Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Czasami dopadają mnie zwątpienia i wręcz odrzuca mnie od dogo ale bez nas te biedne psiaki nie będą miały realnej pomocy w opuszczeniu schroniska i sprawdzonych, dobrych domów.Tak więc dzisiaj przesiedziałam pół dnia na telefonie aby wszystko uzgodnić i jak dobrze pójdzie,to we wtorek razem z Haną,Suzi i Iryskiem opuści schronisko sznaucerkowaty piesio.Roboczo nazwałam go Roni ale może Anulka będzie miała inny pomysł...Jutro Asia ma sprawdzić czy piesio jest i go zarezerwować.Mam uzgodnione miejsce dla niego u szafirki

P1270933.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Czasami dopadają mnie zwątpienia i wręcz odrzuca mnie od dogo ale bez nas te biedne psiaki nie będą miały realnej pomocy w opuszczeniu schroniska i sprawdzonych, dobrych domów.Tak więc dzisiaj przesiedziałam pół dnia na telefonie aby wszystko uzgodnić i jak dobrze pójdzie,to we wtorek razem z Haną,Suzi i Iryskiem opuści schronisko sznaucerkowaty piesio.Roboczo nazwałam go Roni ale może Anulka będzie miała inny pomysł...Jutro Asia ma sprawdzić czy piesio jest i go zarezerwować.Mam uzgodnione miejsce dla niego u szafirki

P1270933.JPG

Bogusiu, mnie też odrzuca od dogo, ale tak bardzo mi żal tych psiaków.

Roni, super imię, bardzo się cieszę, że piesio opuści schronisko!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bogusiu, mnie też odrzuca od dogo, ale tak bardzo mi żal tych psiaków.

Roni, super imię, bardzo się cieszę, że piesio opuści schronisko!!!

 

Zapewne nie tylko nas, ale właśnie żal tych biednych istot,smutnie spoglądających z za krat....

Anetka ma malutkiego Ronisia,a to taki duży Roni-ś :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bogusik napisał:

Jutro Asia ma sprawdzić czy piesio jest i go zarezerwować.Mam uzgodnione miejsce dla niego u szafirki

Bogusiu, tak jak ustaliłyśmy, podjadę i zarezerwuję!! Jestem z Tolą na gorącej linii sms-owej!! Prosiła, aby Ci przekazać, że bardzo się cieszy, że kolejny psiak dostaje szansę.!! Od razu lepiej jej się wypoczywa!!!!  

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, tak jak ustaliłyśmy, podjadę i zarezerwuję!! Jestem z Tolą na gorącej linii sms-owej!! Prosiła, aby Ci przekazać, że bardzo się cieszy, że kolejny psiak dostaje szansę.!! Od razu lepiej jej się wypoczywa!!!!  

Niech wypoczywa i na ten czas otrzymuje tylko dobre wiadomości! Musi też odpocząć, aby mieć siły na pomoc kolejnym bezdomniakom :)

12 minut temu, Gabi79 napisał:

Ok.

Piesio na razie nie ma wątku, więc wkleję link zamojskiego

Gabrysiu,dziękuję,że zechcesz ująć Roni w swoim transportowym bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Niech wypoczywa i na ten czas otrzymuje tylko dobre wiadomości! Musi też odpocząć, aby mieć siły na pomoc kolejnym bezdomniakom :)

Gabrysiu,dziękuję,że zechcesz ująć Roni w swoim transportowym bazarku :)

Bogusiu, przecież to oczywiste

Transport na trasie K-ce Zamość rozłoży się na 4 psiaki.

Na razie mamy 90,- brakuje 360,-

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

Bogusiu, przecież to oczywiste

Transport na trasie K-ce Zamość rozłoży się na 4 psiaki.

Na razie mamy 90,- brakuje 360,-

Gabrysiu ale ja może ślepota,a to możliwe, bo nie znalazłam tu linku na bazarek transportowy.....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...