Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Co do Pucka... rodzina walczyła o kota? wdrożyli leczenie u dobrego alergologa? Czasem leki pomagają ustabilizować sytuację... :(

Piękny szczenior... ludzie to są... eh... a do bramy schroniska ktoś w nocy przywiązał shar pei'a. Widziałam post na fb. Oczywiście las rąk do adopcji...

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Szczeniaczki zarezerwowane. Jak tylko Ineczka wyjedzie do swojego domku, na jej miejsce przyjadą maluchy. Zrobimy cudne zdjęcia i do domków!!!

IMG_20171003_111127_resized_20171006_030047126.jpg

IMG_20171003_111131_resized_20171006_030033330.jpg

Asiu, dziękuję !!! Nawet nie wiesz, jak jestem zdołowana ich sytuacją. Wyobraźnia nasuwa mi okropne scenariusze.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Asiu, dziękuję !!! Nawet nie wiesz, jak jestem zdołowana ich sytuacją. Wyobraźnia nasuwa mi okropne scenariusze.

Havanko, już będzie dobrze. Odchuchamy, Dorotka zrobi cudne zdjęcia, Ty ogłoszenia i maluchy znajdą super domki. 

Nie mogłam ich zabrać dzisiaj, boję się o Ineczkę. Ona zdrowiutka, maluchy nieprzebadane...na pewno zapchlone i zarobaczone...W poniedziałek pojadą do weta!!!

Mamuśkę zabieramy za miesiąc, po kwarantannie i sterylizacji. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, już będzie dobrze. Odchuchamy, Dorotka zrobi cudne zdjęcia, Ty ogłoszenia i maluchy znajdą super domki. 

Nie mogłam ich zabrać dzisiaj, boję się o Ineczkę. Ona zdrowiutka, maluchy nieprzebadane...na pewno zapchlone i zarobaczone...W poniedziałek pojadą do weta!!!

Mamuśkę zabieramy za miesiąc, po kwarantannie i sterylizacji. 

To jeszcze tylko 2 dni i one będą się dłużyć strasznie. Oby tylko nic złego się nie wydarzyło. Ale masz rację, trzeba je najpierw wyprawić do weta. Będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Szczeniaczki zarezerwowane. Jak tylko Ineczka wyjedzie do swojego domku, na jej miejsce przyjadą maluchy. Zrobimy cudne zdjęcia i do domków!!!

IMG_20171003_111127_resized_20171006_030047126.jpg

IMG_20171003_111131_resized_20171006_030033330.jpg

Bardzo się cieszę :)

Gdybym przegapiła ich wątek to podeślij mi go proszę. Zrobię choć mały bazarek dla maluszków :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Anula napisał:

Tego szczeniaczka bez oczka albo chorym oczkiem trzeba natychmiast skonsultować z okulistą dobrym.Nieraz się słyszy,że chore oczko i nie do wyleczenia a okazuje się,że da się wyleczyć.

 

Tak było u Jaśminka...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

W schronisku nie ma już tej suczki, oby tylko trafiła do dobrego domu:(

P1290120.JPG

A ktoś by nie mógł udzielić informacji na ucho co to za ludzie sunią zaadoptowali.Oby nie trafiła na łańcuch.

Ech, jeżeli trafi to i tak już nic nie poradzimy.

Bardzo męczy taka informacja.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

A ktoś by nie mógł udzielić informacji na ucho co to za ludzie sunią zaadoptowali.Oby nie trafiła na łańcuch.

Ech, jeżeli trafi to i tak już nic nie poradzimy.

Bardzo męczy taka informacja.

Nie powiedzą....Jak ja zaadoptowałam pieska husky, który siedział w schronisku miesiąc, to nie powiedzieli właścicielowi, kto wyadoptował...Chłopak szukał wszędzie, tylko nie w schronisku...Jeżdził po mieście od rana do wieczora aż trafił na nas....Psiak był u mnie 10 dni, u niego 7 lat.....Wrócił do właściciela...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...