Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

14 minut temu, Tola napisał:

Zrozumiałam, ze zrobiłaś mu OLX...

 No nic, już maluchowi coś sklecę.

Ach ten ? No tak robiłam mu ogłoszenia na OLX i Gumtree. Ale jako tygrysek. Zapomniałam, że on ma na imie Pucuś :)

https://www.olx.pl/oferta/3-miesieczny-tygrysek-oczekuje-na-adopcje-CID103-IDnIizv.html

https://www.gumtree.pl/a-koty/krakow/3-miesieczny-tygrysek-marzy-o-adopcji/1002058298120910489582609

 

Link to comment
Share on other sites

Tola,a ta malutka kudłata sunia,czy wiesz o niej coś więcej?

Jeżeli wypadnie pozytywnie wizyta we Wrocławiu w czwartek dla Liki(jest u Murki) to Likunia będzie jechać do Wrocławia.Może za jednym transportem udało by się przetransportować ją do szafirki.W tej chwili tak głośno myślę,nie rozmawiałam z Bogusik jeszcze ani z Hanią.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tola napisał:

Zrozumiałam, ze zrobiłaś mu OLX...

 No nic, już maluchowi coś sklecę.

Właśnie jest odpowiedź na ogłoszenie kociaczka.

599d9b733274c_kociakToli.png.baf84848810339c593e642f8857b12ec.png

Podany jest w ogłoszeniu Twój Tolu nr telefonu, ale adresu e-mail nie da się zmienić. Odpowiedź przyszła na e-mail.

Co odpisać ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Właśnie jest odpowiedź na ogłoszenie kociaczka.

599d9b733274c_kociakToli.png.baf84848810339c593e642f8857b12ec.png

Podany jest w ogłoszeniu Twój Tolu nr telefonu, ale adresu e-mail nie da się zmienić. Odpowiedź przyszła na e-mail.

Co odpisać ?

Odpisz Elu, ze czekam na kontakt telefoniczny

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

Tola,a ta malutka kudłata sunia,czy wiesz o niej coś więcej?

Jeżeli wypadnie pozytywnie wizyta we Wrocławiu w czwartek dla Liki(jest u Murki) to Likunia będzie jechać do Wrocławia.Może za jednym transportem udało by się przetransportować ją do szafirki.W tej chwili tak głośno myślę,nie rozmawiałam z Bogusik jeszcze ani z Hanią.

Pytałam pracownika o sunię, bo zwróciła moją uwagę - nowa, najmniejsza w boksie; podobno jest  spokojna, ale nieśmiała - tyle się dowiedziałam.

Byłoby wspaniale, gdyby mogła opuścić schronisko:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Biedna sunia i biedna Kasia    599ddab09ca1a_pacz1.gif.8a699a234f283f22a43625e2680068b9.gif

Wiadomo co się stało ?

Prawdopodobnie wpadła pod auto:(, to bardzo ruchliwa ulica:(.

Funia zaginęła w piątek,  a prawdopodobnie w sobotę rano już było zgłoszenie o martwym psie...

Link to comment
Share on other sites

Ogłosiłam Jagusię(Jagienkę). Celowo trochę zwlekałam, zeby na weekend było trochę "wyżej". Podałam Tolu Twój numer telefonu.  Lucek, rzeczywiście ślicznota i ma już kilka fajnych zdjeć. Mam nadzieję, ze wdrożone leczenie uszu, szybko przyniesie efekty. Wkrótce i Lucka ogłoszę.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Havanka napisał:

Ogłosiłam Jagusię(Jagienkę). Celowo trochę zwlekałam, zeby na weekend było trochę "wyżej". Podałam Tolu Twój numer telefonu.  Lucek, rzeczywiście ślicznota i ma już kilka fajnych zdjeć. Mam nadzieję, ze wdrożone leczenie uszu, szybko przyniesie efekty. Wkrótce i Lucka ogłoszę.

Dziękuję bardzo Eluś, tylko nie wiem, czy nie wykasują któregoś ogłoszenia, bo ja godzinę temu tez zrobiłam OLX - skasować ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...