Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Witam, pozwolę sobie na tym wątku opisać co mnie dziś spotkało, a była to rozmowa telefoniczna z osobą ze schroniska, rozmowa niezbyt przyjemna. Na tym wątku są osoby, że się tak wyrażę "zaprawione w boju" z różnymi schroniskami - dlatego liczę na komentarze i opinie. Ale po kolei. Ja jako osoba prywatna robię takie zbiorcze ogłoszenia na OLX dla danego miasta z informacją gdzie trafiają zaginione,błąkające się psy z danego terenu i zamieszczam zdjęcia wzięte ze strony konkretnego schroniska. Większość moich ogłoszeń dotyczy Wojtyszek i z ich strony nie miałam  do tej pory żadnych uwag. W tych ogłoszeniach nie zamieszczam żadnych komentarzy tylko suche fakty - jakie schronisko, adres strony internetowej i namiary na kontakt też jako link strony, chociaż telefon podaję swój. .Z mojego miasta i gminy psy trafiały długi czas do Wojtyszek od 2016 już do innego schroniska, a obecnie  znowu jest zmiana i psiaki z miasta lądują znowu w innym schronisku - co odnotowałam w swoim ogłoszeniu informując tylko gdzie gmina odsyła psy, a gdzie miasto i zamieściłam zdjęcia dwóch psiaków już z tego nowego schroniska i namiary na nich  i to właśnie pani z tego nowego schroniska do mnie zadzwoniła z pretensjami, że umieszczam nie rzetelne informacje, że oni są tacy 'super i hiper" i ogłaszają psy i ludzie na pewno wiedzą gdzie mają szukać swoich zwierząt i co ja mogę w ogóle o tych psach powiedzieć - z drugiej strony ciekawe co ona może o nich powiedzieć? Że skorzystałam z ich zdjęć, a to są prawa autorskie itd. Byłam tak zaskoczona, że brakło mi argumentów, nie wiem co o tym wszystkim sądzić? Usunęłam ich zdjęcia z ogłoszenia, ale informacje o tym, że psy do nich są zawożone zostawiłam To schronisko jest niedaleko od mnie, ale pierwszy raz o nich słyszę i mają trochę psów u siebie bo weszłam na ich stronę, więc chyba nie są tacy skuteczni w tym ogłaszaniu - kończę bo robię złośliwa, czekam na opinie,

 

Link to comment
Share on other sites

Żelka była dzisiaj u weta na szczepieniu p/ wściekliznie.

 Sunia przytyła 40 dag, ma się świetnie i tylko mi smutno, że sunia po raz kolejny będzie czuła się porzucona :(

W sobotę Żelka prawdopodobnie pojedzie do swojego nowego domu, bo doszłyśmy z p. Roksaną do wniosku, że nie ma co trzymać suni w DT 1,5 - 2  mies. i czekać na sterylkę - rozstanie po tak długim czasie będzie okropne dla suni i dla nas :(

Sunia zaklimatyzuje się w nowym domu i spokojnie doczeka do zabiegu.

Pani Roksana nie może już doczekać się suni, a obie chcemy oszczędzić jej kolejnego bólu rozstania.

WP_20170324_16_02_54_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

W sobotę do swojego nowego domu w Warszawie jedzie Pralinka :)

Dzisiaj Jo37 była na wizycie PA i domek bardzo dobry. \

Cieszę się bardzo, bo Pralinka od lipca żyje sobie w gabinecie weterynaryjnym.

Bardzo dziękuję Jo37 za wizytę, Havanka, terra i elik - za pomoc w ogłaszaniu koteczki http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/89b8ba063867_vu_orig.gif

Dzisiaj wieczorkiem jest tez wizyta PA w Krakowie dla kotki Bajeczki - zobaczymy co się wydarzy...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, malagos napisał:

I co, i co? Bajeczka pojedzie?

Bajeczka też  pojedzie:) Co prawda dopiero po świętach, bo to Kraków i tak mamy transport, ale najważniejsze, że mała  ma już super własny domek:)

Została nam Maja, wciąż bez domu no i ta nowa trochę histeryczna Rozalka, ale ona jeszcze czeka w gabinecie na sterylkę.

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Dostałam info. od Murki. W przyszłym tygodniu zwolni się miejsce i babcia Onka będzie mogła jechać.

Tola pomożesz ? 

Bardzo się cieszę :) Tz już wstępnie wspominał o zabraniu babci,  jutro zadzwoni i zarezerwuje sunię.

Oczywiście albo ja albo Tz będziemy w schronie przy zabieraniu suczki, będziemy w kontakcie z Murką.

 W czym jeszcze mogę pomóc?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę :) Tz już wstępnie wspominał o zabraniu babci,  jutro zadzwoni i zarezerwuje sunię.

Oczywiście albo ja albo Tz będziemy w schronie przy zabieraniu suczki, będziemy w kontakcie z Murką.

 W czym jeszcze mogę pomóc?

Właśnie o to mi chodziło . Dziękuję bardzo :)

Jutro założę suni wątek. Już nie mogę się doczekać jej wyjścia na wolność . 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...