Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Tolu - mocne kciuki za Zuleńkę i tylko pozytywne myśli ślę: płucka okażą się czyste, a cysta będzie tylko niegroźną torbielką. 

Doktor Jagielski, bo chyba do niego macie zamówioną wizytę, to bardzo sensowny specjalista, jeśli będzie trzeba, wdroży najlepsze i najbardziej skuteczne i przyjazne metody. A przez te trzy tygodnie oczekiwania, Zuleńkę - kochać i nie okazywać trwogi lecz spokój i zwykłą troskę, będzie dobrze <3

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Poker napisał:

Przykro mi bardzo. Ja bym nie męczyła jej badaniami , ani leczeniem onkologicznym .Dałabym jej spokojnie dożyć . Życzę Tolu Wam wszystkim dużo sił.

Nic nie jest jeszcze zdiagnozowane ani potwierdzone na 100%, więc trzeba mieć nadzieję, a w razie niepozytywnej diagnozy, doktor Jagielski nie jest zwolennikiem uporczywej terapii za wszelką cenę, wybiera to, co pozwoli zwierzętom na godne życie bez cierpienia 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2017 o 18:19, elficzkowa napisał:

Przesyłam dobre myśli - dla Zulci i Toli.

 

Dnia 24.10.2017 o 18:20, Jolanta08 napisał:

W takich sytuacjach człowiek jest kompletnie bezradny dntknw.gif Chudnięcie bez powodu jest niepokojące i jedynie co mogę to mocno trzymać kciuki za Zulkę i Ciebie Tolu bo wiem co przeżywasz. Takie wieści dołują mnie całkowicie ...

 

23 godziny temu, b-b napisał:

Trzymaj się Tolu!

Zaciskam kciuki za Zuleczkę!

 

23 godziny temu, Havanka napisał:

Ja też., bo nic wiecej nie mogę zrobić.

 

22 godziny temu, Anula napisał:

Jestem myślami z Wami,tyle tylko mogę.Zdrowie Zulki jest w rękach wetów.Jednak pochopne decyzje nie są wskazane.Nie męczcie za bardzo Zulki badaniami.Ona nie wie co się dzieje a nie przygotuje się jej przez rozmowę do badań.Nie patrzcie w jednym kierunku,tylko na całokształt,pies i Wy.

 

 

21 godzin temu, Poker napisał:

Przykro mi bardzo. Ja bym nie męczyła jej badaniami , ani leczeniem onkologicznym .Dałabym jej spokojnie dożyć . Życzę Tolu Wam wszystkim dużo sił.

 

20 godzin temu, kajtek napisał:

Tolu - mocne kciuki za Zuleńkę i tylko pozytywne myśli ślę: płucka okażą się czyste, a cysta będzie tylko niegroźną torbielką. 

Doktor Jagielski, bo chyba do niego macie zamówioną wizytę, to bardzo sensowny specjalista, jeśli będzie trzeba, wdroży najlepsze i najbardziej skuteczne i przyjazne metody. A przez te trzy tygodnie oczekiwania, Zuleńkę - kochać i nie okazywać trwogi lecz spokój i zwykłą troskę, będzie dobrze <3

 

20 godzin temu, kajtek napisał:

Nic nie jest jeszcze zdiagnozowane ani potwierdzone na 100%, więc trzeba mieć nadzieję, a w razie niepozytywnej diagnozy, doktor Jagielski nie jest zwolennikiem uporczywej terapii za wszelką cenę, wybiera to, co pozwoli zwierzętom na godne życie bez cierpienia 

 

20 godzin temu, Poker napisał:

Nie znam dr Jagielskiego ,ale dobrze ,że jest taki jak go opisujesz.

 

10 godzin temu, Tianku napisał:

Trzymam kciuki za Zulcię oby się okazało że to nic groźnego

 

8 godzin temu, elik napisał:

Tolu przytulam, ściskam Was i Zuleczkę. W takich chwilach ciężko jest myśli ubrać w słowa.  Powiem więc tylko - wierzę, że wybierzecie to, co dla suni będzie najlepsze. Trzymam kciuki za Waszą Trójkę.

Dziękuję Wam bardzo kochane, dobrze jest wiedzieć, że jesteście z nami myślami i trzymacie kciuki za  Zulcię. 

Będę informowała o decyzjach wetów i naszych, na razie w poniedziałek Zulcia będzie miała prześwietlenie płuc; jeśli są czyste, pojedziemy 15 listopada do dr Jagielskiego; jeśli w płucach są zmiany to już nie będzie i nadziei.

Link to comment
Share on other sites

TOZ Białystok błaga o pomoc !

Do  odebrania jest  około 100 psów i kilkunascie kotów, które w skandalicznych warunkach przetrzymywane są i rozmnażane bez jakiejkolwiek kontroli przez starsze, schorowane małżeństwo z okolic Drohiczyna.

Zwierzęta  żywione są odpadami, brodzą w fekaliach, nie mają schronienia odpowiedniego dla panujących warunków atmosferycznych.  Właściciele są zwolennikami  „nie ingerowania w naturę” i nie są zainteresowani  sterylizacją i kastracją zwierząt.  Sytuacja jest dramatyczna.

            W tej chwili podejmowane są kroki prawne zmierzające do wydania przez Burmistrza decyzji o odebraniu psów, ale problemem pozostaje znalezienie miejsc, w których można umieścić zabrane zwierzęta. Nie mogą one trafić do schroniska, z którym Gmina podpisała umowę.

22555295_1561611750565073_6534245764109957597_n.jpg

20171021_101346.jpg

20171021_101350.jpg

20171021_101541.jpg

20171021_101553.jpg

Link to comment
Share on other sites

Havanka  - bardzo dziękuję za pomoc ogłaszaniu malutkiejhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Jo37 pięknie dziękuję  za błyskawiczni zorganizowane  2 wizyty przedadopcyjne  w Warszawie http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Obie wypadły bardzo dobrze; wybrałyśmy domek, w  którym rodzina będzie w stanie poświęcić 5 tyg. Stefanii więcej wolnego czasu.

 Malutka właśnie jest w drodze do Warszawy.

Nowa rodzina nie może się doczekać, dzwoni, szykuje już kocyk na odbiór suni, żeby jej było cieplutko w drodze do domciu.

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tola napisał:

Havanka  - bardzo dziękuję za pomoc ogłaszaniu malutkiejhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Jo37 pięknie dziękuję  za błyskawiczni zorganizowane  2 wizyty przedadopcyjne  w Warszawie http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif-

Obie wypadły bardzo dobrze; wybrałyśmy domek, w  którym rodzina będzie w stanie poświęcić 5 tyg. Stefanii więcej wolnego czasu.

 Malutka właśnie jest w drodze do Warszawy.

Nowa rodzina nie może się doczekać, dzwoni, szykuje już kocyk na odbiór suni, żeby jej było cieplutko w drodze do domciu.

 

Szczęśliwej drogi Stefanio ! Koszmar, który zgotował ci człowiek, zamieni się w szczęśliwe życie !

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...