Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Wpadłam dzisiaj na parę minut do schroniska; upał straszny, psy pochowane, ale parę zdjęć udało mi się zrobić.

W poniedziałek lub wtorek do schroniska przyjeżdża anecik po Hanę i Suzi, może tym samym transportem udałoby się wydostać ze schroniska  po nowe życie  jeszcze jakiemuś maluchowi...

Psy

P1280349.JPG

P1280319.JPG

Piesek, którego bardzo chwalił pracownik

P1280320.JPG

P1280321.JPG

P1280322.JPG

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Wpadłam dzisiaj na parę minut do schroniska; upał straszny, psy pochowane, ale parę zdjęć udało mi się zrobić.

W poniedziałek lub wtorek do schroniska przyjeżdża anecik po Hanę i Suzi, może tym samym transportem udałoby się wydostać ze schroniska  po nowe życie  jeszcze jakiemuś maluchowi...

Psy

P1280322.JPG

Kolejny ONek :(((

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ostatnio jak byłyśmy w schronisku, to na kwarantannie były trzy ONki...

O, matko! Wszystkich bezdomnych i schroniskowych psów mi żal, ale ONki rozwalają mnie zupełnie :((((. To moja ukochana psia rasa od zawsze. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, konfirm31 napisał:

O, matko! Wszystkich bezdomnych i schroniskowych psów mi żal, ale ONki rozwalają mnie zupełnie :((((. To moja ukochana psia rasa od zawsze. 

Ja wychowałam się z Onkami, mój tata miał je od zawsze. Jak wzięłam pierwszego malamuta ze schroniska, nie mógł mi tego wybaczyć...Ale niestety, malamuty to moja miłość, zaraz potem są DONki i ONki. Dlatego jestem wściekła na ludzi, którzy kupują Onka myśląc, że będzie od razu Alexem, Szarikiem czy Cywilem....Potem lądują w schronisku, bo nie spełniają oczekiwań...Mamy ich teraz sporo....

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak, Asiu :). Mnie nie pozwala o w dzieciństwie  na psa w domu, ale jak założyłam własne gniazdo, musiał w nim się pojawić pies. Przypadek sprawił, że to była szczeniorka ONka. Oczywiście z hodowli ZKWP, bo innych ONków wtedy nie było. Ta pierwsza miłość do konkretnej psiej rasy, pozostała u mnie i TZta na zawsze. W naszym domu, zawsze są ONki. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

P1280334.JPG

Tolu, a ten piesek?? On chyba nowy?? Mały jest??

Nie, on jest już trochę w schronisku, pojawił się na zdjęciach  w maju

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

P1280348.JPG

No i to cudo!!! Tylko pewnie po sterylce, ze szwami....

Tak, to kolejne suczki po sterylce, sporo ich tam czeka...

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Tolu, tego Smuteczka chcę zabrać do anecik

 

ffffffffff.JPG

To chyba jakiś nowy psiak w schronisku, nie widziałam go wcześniej,  jest w ostatnim boksie.

Widać, ze zagubiony, unikał innych psów, ale i nie podchodził do siatki.

Jest średniej wielkości, chyba jak Kajtuś (to ten sam boks, w którm był Kajtek i Szronik)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

No teraz kojarzę, on w tym ostatnim boksie, gdzie był ten owczarek belgijski. On pewnie taki trochę ciapa??

Chyba tak;)

Przyjazny, kontaktowy, bardzo zabiegał dzisiaj o uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...