Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

33 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, ja jutro nie mogę podjechać do schroniska...pracuję od 11 do 18...dasz radę?? może nawet Twój TZ jechać, oni wiedzą o jakiego pieska chodzi. Dzisiaj o niego pytałam..chcieli go już oddzielać...

Dawałam tyle lat radę to i jutro jakoś muszę;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

taki zrezygnowany :(

Ile jest psów w zamojskim schronisku. Byłam na stronie (chyba oficjalna) -niestety nie ma bazy psów do adopcji. Byłam tutaj http://schroniskozamosc.eu

W zamojskim schronie nie ma wolontariuszy, rzadko pojawiają się zdjęcia psów do adopcji, brak aktualizacji.

 Psów jest około 200 :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten psiak już długo czeka......Za każdym razem podchodzi do siatki z nadzieją..za każdym razem coraz bardziej smutny...Tak bardzo chciałybyśmy, aby i jego ktoś zauważył...on najmniejszy w tym boksie, pozostałe psy są duże, on taki mniejszy średniak....

Spokojny, cichy...

Mam sporo jego zdjęć z lata...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

W zamojskim schronie nie ma wolontariuszy, rzadko pojawiają się zdjęcia psów do adopcji, brak aktualizacji.

 Psów jest około 200 :(

:((( i te godziny otwarcia schroniska są nierealne :(  11-14:00 czasami do 16:00 to jak sklepik na odludziu w sobotę/niedzielę.

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten psiak już długo czeka......Za każdym razem podchodzi do siatki z nadzieją..za każdym razem coraz bardziej smutny...Tak bardzo chciałybyśmy, aby i jego ktoś zauważył...on najmniejszy w tym boksie, pozostałe psy są duże, on taki mniejszy średniak....

taki 12 kg-mowy ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

:((( i te godziny otwarcia schroniska są nierealne :(  11-14:00 czasami do 16:00 to jak sklepik na odludziu w sobotę/niedzielę.

Na totalnym odludziu!! Droga z wybojami...koła można w tych dziurach zostawić....

 

2 minuty temu, uxmal napisał:

taki 12 kg-mowy ?

Myślę, że tak, on taki drobny jest.... 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, uxmal napisał:

Serce mi pewnie pęknie ale czy mogę ... prosić o jego fotki z lata..Nie dzisiaj oczywiście bo godzina zachęca raczej do snu. Tylko w wolnej chwili-jeśli znajdziesz.

 

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Wkleisz kilka??

Tak, to zdjęcia z 21 sierpnia

P1280728.JPG

P1280729.JPG

P1280731.JPG

P1280732.JPG

P1280733.JPG

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Szkoda że jestem aktualnie taka zapsiona bo bym wzięła tego maluszka. Może ktoś się ulituje nad nim ?

Żal maluszka, jest naprawę malusi:(

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tianku napisał:

a co się stało?

 

26 minut temu, Jo37 napisał:

Co się stało?

Podobno non stop ujada jak zostaje sam w domu i Pani ma na głowie sąsiadów, policję i juz sobie z nimi nie radzi. Trzeba mu szukać domu jednorodzinnego , nie mieszkania w bloku. Może zostać tam gdzie jest do czasu znalezienia domu ale zobaczymy jak to bedzie, jak się szukanie domu przeciągnie to czy Pani nie będzie kazała zabierać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...