich, niech mus ie wreszcie wiedze w tym psim życiu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przyszły pozdrowienia od Baldo - pamiętacie przystojniaka?

W sierpniu minął rok, jak zamieszkał w ZŁotowie.

Pani Ewelina pisze min. :

Przesyłamy kilka zdjęć Baldusia
Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bubuś, bo tak pieszczotliwie go nazywany, jest zdrowy radosny i szczęśliwy, a dzięki temu my też.
Jeszcze raz dziękujemy za to że  możemy z Baldo tworzyć rodzinę.

Przesyłamy gorące pozdrowienia  od Baldo Eweliny Michała i już niedługo małej Juleczki

20170731_202308.jpg

20171016_100553.jpg

20171209_151122.jpg

20171211_223219.jpg

IMG-20171119-WA0008.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Sama mam dwie plaskate :)  U mnie Hańcia nie pyskuje ale potrafi rzucić fochem ;) adopciaki nigdy :) Natomiast Zycior nauczył Hańcię szczekać ;) do czasu kiedy się wprowadziła były podejrzenia,że jest niema ;) nie nadużywają jednak głosu haha

A mój Miki rozmawia z nami przez szczekanie.Doskonale się porozumiewamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z ogromną radością informuję, ze wczoraj do domu pod Warszawą, po wielu adopcyjnych perypetiach)  pojechał Pucek (to on wrócił z adopcji z Legionowa z powodu alergii dziecka).

Mam nadzieję nadzieję, że tym razem się uda.

Pucuś w swoim nowym domciu

20171212_183115.jpg

20171213_122014.jpg

V__6CFD.jpg

V__301A.jpg

V__602E.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Tolu, Alaskan, taka prośba o pomoc dla bezdomnej suki -  karmiącej? na fb. Przedmieścia Zamościa

 

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Pani Kozak, która szuka dla niej pomocy, to znajoma Krysi K., od Baldo. Może możliwy będzie z Nią kontakt telefoniczny przez Krysię? 

Bardzo dobrze znamy się z  Kasią, rozmawiałyśmy  parę dni temu, jakby co to kontakt mamy.

Tam na FB jest silna grupa pomagająca zwierzętom, ale problem jest  zawsze ten sam - gdzie suczkę zabrać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...