Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

5 minut temu, Havanka napisał:

Niesamowita jest ta kocio psia przyjaźń i to od samego początku znajomości. Żadnych obaw ze strony Jasia. Szaman zaś, wydaje się być w siódmym niebie ! Widać, ze bardzo pokochał tą małą pchełkę.

pierwszy raz cos takiego widze :) w sensie takiej szybkiej kocio psiej przyjazni

Szaman po prostu czul ze Jasiem musi sie zaopiekowac psy sa niesamowite 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tianku napisał:

pierwszy raz cos takiego widze :) w sensie takiej szybkiej kocio psiej przyjazni

Szaman po prostu czul ze Jasiem musi sie zaopiekowac psy sa niesamowite 

Ja też;)

Trochę się bałam tych pierwszych dni w nowym domu właśnie ze względu na Szamana;)

 Jak widać mój strach był zupełnie nieuzasadniony;)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tianku napisał:

pierwszy raz cos takiego widze :) w sensie takiej szybkiej kocio psiej przyjazni

Szaman po prostu czul ze Jasiem musi sie zaopiekowac psy sa niesamowite 

Właśnie. Skąd wiedział, ze Jaś potrzebuje wsparcia? Z domowym kotkiem nie są tak blisko.

Link to comment
Share on other sites

  Pozdrawiam Was serdecznie od szczęśliwej Cytrynki! Pamiętacie ją jeszcze?

To teraz prawdziwy auto-alarm w samochodzie ;) od sąsiadów zza ściany Cytrynki przypadkiem wiem, że ona wciąż płacze zostawiona sama w domu, ale sąsiedzi nie narzekają - są wyrozumiali, więc nie tylko państwo, ale i sąsiedzi Cytrynki są super :)

pan Cytrynki pracuje za kierownicą i dość często podrzuca mi tu różne znalezione w rowie czy w lesie biedy, wrażliwy chłopak

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mari23 napisał:

  Pozdrawiam Was serdecznie od szczęśliwej Cytrynki! Pamiętacie ją jeszcze?

To teraz prawdziwy auto-alarm w samochodzie ;) od sąsiadów zza ściany Cytrynki przypadkiem wiem, że ona wciąż płacze zostawiona sama w domu, ale sąsiedzi nie narzekają - są wyrozumiali, więc nie tylko państwo, ale i sąsiedzi Cytrynki są super :)

pan Cytrynki pracuje za kierownicą i dość często podrzuca mi tu różne znalezione w rowie czy w lesie biedy, wrażliwy chłopak

 

Pamiętam Cytrynkę, takich suczek się nie zapomina...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...